Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

1. Adeo

Adeo Active Member

Подивилася міні-серіал "Довга пісня" про важку долю рабів, несправедливість та безперспективність тільки тому, що хтось народився з інакшим кольором шкіри, ніж інші.
    Серіал піднімає серйозні теми, але водночас дуже легкий, з гумором, "затягує" з перших хвилин.

2. Adeo

Adeo Active Member

Просто чудовий серіал, йде на одному диханні! Дуже рекомендую, всіх своїх "підсадила".

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Dominika

Dominika Well-Known Member

Трішки серіальних новин:
    - 7 квітня розпочнеться фінальний 4 сезон Дарреллів. Добре, що фінальний))) Не треба псувати такий гарний серіал розтягнутими сезонами.
    - теж фінальний сезон Елементарно стартує 23 травня. Давно пора.

• Подобається Подобається x 2
  4. Dominika

Вище писала про серіал Вдова. Додивилась, рекомендую.
    З нового... Міні=серіал Manhunt.
    Manhunt (TV Series 2019– ) - IMDb
    Три серії, класичний британський детектив. Нічого особливого, але традиційно цікавий в своєму жанрі.
    Почала дивитись Я-ніч.
    Я - нiч (TV Mini-Series 2019) - IMDb
    Глянула лиш з цікавості, і втягнулась неочікувано. Дуже атмосферний, події розгортаються в 50-их роках. Трошки драми, трошки детективу. Не дуже динамічний, але інтрига присутня. Всього 6 серій. Я поки на половині.
    ПиСи Що то я одна дивлюсь серіали? ))) Агов, люди...

5. Olenka Matviikiv

Olenka Matviikiv Well-Known Member

Ахах, нас таких багато))

Я от із нетерпінням очікую на старт "Гри престолів". Нарешті , дочекалася .

Зараз в пошуках чогось такого цікавого , можна і фантастику і фентезі , і щоб доля правдивості була , ну , тобто науковий підхід пояснення того , що відбувається в сюжеті .... Але поки що , я нічого такого не знайшла .

• Подобається Подобається x 1
  6. petrywka

petrywka Well-Known Member

Почала дивитися Закон /The Act.
    Знятий на реальних подіях.
    Моторошно, що таке можливе у стосунках батьків та дітей.

7. Dominika

беру свої слова назад. Перша половина серіалу цікава, далі пішла якась муть. Складається враження, спочатку задумка була одна, а в процесі зйомок різко змінили концепцію.
    Черговий перегляд...Міні-серіал "Обман", 4 серії(Британія). Дуже напружений. Поки додивилась дуже знервувалась))) Рекомендую.
    Cheat (TV Series 2019– ) - IMDb

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.