Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякую. Я простіше до всього відношуся. Хочу це і не показуйте мені інакшого, щоб я не передумала часом. Все. Як знайду, покажу фото. Вже рік і я не жалкую. Хіба шафа повна і точно будуть в хаті ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ой, ота проблема вибору, то - страшне. Ніби ти знаєш, що хочеш, але коли перед тобою відкривається тисяча інших варіантів, починається "збій програми". А шо робити - дівчатка вони такі дівчатка:girl_crazy: А якщо ще та дівчинка вартість масштабної покупки переводить в "а за ті гроші я би могла поїхати" - торба всім. :girl_blush2: Буду далі штудіювати це питання щоб дійти до результату - "прекрасно" , "буде око милуватися щодня", "надійно служити" і на "Прага-Дрезден в вересні лишилося":girl_in_dreams: Маю ще 3 тижні. В середу маємо забрати матеріал на каркас. Складемо "лєго" і може я ще 10 разів зміню проект дверей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    ось
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Прошу поради. Є такий коридор:

    korydor.jpg
    і запланована шафа-купе. Три великі відсіки будуть закриті розсувними дверима, а цей менший звичайними і відкриватися вони будуть з боку входу (для верхнього одягу). Питання в тому, як зробити всю цю конструкцію негроміздкою. Я собі задумала каркас з гіпсокартону і фарбувати в тон решти. Цікаво, як потім двері кріплять до цього каркасу, чи гіпсокартон витримує. І ще питання, чи робити таку ніби "коробочку", чи зверху не потрібно вже нічого і двері кріплять до стелі? Отаке маю на увазі:

    shafa.jpg
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Кріпляться до стелі і підлоги відповідно.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Додам, що так кріпиться, якщо немає верху(даху), а так , як на фото, то та,мабуть трохи по-іншому.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені той момент якраз цікавий, бо треба буде майстрам пояснити, чи робити той "дах".
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    На мене то зайва трата місця. Глибина шафи має бути на витягнуту руку. Вам тре або глибину для верхньої полички коригувати. Або саму конструкцію розширяти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це справа смаку) .В мене є тільки одна шафа з тим дахом,найперша, багато років тому зроблена.Тоді певно мало хто здогадався б зробити без даху шафу)).Абсолютно безпотрібний пилюко/павуко збірник.імхо

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. seryj

    seryj Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Як ваші успіхи? Наш пазл вже зібраний, і от я теж почала шукати двері. На разі лише в інтернеті )) мабуть хочу лакобель або щось дуже просте і скромне. Прочитала про АДС, півленний, куди ще можна податися ?
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    стоїть, тут показувала розмір 2.8х2.5х0.6(0.9 зовнішні стінки, щоб потім зручно було двері поставити) А я зробила це сама!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А для чого 90см? Розсувний механізм займає 10см.
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Знаю. Я міряла по тій шафі, що в нас стоїть в коридорі. Там 75см і мені постійно двері зачіпають чоловічі куртки. Місце в кімнаті дозволяло, то я трубки для вішаків трошки посунула (щоб до стіни не дотулялися) і спереду є зазор більший, щоб двері не совались по рукавах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Яв виявилось, всі майстри до них їздять))
     
  16. LIG

    LIG Member

    Дівчата, хто може дати контакти перевіреного майстра? Треба поміняти кілька плит в шафі-купе після затоплення сусідами.
     
  17. Grizli

    Grizli Member

    І я нарешті доробила своє чудо,робила на зомовлення через приватника,задоволена як слон
     

    Вкладення:

    • DSC_7494.JPG
      DSC_7494.JPG
      Розмір файлу:
      43,5 КБ
      Переглядів:
      109
    • Подобається Подобається x 4
  18. seryj

    seryj Member

    легше нову зробити
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Написала вам контакти. Але ви може спершу подивіться чи не вийде самому замінити, взяти ту плиту в нарізці. Почитайте тут в темі трохи про це описано. Буде дешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. LIG

    LIG Member

    Не згодна. Замовили порізку трьох плит, які були зіпсовані і майстрові за роботу 800 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1