Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

 1. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Добре-добре))) Це для підігріву інтересу. Просто давно вже не дивилася серіалу, де цікаво шукати сенс та прихованні мотиви! І вони там десь є закладені.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Online

  Online Well-Known Member

  Я провалів в сюжеті не відчувала, але мені він трохи затягнутий. В 2 серії можна було б легко вкластись.
   
 3. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Оце вірно. Я його можу порадити хіба фоном дивитись, бо справді дуже затягнуто. Але бажання кинути перегляд не було, надиво)))
  Я про цей
  Шале смотреть онлайн, 2018
  Дуже раджу серіал "Safe"(до речі, там знімається Декстер), Британія
  Добротний класичний детектив(не процедурал). Цікаво закручений сюжет, тримає в напрузі, я поки на 5 серії.
  Безопасность смотреть онлайн, 2018
  Ну і традиційно, Елементарно і Мільярди.
  В Мільярдах так цікаво в цьому сезоні розкрились персонажі, з несподіваного ракурсу. Особливо Венді неприємно вразила. Сценаристи явно заграють(читай-дражнять) з аудиторією)))
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Знову я сюди)))
  Я просто закохалась в серіал "Даррели"
  The Durrells (TV Series 2016– ) - IMDb
  Вже дівчата писали тут про нього. І я напишу. Тут прекрасно все - від грецьких пейзажів Корфу до найдрібніших елементів побуту того часу. Дуже атмосферний. Знято просто шикарно, дивитись всім, всюди і вже)))) Це фактично повнометражне кіно, розбите на частини.
  І щоб не розслаблятись- черговий євроміні на 6 серій "Богомол". Тут все звично - маніяк(жінка), "подражатель" і всякетаке...
  La Mante (TV Mini-Series 2017) - IMDb
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • мімімі мімімі x 1
 5. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  @Dominika, Safe дивитесь? Я на 3 серії, дуже неоднозначні враження, так здається і подобається і разом з тим чогось бракує...
   
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Lyudvig вже додивилась))) коли читала відгуки про нього, то було багато з розряду " класний, але таке відчуття ніби щось пропустив, якийсь кавалок серії"...Може то у вас теж так?
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Щось в тому є, чи то вони на певні події неправильно розставили пріоритети, чи то так задумано, хто зна...Дивне відчуття незрозумілого враження, якось так)
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Online

  Online Well-Known Member

  Подивилася Алієніст (The Alienist) 2018. Детективний міні-серіал на 10 серій. Хоча думаю, що буде 2 сезон. Не скажу, що прямо вау, але непоганий. Атмосфера загалом нагадує фільми про Джека-різника: та сама епоха, подібні злочини. Дивитися подалі від дітей, бо картинки там часом...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Online

  Online Well-Known Member

  І ще сьогодні додмвмлася 6-серійну драму "На ім'я Грейс"(Alias Grace) 2017 р. Серіал знятий за романом тої ж авторки, що і "Оповідь служниці". Попри заїждженість теми "важкої долі жінки з робочого класу в патріархальному суспільстві", простий здавалось би сюжет і передбачувану розв'язку - кіно дуже якісне, чудова акторська гра, дивиться на одному подиху.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. zetta

  zetta Well-Known Member

  пішов мій Караденіз в відпустку і 2й сезон почнеться восени. мабуть перегляну його ще раз. тільки що вичитала про серіал 13 причин, про жінок, може хто дивився?
   
 11. Online

  Online Well-Known Member

  Дуже сподобався фантастичний серіал "Змінений вуглець" (Altered Carbon) 2018. Знятий в стилі кіберпанк, закручений і динамічний сюжет. Трохи детектив, трохи бойовик, трохи антиутопія, є елементи драми і чорного гумору. Всі десять серій проковтнула залпом. Зважаючи на сучасні напрямки наукових досліджень і темпи технічного прогресу, подібний розвиток подій в 27 столітті цілком реальний)
   
  Останнє редагування: 23 Червень 2018 у 22:55
 12. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Дякуючи Вам подивилася. Гарний - і картинки красиві, і стосунки в сім"ї класно показані. І, наче, сюжет не дуже драматичний але дивитися до самого кінця було цікаво. Треба буде, певно, колись ще без перекладу його переглянути :)