Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Маленькі комарі пролазять крізь ту сітку
     
  2. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ті комарі , то якесь саме зло . Мою малечу вкусив на ножці і таке тверде , три як головки на одному місці , інші укуси у вигляді плям , щось переживаю , може це щось інше ? Треба , щось купляти ,робити з тими комариками .
    А нашу знайому , дівчинці рік , так голову покусали ,що за вушком вискочила гулька .... тепер п"є бактерії і протиалергічні .
     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    це точно, тогорічних комарів нічим не злякаєш.
    Мені порадили масло гвоздики, капаю в аромалампу перед тим як йду спати або 2-3 каплі розтираю в руках і мажу себе. Наразі діє. Ще й пахне файно)
     
  4. Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    хм... нам 6 місяців, цікаво чи не буде мішати малюку... ???
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ніколь, як вам ті браслетики? вартує брати? хочу малому, але чи буде діяти
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я не Ніколь, але взяла я ті браслетики, як і Ніколь, в того самого продавця...
    я дуже задоволена, кладу в кімнаті на ніч, на комод і жодного комара!Зпах не дуже різкий, такий цитриновий якийсь.Навіть в селі допомагало, на ногу правда не чіпляла ше малій, тільки на кофту, бо якісь такі тугі в мене ті защіпки, шо мала не має терпіння. Ніколь в Вас теж так важко защіпаються?
     
  7. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    В малого після укусів такі гулі((( даю Алерзин зразу бо сташно дивитись. Таке враження, що вкусила оса.
    Чим би то зарадити?
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

     
  9. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    як на мене, воно страшенно смердить. десь читала, що гвоздичне масло можна змішати з дитячим кремом і мастити дитинку, але я жодного разу так і не ризикнула "цим" намастити дитину - мені від нього подих перехоплює, а дитині...((((
     
  10. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я купляла в пакетиках ванілін (тільки ванілін , а не ванільний цукор), розмішувала десь третину (може навіть менше) того пакетика на стакан води, орієнтуюсь на те, щоб запах був сильний, але не надто, бо буде пахнути дуже, аж дратувати і тоді вже в "пшикалку" якусь.

    ---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

    на рахунок гвоздики, може як варіант буде, буквально вчора знайома розказувала, що вона малій в кишені кладе саму сушену гвоздику, каже помагає від комарів, сама ще того не пробувала.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я колись собі підбірку зберегла - в якому віці які аромасла можна використовувати для дітей. До трьох років мова про гвоздичну олію не йде. Я б хіба ризикнула десь на спині на одяг трохи, якщо на вулиці. Або вдома біля вікна покласти ватку змочену олійкою, але подалі від дитини.
     
  12. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    А нам помагає Акомарин від АРГО, він на основі яоїсь там піхти.
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Фармацевт в аптеці в першу чергу продавець. Йому краще продати псилобальзам за 40 грн 20 мл ( ще й бонуси від виробника отримати), ніж якусь просту мастилку з пантенолом, чи зірочку за пару грн, чи щось в такому роді. Або порадити содою промити.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Посміхнулась.
    Сода не дуже корисно, а антигістамінний препарат - корисно?:)
     
  15. kabardin

    kabardin миється в бані

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    ну напевно ж якщо ви візьмете будь-який лікарський препарат, то він буде мати протипоказання, але ви все одно звертаєтеся до медицини. Всі хвороби бабусевими методами не вилікувати.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Комариний укус- не хвороба :)
    Головне зняти свербіж щоб не роздерти ранку, припухлість ( у декого розпухає огого), та й все.
    Не треба, також, недооцінювати прості бабусині методи.
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Дівчата, а оті чіківські олівці після укусів ефективні?
    Не хочеться купувати, щоб в хаті перекидався...
    Завтра ще спробую соду, всі її так радять. Правда, Данусю той літаючий монстр вкусив в повіку і вона вся спухла... Я не уявляю чим то намастити, вона все тре руками.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2014
  18. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

  19. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Дівчата, я читала, що запах мяти, лаванди відлякує комарів. Мені цікаво, чи є тут хтось, у кого біля будинку росте мята чи лаванда? Є комарі? А може хтось знає, що можна посадити біля дому, щоб ті монстрики оминали подвір'я :) Поділіться реальним досвідом.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Цього року комарі по особливому вампірні. Навіть на сонці пють кров. Сьогодні за містом рятувала Дарусю від них чіковськими серветками розкладеними в колясці. Мала ще з старих запасів від Ромчика. Цікаво, є вони зараз в продажу? Може хто де зустрічав?