Серіали, серіали, серіали...

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Megan, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Хохо;) теж присіла на цей серіал;)
    Бачила кілька серій на німецьких каналах, то затягнуло і тепер вже 5 сезон дивлюсь;) а тут така гарна новина, що і 12 сезон є;)
    Домогосподарок теж передивилася;) хоча бачила половину серій по телевізору:) але цікаво;)
    Теж хотіла дівчат Гілмор, але щось не знайшла українською, то і не стала дивитись;)
    От, що значить, коли майже весь день сама вдома з дітками;) майже завжди в фоні серіали;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Я Беверлі Хілз люблю.
    Недавно переглянула Беверлі Хілз: Нове покоління, теж хороший.
    Взагалі, фанатка Щоденників вампіра, Первородних і т.д.
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2015 ---
    На Сезонварі стільки серіалів, що очі розбігаються. Що порадите з містики, а також про любов, зради, інтриги всілякі, щоб цікаво було і не надто багато серій.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    Сестра:girl_crazy:
    Я вже також не дочекаюся нових серій." Щоденників" вже скоро має вийти новий сезон:girl_claping:
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Shamna, йой, а то новий сезон має бути, а коли? А то я так розстроїлась останніми серіями, капець...
     
  5. Shamna

    Shamna Мамуся

    Здається через 2 дні має вийти перша серія. Мені вже так цікаво дізнатися що вони там придумали, бо ходили чутки, що Ніні Добрев покидає серіал назавжди. Ну я розумію, буде вона спати один сезон, а далі що?
    Про Первородних наразі нічого не чула.
     
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Впала в юність. Дивлюсь "13 posterunek" . Настрій піднімає капітально, але лише мовою оригіналу
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    "Оранжевий-хит сезона" про дівчачу в"язницю, дивилась на одному диханні
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    На що схожий? Комедійний чи трилер?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Комедійний більше. Мені сподобався, така собі історія любві, відносин... замкнутий простір. І ще там показують уривки про життя до в"язниці, можна прослідкувати лінію змін.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Потягнуло щось мене на ностальгію.
    Осінь чи що:girl_in_dreams:.
    Дивлюся Всі Жінки Відьми:d23:.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Кіно мого дитинства. :girl_crazy::girl_crazy:Я була Фібі:girl_cool:)) ми так бавились
     
    • мімімі мімімі x 2
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    значить додивилась "Родина"(той,що Хоумленд). начитавшись тут відгуків очікувала ващє нереальнокрутого серіалу.чи то я забагато начиталась\надивилась чи що....досить передбачуваний, але непоганий.можете дивитись,хто не дивився:)))

    зараз нарила детективчик Свидетели/Les témoins, поки що є лише сезончик, але перші дві серії цікаві. нема динаміки,страстєй. все в міру - трошки вбивства,таємниці, холод і дощ - такий осінній серіал,поки подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Idillia

    Idillia миється в бані

    Подивились ми "Краще подзвоніть Солу" перший сезон, і щось не зачепив. Чекала більш динамічного сюжету, а вийшло затягнуто трохи, особливо остання серія. Продовження дивитись не буду, з "Breaking Bad" він не зрівняється. Напевно цікавіше буде продовження "Фарго", перший сезон інтригуючий був, нічого такий детективчик.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в твоєму випадку - дитинство. :girl_haha:
    то ім"я я повторяю на день по тищу раз:girl_crazy:
    Підкинула мені Ю. серіальчик - Червона Королева - про російську манекенницю післявоєнного часу і комуністичну ідеологію. Ненавиджу рос. серіали, але цей дужжже сподобався. А особливо тим, що впізнавала кадри зняті у Львові. Між іншим, серіал 2015 року і знімали у Львові максимум минулого літа. І по-серіалу - то Париж:girl_tender:
    Ада Роговцева зіграла гарну роль.
    уявляла собі, як би @Vittoriya сміялася при фразі "Єто ваши родственнкі на портретах?" - "Деточка, что же ти. Єто Мусоргскій, Глінка і Шопен":girl_haha:
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Спеціально для @Divchyna vesna Є перша серія Мосту, того, що з Сагою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Ооо!!!Всі жінки відьми - то дійсно ностальгіч по шкільних роках!я дуже любила Пайпер))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Хтось тут писав про дівчат Гілмор). Почала дивитись. Під в'язання, вишивання в самий раз. Такий простий, добрий серіал...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я також дуже любила дивитись "Дівчата Гілмор" і "Всі жінки відьми" (улюбленими персонажами були Фібі і Коул, я просто обожнювала цю пару:girl_in_love:)
    А щойно додивилась іспанський молодіжний серіал "Физика или химия", дуже мені сподобався... динамічний, веселий, романтичний... виникає бажання подивитись його ще раз.
     
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    В мене під вареники йшов на ура)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
Статус теми:
Закрита.