Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    знаю, вже всі передивилася, бо заглядаю раз в тиждень, тепер чекаю 8-му серію:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Рекомендую подивитись серіал "Хороший лікар" (The Good Doctor)
    Сериал Хороший доктор (2017)
    История молодого талантливого врача с синдромом саванта, обладающего уникальными способностями - невероятной памятью и фантастической чувствительностью к проблемам, вспыхивающим внутри человеческого организма. Герой становится блестящим хирургом, несмотря на то, в личностном плане его развитие соответствует развитию десятилетнего ребёнка...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Серіал «Вічність» Вічність - на одному подисі. Шкода, що такий короткий. Всього 22 серії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну всьо, додивилася, тепер чекаю 3 сезон :girl_crazy:(обіцяли на Різдво :) )
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    З новинок рекомендую серіал BBC "Rellik", вчора була остання 6-ста серія. Не знаю, буде другий сезон чи так і залишать мінісеріал. Дія відбувається в зворотньому порядку: спочатку ловлять вбивцю, потім події в кожній серіі передують попередній. Файна задумка, виконання і тримає в напруженні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я щось не змогла вловити того сюжету, постійно події путались. То так мені тільки? Варто спробувати ще, бо другу серію таки не подужала?
     
  8. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я б казала спробувати, і мати на увазі що все йде в зворотньому хронологічному порядку. Все стає на місця в останній серіі.
    Але я читала багато відгуків, що люди не сприйняли такого порядку чи то безпорядків.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Ми ще зараз дивимось другий сезон Start up. Більше мені подобається ніж перший, бо перший я домучувала тільки через акторів і тому що чоловікові подобалось. А другий якийсь більш динамічний і цікавіший.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні. Не робіть цього. Ніколи. Я ще не бачила щоб динамічний, насичений подіями і героями серіал завели в таку ж**у.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я теж почала дивитись. Але на 3 серії поставила на паузу перегляд. Якось важко воно мені йде. Хоч головний актор мені подобається ще з часів "Фортитюду". Може через те, що я останньо передивилась дуже багато схожих серіалів. Мо "передоз"?)))Спробую повернутись за якийсь час до перегляду.
    @Lyudvig теж приєднуюсь до рекомендації вам глянути "Стар-ап"...Мені здається, що то ваш жанр - такий легкий кримінал. Мені не пішло, бо я більше класичні детективи люблю))) Але вам напевно сподобається.
    З моїх новинок
    Аргентинський детектив "Бронзовий сад"

    На перший погляд банальний сюжет - зникнення дитини, розслідування і т.д. Але якось це все так смачно знято, що я вже на 5 серії. Всього наче є 8.
    І дуже-дуже-дуже рекомендую серіал "Liar"(Лжец). Міні-серіал на 6 серій. Мене зачепив. Психологічна драма з елементами детективу.
    Liar (TV Mini-Series 2017– ) - IMDb
    Рейтинг правда не дуже високий, але нехай це вас не бентежить))
    Хто дивився Абатство Даунтаун, впізнають в головній актрисі покоївку Анну з Даунтауну. Дуже цікаво "прописані" характери головних персонажів. А головна героїня взагалі така трохи "психічка", дуже дратувала спочатку. Але тільки з початку. Загалом так закручено, що протягом перегляду кардинально змінюєш своє ставлення до героїв.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Мене то власне зупинило, але тепер буду пробувати.
    Рекомендуйте які :) але той дивіться, вартує хоча б заради тих серій де Richard Dormer без страшного гриму :)

    Хтось вже дивився Mindhunter? Які враження? Бо я от збираюсь, ще тільки деякі "хвости" попідтягую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Для тих хто любить про серійних вбивцью Цікавий сюжет
    Амнезия (2017)/Absentia
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Переглянула "Любовницы", "Коварные горничные", "Клуб жен астронавтов" - всы сподобалися))) далі хочу чогось такого ж легкого і не скучного) хто що знає схоже?
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відчайдушні домогосподарки?
    А я з цікавості та ностальгії почала дивитися нову версію "Династії" . Але поки перші дві серії щось не дуже подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Як я зустрів Вашу маму - супер серіал для мене!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Я так розумію "Велика маленька брехня" вже всі бачили. Але не можу не похвалити. Ну дуже класний серіал. І інтрига (я не розгадала до самого кінця) і шикарний візуальний ряд, і класна акторська гра (особливо Різ Візерспун). І ше саундтрек бомбезний. Ех, одне шкода , шо короткий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    сьогодні додивилась, за 2 дні мені пішов))) що порадите такого ж плану?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    чисто випадково почала дивитись "Коханців" Любовники (2014) не таке круте, але цікаве і тема трохи схожа, та й події на узбережжі океану. Якщо ще не бачили, то можете спробувати
     
    • Подобається Подобається x 1