Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Почала майндхантера. Троха монотонно і смахує на документалку. Але дивлюсь з надією на розкрутку сюжету. Бо то якраз таке, шо мені нра.
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    "Вічність" бачили? ми зараз з доціком дивимось, легкий і цікавий серіал, шкода, що лише один сезон, але є 22 серії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, я теж його щойно додивилася. Враховуючи що детективи і кримінал взагалі не люблю, все одно легко і цікаво мені дивився, може, за рахунок краплинки фантастики :)
    А ще подивилася різдвяну серію "Вікторії", шкода що лише одненька вона, може, буде продовження? :)
     
  4. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Майндхантера скінчила. Враження непогані.
    І тут тидищ!:girl_dance: пригадала, що минулого пропустила АІЖ. Залізла в нет і випала в осад: я пропустила аж два сезони.
    Тому вчора пішов шостий , а нині стартую на сьомий.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    бачила. Правда осилила лиш пів сезону. Потім щось інтерес пропав.
    Глянула першу серію оцього. не знаю, що там далі. Але є бажання подивитись другу. Ніхто не дивиться?
    Безжалостное солнце (2018)
    Рейтинг правда не високий. Але..
     
  6. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я подивилась, всього 6 серій. Нормально. Не ох і ах, але тверду 4 можна дати. Власне не пропадає бажання дивитись кожну наступну серію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    розкажіть про "Оповідь служниці". Двічі пробували дивитися - трабли з нетом. Чи варто все ж?
    дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то, знаєте, скільки людей, стільки ж думок)) мені, наприклад, сподобався страшенно, дивилась цілу ніч)) Дехто каже, що це утопія, таке неможливо. Та цілко можливо, може, не в цілому світі, але десь там, в маленьких поселенням дуже навіть ймовірно. Сурогатне материнство ж є. Так що мусите дивитися самі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дуже крутий. читала книжку - то нічим не уступає, навіть краще. Правда, вкінці вже трохи зайвого намутили, якраз додивляюсь, то трохи надумано і по-голівудськи
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. nataliachayka

    nataliachayka Member

    Зараз СашаТаня почала дивитись)
    Новий сезон вийшов! Підходить, коли захворів та вдома відлежуешся)
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Kerzenlicht так, щоб скласти свою думку )) Вартий перегляду. Чекаю на другий сезон.
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2018 ---
    Ото витримка )) Я цей серіал за ніч-день пеерглянула. Після цього ще почала дивитись "Манхетен" через цю акторку, а потім і чоловіку цікаво стало.

    Дівчата, а про Форс-мажори - хтось в курсі, коли будуть свіжі серії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lyudvig Кардинал почався 2 сезон. Перша серія норм, а далі щось я заскучала.
    То не витримка)) просто серії з перекладом появлялись поступово, раз на тиждень, а то й рідше. Так і дивилась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та я не знаю що вони там намутять) Меган пішла везвозвратно, головний герой теж вроді хотів звалити... шкода що не всигли якось це гарно завершити
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    додивилась останню серію) класний, порадьте щось схоже)
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Хто така Меган?))
    Та намутити можна що хочеш, нічого аж такого там не сталось в сюжеті, щоб закривати. Але чомусь вони перервали зйомки, на баскіно пишуть, що перерва до зими 2018.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2018
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та як хто) наречена принца Гаррі) вона ж там мусила з соцмереж повидалятися, а продовжувати зніматись в серіалі точно їй вже неможна)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я дивилась давніше, дуже класне кіно. Я і не впізнала в місіс Мейзел Рейчел Броснахен з Манхеттену. А тепер глянула і зауважила , що її екранні чоловіки з обох серіалів страшенно схожі, хіба ні?
    D01BE01D-B44B-43CC-A7B9-028F38C7ECF1.jpeg A6280673-C044-4A8D-8884-AB7103081373.jpeg
    Місіс Мейзел теж подобається. Правда її стендапи мені не смішні, весь час хочеться мотнути, а сюжет і постановка круті.
    Ще дивлюсь The Magicians - така собі казка, яку мабуть розтягнуть на безліч сезонів.
    Шитс Крік - сітком про багатеньку сім’ю яка збанкрутувала. То вже в мене коли геть нема що дивитися.
    Міст 4 сезон.
    І Телефоністки, про них писали тут недавно. Іспанські серіали то моя слабість)
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Тепер ясно )) Цікаво, що придумають, щоб без неї продовжити.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дякую за рекомендацію, незважаючи на постійні анатомічні подробиці досить легко і приємно було дивитись )) Здивувалась, що його закрили через низькі рейтинги, як на мене тверде 4 з 5.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1