Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Є в продажі в чіко. Ми теж ними рятуємось. Але не дуже то вони і рятують((( Правда я лише трохи мащу малого, і в капюшон йому салфетку кидаю.Сьогодні були в чіко, то залишилась одна єдина пачечка. Спреї всі люди теж повимітали - певно комарики добре вже всім допекли. Коротше, асортимент обмежений.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2014
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Росте лаванда, але то не заважає комарам дудлити мою кров.
    Зла я, зла на тих кровосісь! :girl_devil: Покусана від голови до ніг (але певно найкраще їм смакують груди, бо найбільше укусів).
     
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    У мене біля дому росте м'ята, комарів дуже багато. Комарики бояться ванільного запаху, можна з дит.кремом розмішати ванілін і мазатись, кусатись не будуть.
     
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Мої колись купували пластинки проти комарів і ставили на ніч в спеціальний обігрівач. То комарі не кусали. Сьогодні побачила що та штукенція поламалася. Мені сьогодні в ночі буде гаплик(((

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    в мене теж:girl_crazy:
    ми зараз рятуємось ваніліном - поки виручає
    в нас в спальні москітна сітка порвалась, то поки без неї
    я тупо пакетик ваніліну висипала в тарілку і поставила біля вікна - то немає їх вже 3 ніч
     
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Вчора відправила чоловіка в аптеку купити щось щоб зняло свербіж від укусів, бо малий розчухує до крові. І знаєте що йому продали? Кортикостероїд, тобто гормональний препарат! :girl_devil: Добре що я читаю інструкції і знаю що таке кортикостероїд, а якби не знала і насмарувала дітей від голови до п'ят? А там навіть в інструкції вказано, що дітям застосовувати під наглядом лікаря на невеликій ділянці шкіри і з обережністю. Будьте пильні з ліками!
     
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    це цукор ванільний чи є окремо ванілін?
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    З тими комарами капці просто. Малого пожерли, мене пожерли, чоловіка пожерли. Ефірки до одного місця, поставила фумігатор. Цієї ночі вродь не було. Воно, може, і не особливо корисно, але у виборі між роздертими до крові укусами і дитини і шкодою від того фумігатора переміг фумігатор.
     
  9. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    знаю, що реально ще комарі бояться гвоздичного масла, теж можна мазати себе

    а вже після укусів найкраще феністил, перестає за 2 хвилини зудіти укус.
     
  10. Жменька

    Жменька Well-Known Member

  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    купила вчора для малої Москвітал 10 мл за 20 грн, мали минулого року, добре знімав наряк, почервоніння і свербіж і після сезону комарів ще трошки залишилося, але десь загубили

    а ще мені фармацевт порадила олію чайного дерева, просто змащувати місця укусів, і я сьогодні випробувала на собі, ефект є, принаймі свербіж зняло
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    дівчата, а якщо той самий ванілін чи олійку в крем і маститись, то треба на все тіло? чи тільки відкриті ділянки? Бо я недавно напшикалась Гардексом по руках і ногах, то не кусали, але зато добрались до "пятої точки"
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я думаю, що ванілін буде добре і в олійку давати. А маститись, думаю, можна як повністю так і лише відкриті місьця. Воно нічого не шкодить, хіба запах гарний буде.
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    В Стрию комарi лiтають табунами. Особливо пiсля 20.00. Нiчого не рятуе, хiба бiг. От бiжемо з малими, а за нами штук 20, просто абзац.
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    О, ця гілка моя. Я вже вся в крапочку від тих укусів. І меншого так жеруть. Вдома фумігатор рятує. А в парку просто жах, а малі тільки в парк і хочуть, то маю крем від комарів, допомагає але недовго.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я опиралась, опиралась і здалась на чоловіка пропозицію то купити, бо на дитині живого місця нема(його дуже кусають). Але той фумігатор не діє чомусь(десь в кухні мені не важливо, а от в спальні) Яким Ви користуєтесь?
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ми москітол ( чи як правильно) маємо. Діє добре. Перед тим мали рейд здається і ще якийсь, то не діяли.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    то Ви про фумігатор?
    ми рейд купили але запаски взяли ще й раптор і ні те, ні те
     
  19. knatka

    knatka Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Малого комарі так покусали що поробилися великі "гульки" чим порадите мастити щоб не свербіли?
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ромчика в Стрийському парку так вкусив комар в ногу, що вона розпухла настільки що кульгав.
    А в Миколаєві на озері на наступний день додалось пару укусів, з яких зробились гулі. Капєц. Якісь ті комарі супердикі. Ніякий офф на них не діє.
    Роміку псилобальзам зняв свербіж. Так ніби сходить все поступово.
    Деякі батьки в садочку після свят привели діток всіх в зеленці, як при вітрянці. Попереджали вихователів не лякатись, то не вірус, то вдалий пікнік.