Шашлики, мангал, природа

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Donner, 20 Березень 2014.

  1. Donner

    Donner Member

    Шановні форумчани! Весна, тепло - і аж кортить зробити перші вилазки з м'яском, шомпурами і гарним настроєм. Пропоную тут ділитися координатами відповідних місць у приміській зоні, де можна орендувати альтанку, мангал і т.п. Почнемо:
    1. Львівська Швейцарія (база "Електрону"). В'їзд авто - 15 грн. Мангал з дровами (5 год) - 75 грн., альтанка (10 осіб) - 175-200 грн (залежить від альтанки), у вартість входять дрова. Плюси: недалеко від Львова, такий-сякий дитячий майданчик з піском, багато місця. Мінуси: переважно купа людей, проблеми з пакровкою. Мапа
    2. Реколекційний центр УГКЦ в Брюховичах. Альтанка (8 осіб) з дровами і мангалом - 200 грн. Плюси: затишно, переважно малолюдно, довкола сосновий ліс. Мінуси: оплата тільки по перерахунку, немає дитячого майданчику. Мапа

    P.S. Дорогі друзі! Прибираймо за собою на природі - "Небесна сотня" загинула за кращу Україну!
     
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    От тільки не приплітайте вже всюди "Небесну сотню". Хлопці загинули не за те, щоб всі після себе прибирали після шашликів.
    Прибирання ніхто не відміняв і до революції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Відповім, і давайте не продовжувати дискусію.
    Хай хлопці спочивають у спокої. Нащо їх згадувати в темі про шашлики? Прибирати має кожен після себе, а не тому, що за це "Небесна сотня" загинула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    дуже довподоби Львівська Швейцарія
    мінус-це те що платиш за машину за альтанку і ще хочуть за кожну людину,виходить дуже круто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Я там 30 років відмітила минулого літа.
    Все сподобалось, по ціні дорожче, ніж би було в Бухті, не вийшло.
    Мінусом виявилось що о 8 годині треба закруглятись. Ну але несподіванкою для нас то не було, і оскільки більшість гостей було з маленькими дітками, то впринципі такий варіант нам підходив, адже доставку по домам організовували ми орендаваним автобусом, тобто їхати звідти мали всією бандєйкою разом.
     
  7. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    А ми завжди в "бухті" святкуємо дитячі дні народження. Теж плата і за альтанку і авто і людей. Але там завжди багато людей. Хочеться інколи просто виїхати в межах Львова у якись лісок/парк, але щоб була мінімальна альтанка, місце для смаження шашлика чи хоча б лавочки. Може хтось знає такі місця
     
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Не знаю як описати те місце де я була, бо їхали машиною, але проїздили ми смт.Рудне, а далі їхали польовою дорогою, а потім через ліс, виїхали біля озера (правда минулого року вже його огородили приватники, побудували альтанки, орендують мангали) загалом територія не погана, збоку ліс сосновий, озерце, літом туде приїзить багато хто купатись))
    Можливо хтось з форумлянок впізнаю яке саме місуе я описую і направить точніше.
     
  10. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Я часто бачу як люди собі відпочивають під лісом. Це як їхати в сторону с. Давидова. Здається досить чисте місце
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Відпочивати на природі просто супер)Головне,щоб кожен після себе прибирав,щоб інші могли насолодитися відпочинком, а не виглядом сміття поруч.
     
  12. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Ми завжди прибираємо два рази, перший коли приходимо а другий коли йдемо, не розумію як то можна після себе щось залишити. Це ж так просто, згріб сміття і пішов.
     
  13. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Думаю, таку послідовність дій варто доповнити: згріб сміття, спакував із собою, а вже аж тоді пішов, не забувши його прихопити. Направду, дуже потішно: приїжджаєш на природу, а людоньки такі "порядні" за собою прибрали: скинули своє сміття в одну купу, або яму. Так ніби хтось зобов'язаний його замість них вивозити... Так ніби тварини потім ту купу не роздеруть у пошуках їжі... Так ніби вітер не порозносить по берегах... Так ніби дощ не змиє у воду...
    І про місця: років з 5-6 тому їздили на пікніки в Брюховичі, поки нашу галявинку не загородили під будівництво :sad:. Потім - на р. Стрий і Зарічанський кар'єр, поки там не стало настільки людно, що годі десь притулитися. Тепер їдемо зазвичай далеко і надовго, так щоби не стріти ані душі і не "насолоджуватися" чужими шансонами й гулянками :girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Шашлики, мангал, природа

    Нажаль не всі то розуміють,або не хочуть розміти ,що потрібно прибрати за собою.Це ж так легко...Коли несуть купу важких пакетів з продуктами туда це нормально,а назад забрати один пакет сміття,то вже проблема,важко...(шашлики в шлунку важко нести,а ту ще й торби зі сміттям тягти треба:)
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а у Львові шашлики можна робити тільки там, де за альтанки по 200 грн платити? Накладно вдвох їхати виходить :scratch_one-s_head:
    а є місця, куди можна поїхати/пійти без альтанок?
     
  16. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    "продам" одне гарне містечко, нам там подобається, в Раківці, їдете повз "джерела" вверх до дач, перед дачами повертаєте наліво, там польова дорога, і там за 100-200 метрів з лівої сторони гарні місця для шашликів без "альтанок", так є дерева де можна сховатися коли спекотно і поляни коли хочеться сонечка. Єдине прохання, все сміття беріть в пакетик і до Львова в смітник. Ми там були кілька разів там не так багато людей як на полянах біля "джерела".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А взагалі- що тепер у Львові з шашликами? Де можна робити?
     
  18. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    деколи бачу що на свята та вихідні багато "шашличників" в Сихівському парку та в ліску за нижнім Шуваром, не знаю, це напевно зручно якщо без машини, бо людей дуже багато.... думаю що вже в лісочку за Шуваром зручніше.
     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Тобто це у нас дозволено? Мені муж каже, що тепер ніні. Хіба в певних місцях, де є табличка і т.д.
     
  20. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    хммм , думаю що це би так мало бути, але "димки" бачу багато і часто, чи хтось за цим слідкує не знаю, правда, табличок таких ніколи не бачила, може хтось більше володіє інформацією, поділіться :girl_smile: