Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Багато хто. Тут залишали позитивні відгуки. Від першого сезону я в захваті. Другий мені на 3+ з 5
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Сьогодні поки намагалась знайти де дивитись, малий прокинувся
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Подивилася німецький "Вайнберг" (Weinberg), 2015. Попри те, що дуже повільний, сподобався. Хороший триллер з несподіваною розв'язкою.
    Почала Темряву (Dark), 2017. Але щось він туго мені йде. Додивлюсь 3 серію до кінця, якщо не "вистрелить", то покину того кактуса. Не моє значить.
     
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Подивилася британський Мініатюрист (The Miniaturist), 2017. Дуже гарна драма. Рекомендую.
    І ще скандинавський Модус операнді (Modus), 2017. Середнячок. Непоганий, але нічого надзвичайного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Додивляюся серіал "Гра престолів", фільм вражає, але важкий для перегляду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Останнім часом надаю перевагу міні-серіалам, 4-12 серій в сезоні. Якщо в серіалі більше 3 сезонів, ще думаю чи варто дивитися, якщо більше 4 - то навіть не беруся. Дуже сподобалися останні, раджу: Аномалія (Anomalia), Швейцарія 2016 - гарна містична драма; Зникнення (The Disappearance), Канада 2017 - трилер, в якому зачіпається дуже складне морально-етичне питання; Відкриття відьом (A Discovery of Witches), США, Британія 2018 - красиве фентезі з чудовими пейзажами. Трохи наївне, але цікаве і якісне.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @Dominika, що дивитесь?
    В неділю будуть Міліарди, а тиждень треба чимось зайняти, рятуйте :girl_wink:
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lyudvig поки нічого не дивлюсь, і так останні 7 місяців. Ми в ремонті всі були, ТВ наш зі смартом відпочивав в коробці. А в свекрухи інтернет поганенький, так що я трохи вилетіла в того процесу. На днях вже переїхали додому, ще ТВ налаштувати і можна починати)))) я стільки всього пропустила...Грішниця і Містер Мерседес другий сезон, бруклін бачу почався. Ну і Мільярди то святе. Вже так скучила за тими всіма героями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    подивилась серіал "Межа". хороший, якісний науково-фантастичний продукт. звісно, дещо там таке вже фантастичне, що якби це науково не описували, все одно не віриться ))Уолтер Бішоп, офігенниЙ, чокнутий професор .
    оскільки сиджу в декреті, малий останнім часом з грудей не злазить, то я в пошуках чогось подібного. бажано на декілька сезонів, щоб я мала що дивитись декілька місяців ))))
    під час вагітності почала перегляд "Доктор хто" нарешті теж всі сезони передивилась. Теннат , ммм, душечка, зозулька , талантище !
    в пошуках подібного до "Межі" наткнулась на "Хейвен" ... ну такоє... і чому його прирівнюють і ставлять в один ряд із "Межею", не розумію. Нічого наукового, ще й купа ляпів, і один із головних героїв ідіот ідіотом , який весь час без причини чи з причиною винить у всіх проблемах іншого головного героя ... кароче, значить, не моє то творіння кінематографу...
    порадьте щось , дівчатка.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А хто його прирівнює до Межі? Там справді нічого спільного. Межа - наукова фантастика, Хейвен - містика, казочка одним словом. Це геть непорівнювані категорії. Це як порівнювати Зоряні війни і Гаррі Потера. Я продивилась Хейвен від першої і до останньої серії і є великою прихильницею цього серіалу. Ех, я б і зараз щось такого глянула з новенького, так немає нічого...
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    "Кардинал" 3 сезон.

    Дівчата, а що є новий сезон "Викличе акушерку"? Чи то старі серії озвучили?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Просто , якщо задаватись пошуком серіалів по подібній тематиці , завжди "Межа", "Хейвен" , "Темне дитя" і тому подібне в одній тематиці ...
    І якщо "Темне дитя" і "Межа" являються науково-фантастичними серіалами, то яким там боком "Хейвен" не знаю.
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На жаль, буває...
    FD9CEB2D-B959-49AA-B04A-4DC1D0BA83ED.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Затягнув серіал "Убивая Єву". Трохи нервують нарощені вії і явно збільшені губи головної героїні, ну і завивка волосся (в азіатів воно пряме). Але навіть через деякі "непонятки" затягнуло. Кінець щось не дуже, побачу чи виправить враження 2 сезон.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Американцы (2013)
    Нравицця, дуже. Вчора 4 серії ковтнула. 6 сезонів по 13 серій.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мені він теж дуже класно пішов. А ще "гострі предмети" - шикарнючий
    Зараз дивлюсь "Грішницю" - теж прикольний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Дівчата, де переглядаєте серіали англійською?
    Підкажіть, будь ласка, сайт, де сучасні серіали можна подивитися.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я днями намагалась для розрядки подивитись початок другого сезону. Ледве дві серії подужала, і усьо...Більше не буду дивитись. Знудилась страшенно.
    Зате почала серіал "Вдова". Поки теж дві серії. Але затягнуло. Мені нра. буду дивитись.
    Вдова (TV Series 2019– ) - IMDb
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я вже з таким нетерпінням очікую початок останнього сезону .
    Ще трішечки ))
    Я , коли розпочинала дивитись ''Гру престолів ", думала, що це вже вийшли всі серії , і серіал офіційно закінчили .
    Я дуууже довго відкладала перегляд , а потім так необачно розпочала перегляд ))
    Пам'ятаю , скільки було думок в голові чим то все закінчиться ... Такі теорії будувала, читала, що інші думають )))) тепер вже спокійніше , призабулося враження , яке залишилось одразу після закінчення сезону , але все рівно дуже чекаю старт нових серій
     
    • Подобається Подобається x 1