Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Adeo

    Adeo Active Member

    Подивилася міні-серіал "Довга пісня" про важку долю рабів, несправедливість та безперспективність тільки тому, що хтось народився з інакшим кольором шкіри, ніж інші.
    Серіал піднімає серйозні теми, але водночас дуже легкий, з гумором, "затягує" з перших хвилин.

     
  2. Adeo

    Adeo Active Member

    Просто чудовий серіал, йде на одному диханні! Дуже рекомендую, всіх своїх "підсадила".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Трішки серіальних новин:
    - 7 квітня розпочнеться фінальний 4 сезон Дарреллів. Добре, що фінальний))) Не треба псувати такий гарний серіал розтягнутими сезонами.
    - теж фінальний сезон Елементарно стартує 23 травня. Давно пора.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вище писала про серіал Вдова. Додивилась, рекомендую.
    З нового... Міні=серіал Manhunt.
    Manhunt (TV Series 2019– ) - IMDb
    Три серії, класичний британський детектив. Нічого особливого, але традиційно цікавий в своєму жанрі.
    Почала дивитись Я-ніч.
    Я - нiч (TV Mini-Series 2019) - IMDb
    Глянула лиш з цікавості, і втягнулась неочікувано. Дуже атмосферний, події розгортаються в 50-их роках. Трошки драми, трошки детективу. Не дуже динамічний, але інтрига присутня. Всього 6 серій. Я поки на половині.
    ПиСи Що то я одна дивлюсь серіали? ))) Агов, люди...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Ахах, нас таких багато))

    Я от із нетерпінням очікую на старт "Гри престолів". Нарешті , дочекалася .

    Зараз в пошуках чогось такого цікавого , можна і фантастику і фентезі , і щоб доля правдивості була , ну , тобто науковий підхід пояснення того , що відбувається в сюжеті .... Але поки що , я нічого такого не знайшла .
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Почала дивитися Закон /The Act.
    Знятий на реальних подіях.
    Моторошно, що таке можливе у стосунках батьків та дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    беру свої слова назад. Перша половина серіалу цікава, далі пішла якась муть. Складається враження, спочатку задумка була одна, а в процесі зйомок різко змінили концепцію.
    Черговий перегляд...Міні-серіал "Обман", 4 серії(Британія). Дуже напружений. Поки додивилась дуже знервувалась))) Рекомендую.
    Cheat (TV Series 2019– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 1
  9. Snigko

    Snigko New Member

    Зараз дивлюся Декстера та дуже раджу всім, дійсно цікавий сюжет та гарний актор.
     
  10. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я його дивилась як ще знімався . Однозначно раджу дивитись .
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я почала дивитися Atypical,. І то так затягнуло, що за 2 дні вже 7 серій подивилася. Дуже класне! Жанр - драма-комедія, діалоги прікольні, акторська гра хороша. Тому однозначно рекомендую.
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мене фінал не трохи розчарував...він мене вбив! Щоб так йшов, йшов і...вкакався...останню серію взагалі краще не дивитись... рейтинг IMDb 4,8...тим все сказано!
     
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Ну ... Я дуже мягко висловила думку , аби не викликати спокуси увімкнути останню серію чи відкрити якусь статтю і і почитати чим то все закінчиться ))) :girl_crazy:
    І так , я також не очікувала такого . Але! Було ж багатенько прихильників саме такого фіналу , казали , що інакше і не могло нічого бути іншого .
     
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Враг среди нас/The Enemy Within
    Класний серіал для любителів розслідувань. Цікавий сюжет, інтрига, я давно не залипала)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І знову я сюди
    Британський серіал, 6 серій, детектив. "Врятувати Фейт". Не дуже динамічний, події розгортаються поволі, але мені було цікаво. Прихильникам європейських серіалів рекомендую.
    Keeping Faith (TV Series 2017– ) - IMDb
    "Мільярди" щось мені туго дуже йдуть. Занадто багато економічної інформації, мій мозок не встигає)))) І замало драми...Шкода.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Любителі містики, порадьте якийсь моторошний серіал..., бо не маю що дивитись, залипаю на "Анатомію Грей", поки не знайшла чогось нового.
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Привиди будинку на пагорбі, Дивні справи
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2019 ---
    Ще Чорне дзеркало )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. magic

    magic Well-Known Member

    За ці вихідні проковтнула цікавий міні-серіал на 8 серій "Спасти Фейт". Про дружину і маму трьох дітей, чоловік якої в один чудовий день просто зник...

    Детектив, драма - цікавий, рекомендую. Обіцяють і другий сезон))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Не знаю чи вже тут радили цей серіал, але наразі йде гарно. Можна сказати, що найкраще з останніх переглянутих.
    1068.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1