Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Передивилась рейтинги і поради тут ще з літа. Хоче чогось душа такого.... Віічність подивилась, перед цим дівчат Гілмор передивилась. Хочеться такого приємного, цікавого. Порадьте щось :)
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    То все залежить від того на що ви налаштувалися )
    Я раз в два роки мушу передивитися ось цей
    Falling for a Dancer (TV Movie 1998) - IMDb
    Білий танець в рунеті.
    Якщо хочеться чогось прямо доброго - доброго подивіться Даррели. Не скучно і тепло.
    The Durrells (TV Series 2016– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Вчора ніби дали інфо, що нові серіі будуть 28 березня. І вчора написав актор, що грає Майка, що буде тільки до кінця сезону і йде з серіалу. Так що цікаво чи будуть наступні сезони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    доброого дня . маю бажання всістися до перегляду серіалу "Міністерство часу" .
    це іспанський серіал в жанрі фантастики. так як я не маю довсіду в перегляді іспанських серіалів, тим більше, ще й фантастичних іспанських, питаюся в вас, дівчатка, чи хтось можливо дивився його? як враження загалом ?
    зараз закінчила перегляд 7-го сезону "Гри престолів"

    тепер хочу щось ненав'язливе, легке , трохи фантастичне))
    в "Міністерстві часу " вже три сезони вийшло...
    є ще варіант розпочати перегляд серіалу "Еврика" . Серіал вже закінчився, має логічне завершення, рейтинги високі.
    звісно, можна взятися і за серйозніший науковофантастичний серіал із статусом завершеного - "Межа".
    рейтинг високий , відгуки хороші...

    маю намір зхилитися до іспанського, все-таки щось нове в моєму досвіді :girl_smile:
    але, треба ж ще подумати і про чоловіка, він збоку змушений дивитися те, що і я )))

    ну і за що мені взятися?:dntknw:
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я дивилась. Десь перших 5 серій. Мені занадто лайтовий, я закинула. Об’єктивно - серіал дуже навіть не поганий, мені видався якимось поверхневим, може далі « розкачався» сюжет...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @DesperateHousewife я вчора теж побачила )) Прочитала про 8-й сезон без Майка і Рейчел. До кінця березня ще багато часу, треба на щось переключитись. Я собі думала зима 2018 - це ось-ось має бути нова серія ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    І я вчора додивилась останню серію. Знайти щось подібне на заміну, ще й до 2019 року, то тепер не така проста задача. Прийшла сюди по якісь поради, але я дуже перебірлива:girl_crazy: Останній серіал, який мені сподобався -"Бути Ерікою", і то було років два тому. Після того все відкидається після першої серії, якщо не після перших кількох хвилин. І "Гра престолів" так свого часу відкидалася раз п'ять, перший раз не додивилась навіть "до пісеньки", а потім як пішло... Куди мені тепер втягнутись? Втягніть мене хтось кудись:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @PERIWINKLE Дівчата Гілмор )) А ще я зараз мабуть таки втягнусь "Чорне дзеркало" дивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мені щось не пішло, кинула на 2 серії((
    Почали дивитись з доціком *Скандал*, поки цікаво
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    "Чорне дзеркало" треба дивитися без першої серії:) бо вона може викликати не тільки відразу,а й перебити бажання дивитися далі. Але далі прикольні серії, є звичайно такі собі,але більшість класні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то точно. в мене так і було. ну як можна було таку гидоту придумати
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    «Вічність» дивилась. Класний серіал. Шкода, що короткий.
    Я б порадила «Чужоземка». Мені дуже сподобався. Наступний сезон аж восени. Так довго чекати...
    Сериал Чужестранка (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве | Baskino.club
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    а він має логічне завершення ? всі сюжетні лінії розкриті? думаю подивитися, але там лише один сезон, читала, що його закрили і , пряма цитата Мета Міллера : "... у нас залишилося стільки нерозказаних історій, питань, що не знайшли відповіді, романів, які не здійснилися..."

    починати, чи ні?
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Він завершується ніби то і логічно, але так, що хочеться продовження, бо звикаєш до головних героїв.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ги...та я бачила в стрічці обновлень Міст, але подумала, що то нові переклади старих сезонів. Та й не звернула увагу. Починаю теж хвилюватись)))) Я додивилась Безжалісне сонце і додивлююсь Кардинала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дивлюся "Викличте акушерку" (про Лондонських медсестер 50-х років, серіал знятий на основі мемуарів), лише 4 серія, але наразі досить цікаво :girl_smile:Загалом добрий, світлий, ненапряжний серіал не лише про вагітних і молодих мам, а й значно ширше про стосунки між людьми
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Akina, там з перекладом є тільки пару сезонів:sad: і десь 2 нові сезони зовсім не перекладені. Один дивилася з субтитрами. Хоч то було ще восени, може і до інших вже субтитри з'явилися, хоч сумніваюся. Але серіал класний.:)
     
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    Кста, янкі-версію я так і не додивилась. А от французька версія "Тунель" мені сподобалась, хоча відгуки негативні.
    Буду чекати, щоб сезон вийшов повністю і вйо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нажаль він не перекладений до кінця(((Але він справді дуже класний, і по якості не « просідає» не зважаючи на кількість сезонів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1