Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я подивилася. Таке собі. Перший йшов залпом, я ледь змушувала себе йти спати. А другий в фоні був. 11 серія була цікава, але одна з 12 - це не серйозно.

    Ще подивилася Молодой Папа, то дуже сподобався. Я його за 2 ночі подужала, не могла відірватися.

    Зараз почала Білий комірець. То поки що цікаво. Але там аж 6 сезонів. Не знаю, чи буде тримати. Що скажете?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    з новинок - Джеймстаун, костюмований, історичний, інтригуючий, зачіпає питання людських інстинктів
    часом складні драматичні повороти подій, але порівняно з тим які зараз серіали то взагалі нічого особливого)
    про жінок, які приплили в Америку стати жінками для перших поселенців
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мені подобався до кінця, а враховуючи ускладнені вхідні дані (доцік-підліток, яка любить дивитись зі мною фільми, тому шукаю мінімум крові-сексу), вважаю серіал кльовим. Доцік казала :*шкода, що закінчився*. Рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Гранд готель:girl_crazy:
    Не можу сказати, що я його рекомендую. Але якщо хтось під настрій шукає костюмований мильний серіальчик, який можна досить довго використовувати як фон. Заявлений як детектив, але теж дуже мильний.
    Я додивилась. Душа просила лав сторі, душа її отримала, хоч часами шляк трафляв, але хепі-енд компенсував мої страждання :girl_smile:
    Одним словом - це найбільш жіночий серіал який я дивилась в своєму житті, не шкодую, але не знаю чи ще один такий би подивилась повністю)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Поки хворію, глянула два британські міні-серіали, об'єднані однією темою. "Фантастичні світи Герберта Уеллса" (The Infinite Worlds of H.G. Wells)
    2001 р. сподобався - оригінальна ідея, елегантно подана, цікавий сюжет. Правда спецефектів немає, візуально фільм дуже простенький. До речі, можна дивитися з дітьми-підлітками, бо там нічого "зайвого". "Страхітливі світи Герберта Уеллса" (The Nightmare Worlds of H.G. Wells) 2016 р. не сподобався - якийсь одноманітний. Сюжет легко можна передбачити вже після другої серії, навіть якщо не знайомий саме з цими творами Уеллса.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    А хто як я не зраджу класиці і дивиться Теорію великого вибуху? Як вам остання серія сезону? Я рідко проявляю емоції, але так тішилась, ніби то мої рідні люди)))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Мені дуже сподобалась :girl_tender:
    І, до речі, у вересні вийде спін-офф ТВВ - про 9-річного Шелдона. Вийшов трейлер серіалу про дитинство Шелдона Купера
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olichkasp

    olichkasp Member

    А хтось дивився "Кости"? бо хочу глянути але не знаю чи варто?
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    о так! я теж чекаю!

    Вже є 5 сезон "Оранжевий-хіт сезону", якщо хтось таке дивиться. Я вже сьогодні закінчу дивитись)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Подивилася "Тринадцятий апостол". Цікавий містичний серіал. Сподобався і сюжет, і "картинка".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну...... перший-другий сезон більш-менш, було кілька цікавих сюжетних ліній. але потім якось так одноманітно....я не додивилась,десь на 5му сезоні вже не могла дивитись. але можливо я надто балувана:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olichkasp

    olichkasp Member

    Дякую за відповідь) я тепер ще більше думаю варто чи ні))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не варто)
     
  14. olichkasp

    olichkasp Member

    ахах дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я дивилась, усі сезони)))
    Нормально, можна дивитись. Серед багатьох "довгограючих" серіалів, цей чи не єдиний, який тримався рівномірно усі сезони. Тобто не було отих балансувань між цікавий сезон-нецікавий сезон. Там далі будуть круті сюжетні повороти, цікаві справи і т.д. Мені він не приївся, однозначно. Але якщо ви маєте плани бомбанути всі 12 сезонів підряд, то скоріше за все на якомусь етапі вам набридне))) Я робила кількамісячні паузи між сезонами. Тому напевно додивилась. Ну і як на мене, найцікавішими є останні сезони, десь після шостого-сьомого. Ми з чоловіком назвали цей серіал "Вкусняшки", почне дивитись, зрозумієте чому)))
    Я додивилась "Хорошу боротьбу"(спін-офф Хорошої дружини), 10 серій. Нічогенько так. Не такий насичений і драматичний як Дружина, але хто любить юридичну тематику - раджу.
    А чому?)))Покритикуйте трошки, цікаво ж...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я навіть толком не знаю що саме критикувати... подивились з чоловіком 2 чи 3 неповних серії, переглянулись і видалили. Актори мені не сподобались, наскільки пам'ятаю з розслідуванням також були питання... я колись дуже категорично відкинула цей серіал, не давши шансу навіть на один сезон. Проте ви мене завнтригували :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    )))Нє, нє, я нікого не інтригувала. Бо отак вирішите ще раз глянути, і знов не піде вам, потім будете мене згадувати тихими сімейними вечорами, як я вам зіпсула сімейне дозвілля)))
    Зараз Фокс почав з першого сезону показувати, мама моя дивиться, і я іноді оком кидаю. То справді всі якісь такі "ніякі" трохи. Але актори потім "возмужають"нівроку, справи стануть цікавіші. Ну але то класичний серіальний процедурал. Багато від такого жанру не слід очікувати. У Вікіпедії Кості в одному жанровому розділі з Менталіст, Комірець, СіЕсАй всякі...Кому таке пішло, то і Кості норм будуть. Правда СіЕсАй і подібні мені не приглянулись чомусь)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olichkasp

    olichkasp Member

    О дякую, гарна відповідь, думаю глянути таки) але зараз дивлюсь "Мислити як злочинець" в захваты від нього:girl_dance: я думаю що "Кости" будуть схожі із ним або із "Слідство по тіло"
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    CSI Las Vegas мені якраз так файно пішов колись, решта нє :)
    Менталіст; Следствие по телу; Мислити, як злочинець-також ні. Отака-то Галя балувана :girl_crazy:
    Подивились 2 серії Фарго, якось все дуже туго...
    А ось: Краще дзвоніть Солу новий сезон, також глянули 2 серії :good:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Перший раз я і однієї серії не додивилась, таке було "фу", а нещодавно знов взялась за цей серіал, то вже було так нічого :girl_crazy:. Перші сезоні були для мене цікавіші, а решта - хіба для фону. Але я дивилась усі сезони один за одним, може тому...
    Раніше передивилась всі сезони всіх CSI, NCIS, Hawaii 5.0, навіть Шерлока, на якого колись так плювалась. Criminal Minds для мене занадто кривавий. За останній час ще дивилась Chicago Justice, Bull, Quantico - так собі, якби мала альтернативу - ці серіали не дивилася б.
     
    • Подобається Подобається x 2