Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Веснулька, 26 Січень 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    можна різні види пакетиків розкласти на тарілку або піднос. Гості зможуть самі собі вибрати.
    не дуже мені подобається, коли в горнятку плаває чай або фус. Роблю 2 види чаю в пресах: зелений і чорний - гості можуть собі вибрати. Всі інші варіанти в пакетиках. До того лимончик, цукор, медок. Кава тільки натуральна і в прозорому чайничку. Молоко окремо.
    якщо всі гості прийшли вчасно, тоді тільки так, але переважно буває (бісить мене то страшно), що одні вже збираються йти, а інші тільки "пажалавали", тоді додаю десертні тарілки, вилки і ложки окремо.
     
  2. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    щодо розсипного чаю - думаю купити такі одноразові пакетики в які самі гості будуть насипати чай - кому який до вподоби. І плавати в чашці ніц не буде).
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    якщо пити його відразу, то буде плавати, але якщо чай трохи настоїться в горнятку, то все гарно опадає вниз. Хоча, для дітей то не аргумент. А де такі пакетики продають?
     
  4. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Доброго ранку! У мене є дуже гарний великий бабусин заварник!!! В ньому чай завжди виходить смачнющий. Я і подаю завжди при гостинах його на стіл. А взагалі, зараз в магазинах є багато різноманітних наборів з різними видами чаю, в гарних коробках (дерев'яних, пластикових), які можна ставити на стіл.
     
  6. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    якраз отримала в подарунок такий набір - як на мене, дуже практично і гарно подавати на стіл
    [​IMG]
     
  7. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Сервірування столу і все, що з цим пов"язано

    Сервірування новорічного столу
    [​IMG]
    І ще кілька варіантів
     
  8. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member