Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Milamila

    Milamila Active Member

    Homeland
    White House ще не дивилась
    Перші сезони Homeland були з Броуді, трошки драми, романтики... Далі теж цікаві сюжети, але якісь черстві. Не можу сказати про всі, бо я тільки 5-й сезон почала дивитись.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я запитала, тому що в мене зовсім протилежні враження: все, що з Броуді- сумулька, нудно було дивитись, Броуді страшенно дратував, а потім почався такий драйв, що деколи серце вискакувало. Уточнити, по сезонах, на жаль, не можу, бо дивилась поступово, як виходили сезони.
     
  3. Milamila

    Milamila Active Member

    Цікаво чути чиюсь думку, при чому абсолютно іншу) у мене теж вискакувало серце, але в історіях з Броуді) що тут скажеш, на колір і смак товариш не всяк... У будь-якому випадку серіал вартує уваги.
    І ще одне. Я тут колись писала про "Розповідь служниці", то я тепер шкодую, що витрачала на нього свій час. Дурня повна, яка чогось не виходить мені з голови...нащо мені були ті збочення?!!!
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені сподобався, я вже про нього і забула, бо стільки серіалів і фільмів передивилась в своєму житті, що Служниці точно не найважчі. На мою скромну думку, останній сезон ( він, до речі, не по книжці, сюжет писали наново з письменницею) був недоречний, не продуманий. Якщо би його зробили логічним, то, можливо і Ви би інакше реагували на нього.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Почала дивитись "Дім з прислугою", поки на третій серії. Моторошний, попереджаю. Чимось по атмосфері і картинці нагадує "Оповідь служниці".
    @Lyudvig дякую за наводку на "Спадкоємців". Дивлюсь поволі, сподобався, і я зрозуміла нарешті чому - знято в стилі добротних голлівудських фільмів і серіалів 90-их років. Ну в мене таке враження.
    Ну і трошки новин:
    - на початку лютого починається 3 сезон Грішниці з Метью Бомером в головній ролі(Білий комірець).
    - на початку березня міні-драма "І всюди жевріють пожежі" з Візерспун. А-ля "Велика маленька брехня".
    Little Fires Everywhere (TV Mini-Series 2020– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мій чоловік з сином дивилася Привиди будинку на пагорбі (TV Series 2018– ) - IMDb, я не дивилась по Їхній же рекомендації- вони знають, що я боягузка ще та... Я після першої серї Зла очі боялась закрити. А в дитинстві, після книжки Омен, я не могла перебувати в кімнаті, якщо не стояла спиною до стіни, спала лише при ввімкненому світлі.Коли я читала книгу, то слухала E.L.O., то навіть зараз, коли чую їх, мурашки по всьому тілу бігають.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Фанати серіалу "Корона", ось хто зіграє королеву Єлизавету ll в останньому сезоні[​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це вона: Imelda Staunton - IMDb ? Чи ні?
    Якраз на сьогодні запланована остання серія з цією акторкою : A Confession (TV Mini-Series 2019– ) - IMDb, який мені файно дивиться.
     
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Так, це вона.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Серіал Чому жінки вбивають / Why Women Kill онлайн
    Це досить своєрідна чорна комедія, яка розповідає про трьох абсолютно різних жінок. Кожна з них - представниця свого покоління. Головні героїні чудово знають, чого хочуть від життя, але домагаються цього різними шляхами. Одна з них - жінка з шістдесятих років, яка працює простою домогосподаркою. Вона дуже мрійлива. Героїня не сподівається на серйозні зміни в житті, тому намагається звикнутися з нинішнім становищем.
    Другою дійовою особою виявляється світська левиця, зірка шоу-бізнесу з вісімдесятих років. Контраст відчувається буквально відразу ж. Персонаж дуже егоцентричний і впевнений в собі, але все ж теж відчуває деякі внутрішні душевні переживання. Третя героїня буде найбільш знайома сучасним глядачам, адже вона - представниця молодого покоління нашого часу. Вона - чудовий адвокат, яка теж думає про те, як жити далі. Всі героїні думають про це, адже їх зрадила кохана людина. Жінки, що зіткнулися з зрадами в різні роки життя, виявляються змушені боротися з найстрашнішим ворогом - власною гордістю.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я так Твін-Пікс свого часу не подивилась, бо викликав неймовірний жах музикою і атмосферою. "Зло", до речі, мене почало плющити не на перших серіях(хоч той Джордж то капець повний), а там де появилась дівчинка Роузі в грі. Ото мій дитячо-юнацький жахастик з жахастиків. Вже подивились останню серію сезону? Як завжди - трохи скомкано вийшло. "Дім з прислугою", до ре, не жахі не хорор ніякий, хоч так заявлений. Просто режисери за допомогою картинки і музика намагаються нас переконати всі серії в цьому. А по факту то просто трилер, який тримає в напрузі. З натяком на містику, але я собі вже все пояснили))) так що ніякої там містики немає. Але картинка фільму дуже стильна і кольороподача теж. Мені все сподобалось. Серіал однозначно для тих хто любить загадки і всяке незрозуміле. "Привиди будинку на пагорбі" вже почала дивитись)) Видно період детективів переходить в період жахів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а хто дивився Мотель Бейтів? Що з себе представляє серіал? Містика? Жахи(потвори, привиди)? Фентезі(міфічні істоти)? Вампіри? Два останні жанри не люблю, та й питаю, щоб час не витрачати. Може це схоже на Хейвен? було б ідеально.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я дивилась) Драма, з елементами триллера. Без жахів і містики. Є свій шарм і неповторна сюжетна лінія. Віра Фарміґа просто неймовірна...
    Я подивилась серіал повністю, є нюанси вкінці, але в загальному все в межах норми.
    Серіал залишився в пам‘яті, не змазався з іншими, тому не жалкую про витрачений час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lyudvig просто той серіал в розділі Жахи висить, та й думаю спитаю.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Серіал можна по праву назвати жахливим, але без привидів, містики і т.д. Це, як жахлива аварія, вона жахлива, але без жахів. Ну, Ви зрозуміли)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Не має ні вампірів, ні міфічних істот, фільм дууууже вартує уваги, хоча теж пригадую ніяк не могли наважитись почати дивитись, першу серію дивились в кілька заходів протягом кількох місяців, а потім як розсмакували, то стали палкими фатанами. Я аж Вам трохи заздрю, що у Вас ще стільки сезонів задоволення :)

    А прийшла я порадити новий британський міні серіал Stranger , трохи мені перегукується Safe, поки на 3 серії (всього 8 здається), затягує.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Прийшла подякувати за серіал Код 100. Він просто неймовірний! Сюжет, атмосфера, актори! Не могла відірватися до кінця. Так шкода, що не зняли продовження. йду дивитися ще щось по вашій рекомендації. Наразі подивилася серію Приливу, трохи нуднувато...
    Приєднуюсь до бажаючих отримати список улюблених європейських))
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Syrojizhka список кидаю в ПП. Прилив так, трохи нуднуватий, але я дивилась))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Дуже сподобались Zone Blanche (На сайтах перекладають як Мертва зона; Біла зона), Maman a tor (Де моя мама?; Мама не права; Поки ти спиш). Трохи менше, але теж хороший - La forêt (Ліс). Дякую @Dominika за рекомендацію! :thank_you::good2:

    Код 100 розчарував. Саме отією своєю незавершеністю, бо сюжет там бомбовий. Один з кращих скандинавських детективів, які я бачила. Так розумію, що продовження вже не буде. Не шкодую потраченого часу, але такий облом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    О, Ви навіть список маєте:girl_in_love:. Киньте і мені, якщо можна. Я, правда, не дивлюсь ні жахів, ні містики, ні детективів, але, можливо, знайду для себе щось варте уваги. Люблю легке фентезі, як от "Гра Престолів", обожнюю історичні серіали, і хороші драматичні серіали, а також такі як "Міліарди" та "Картковий будинок"