Шкідливі мікрохвилі?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ksani, 27 Листопад 2007.

  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Тут пишуть, що під впливом мікрохвиль молекули їжі стають токсичними, а потрапляючи в організм викликають зміни крові і т. п.
    Що хто думає з того приводу?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    так нехочеться вірити :sad:
     
  3. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Я вважаю мікрохвильовку шкідливою. Можливо перша з версій про її шкідливість і не зовсім вірна (буцімто мікрохвилі випромінюються і назовні, тобто знаходитися поряд з нею шкідливо), але версія, що мікрохвилі змінюють структуру молекул (про токсичність вперше чую) мені зовсім не довподоби. Споживання їжі, модифікованої на молекулярному рівні, мене лякає. Тому в нас немає мікрохвильовки і ніколи не буде. Зручність від неї не вартує нашого здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Щодо хімічних процесів - нічого сказати не можу. Але статтю написав повний чайник.

    Дійсно, мікрохвильовка "свистить" - випромінює назовні.
    Нова - менше. По мірі забруднення гумового ущільнювача та появи люфтів у дверях/замку - більше.

    Тому вдома я м/х НЕ тримаю. А на роботі можу тільки розігріти їжу - 30-40 секунд

    Частота 2,4 ГГЦ - це частота радіоезернету, різних там Wi-Fi.
    Ось і прикиньте: 3 хвилини біля м/х пічки (наскільки "свистить" - не знаю, можете спробувати піднести неонову лампочку (наприклад, від електромонтерського індикатора фази - у формі авторучки). Або 5*9 годин у полі кількох Wi-Fi (50-100 міліват).
     
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Борисе, оце Ви зараз з ким рзмовляли?:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    І ще. Чомусь всі мої знайомі, які самі або їх родичі працють в галузі атомної фізики, категорично проти микрохвильовки.
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    ми теж розігріваємо тільки. Але проблема в тому, що найбільше я у ній розігріваю для малого- компотики і т.ін.
    а оті зміни на молекулярному рівні Вас не насторожують?

    Додано через 37 секунд
    О! То може розпитайте їх аргументацію ? Для чайників, такбимовити.
     
  8. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    там якось дивно... вони кажуть категорично "в мене дома ніколи. Це не обговорюється!". Пояснень не дають. Мабуть тому що треба дуже сильно розбиратися в якихось нюансах атомної фізики щоб щось зрозуміти
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Ksani, нічого не можу сказати на "молекулярному рівні".
    Думаю, якщо зварити зміїну отруту, це буде майже курячий білок. :)

    А чому м/х були заборонені в ссср - знаю однозначно: ці частоти використовувалися військовими. Уявіть, що о 7 вечора в середньому місті одночасно ввімкнуться 50 тисяч мікрохвильовок. Це ж літаки попадають або підводні човни спливуть :)

    Одесити, яки бавилися з радіоезернетом на великі відстані, довго "дружилися" з аеродромною командою, щоби ті дозволили їм експлуатувати ці частоти (так би мовити, пропускати слабенький промінь над аеродромом).

    Додано через 3 хвилини
    P.S. І ще: гамериканський шпійон в ссср міг розрізати навпіл микрохвильовку і зробити потужний передавач у сантиметровому діапазоні. Потім "морзянкою" передавати дані на низьколетячий супутник.

    Ви думаєте, тоді дуже дбали про здоров"я совєтських чєловєчків ?
    А скільки "отримував" за 1,5 роки солдатик на радарі ? (в радарах ті самі магнетрони. Тільки в сотні разів потужніші).
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    офтоп:
    щось тут зібралися котячі юзерпики
    + киця Оля :)

    Додано через 1 хвилину
    ясно. не для срєдніх умов :sad:
     
  11. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Так коти завши знають що є зле :)
    Батьківська киця дуже чітко відрізняю свинину нашу і польську. Останню відмовляється їсти. Знає, що там свиней напихують чимось шкідливим аби швидко росли?
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Я просто приписав приклад, порівняння - про те, що навколо нас багато техногенного бруду і треба уникати цього за можливістю.

    А компоти для діток можна гріти в більш безпечних пристроях.
     
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    У мене стоїсть і вдома і на роботу...
    їм з неї і п"ю... хоча чув щочь таке, але поки не зрозумію чому (хотів би почитати статтю якусь нормальну, можна з безліччю термінів - Ґугл допоможе:), проте вирішити питання для себе.)

    Багато чув заборон, що перегукуються із забобонами... хтось маю якісь аргументи конкретні?

    Бо я не маю, і їм спокійно (доречі розігріваю не 30-40 сек. а 2-4 хв. якщо в холодильнику "під верхом" лежало півдня... )
     
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    ну, я не впевнена, що маю вдома "електромонтерського індикатора фази" :) А оце 5*9 годин - це означає, що мікрохвильовка "фонить" у 5 разів більше, ніж wi-fi ? А 9 годин звідки взялося ?

    Додано через 1 хвилину
    але у мх значно швидше і точно знаю, який буде результат.

    Додано через 2 хвилини
    А як вам аргументи з наведеної статті ? (пост №1) ?
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Мій кіт, коли був малим, полюбляв спати, поклавши горло на мобільник, що лежав на підзарядці. Це була стара Нокія стандарту NMT - і сильно випромінювала, і сильно грілася. В результаті у 2,5 роки в кота знайшли саркому язика. 2 класичні операції, потім кріогенна - тільки це врятувало.
    Зараз йому 8. Язик на місці, тільки нагадує дубовий листок.
    В цей момент кіт пішов на вулицю тр*****ся.
    Є інша версія - то через те, що я палю в кімнаті. Але мені здається - саме через лежання по кілька годин на мобільнику.
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Думаю, що в наш час в більшості є мікрохвильовки. Особисто я використовую тільки для підігріву їжі для себе (тобто для дорослих) а не для діток. Готувати в ній категорично відмовляюсь. Бо думаю, що не можливо нормально приготувати м"ясо, чи інші страви так швидко. А для малятка справді є багато способів підігріти їжу - наприклад просто ставлю пляшечку в гарячу воду.
     
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Значить, у вас кіт-навпаки. Може для експерименту встановите мікрохвильовку? Щоб подивитися, як кіт відреагує :o
     
  18. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    топ -тема для аватарів- котів
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Не буду. У мене вся побутова техніка та сантехніка має свій контур вирівнювання потенціалів - щоби випадково не довбануло кота, коли він, наприклад, залізе за холодильник. Щоразу пояснюю сервісменам, що то не є класичне заземлення, а зроблено заради безпеки кота.
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    ще bora забігла б до комплекту