Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Почався сезон комарів-кліщів. Як і чим вбегегти малят від укусів? Давайте ділитись своїми методами. Я якраз шукаю якийсь перевірений, безпечний засіб. Хто чим користується? Що краще крем чи спрей? І чи взагалі безпечні такі засоби для дітей?
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    ооо, дуже актуальна тема для мене! В нас на всіх вікнах протимоскітні сітки, тому хоч вдома маю спокій, але на вулиці... З досвіду користування кремом - не кусають рівнісінько там де намастив, якщо десь буде хоч трішки не намащеного тіла - закусають:sad: а як захистити дитину - навіть не уявляю
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Моя коліжанка купляла засоби в спреі і пшикала коляску зовні, щоб комарі не залітали.
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Оце і турбує. Як, то так ту малявку намастити тим кремом? І так щоб вона щей не пооблизувала ті місця))))

    ---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:58 ----------

    А з ходячими, як? Що псикати??))
     
  5. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    А ті всі спреї, креми не є шкідливі??
    Ми вчора цілий день і трішки увечері були на пікніку,, а від малого відганяла,то ніби жоден не вкусив (принаймі не видно)...але ж завжди так не навідганяєшся:girl_nea:
     
  6. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    нам спрей не дуже допомагає. мали Пікнік бейбі. купили зараз ароматичні олійки гвоздики і чайного дерева, розбавили із звичайною олією, і мажу малого. у нас дууууже багато комарів, трохи допомагає. правда пахнемо удвох на весь двір))))
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    а можна детальніше? які пропорції?
     
  8. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    і ще олійка чайного дерева дуже класно заспокоює ті пухирці від укусів.

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    на 10 мл прокипяченої олії додаю 5-6 капель аром. масла. тоді воно не так сильно ріже носа. але всеодно дуже пахне))
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    то 5-6 крапель і гвоздики, і чайного дерева разом, чи по 5-6 крапель кожного?
     
  10. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    окрема баночка із гвоздикою і окремо із чайним деревом :)
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    вдома нічим не користуюсь, оскільки на вікнах сітки
    в свекрухи в гостях вчора і сьогодні випробували олійки: капнули ввечері перед сном трошки лаванду в аромолампу - і жодного комарика навіть не почули (це при тому, що чомусь всю нашу невеличку сім'ю вони, зазвичай, гризуть немилосердно)
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2013
  12. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    А ми користуємся чіківським спреєм, він з натуральних екстрактів 0+. Бризкаю руки, ноги і одяг. І меншому 5 місячному теж.
     
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    ще є чіківські серветки ,вони ніби теж з натурального і від 0+
    Дівчата, а чим після укусів обробяєте? У нас з"явився прищик, де я комара зігнала, але все ж встиг певне присмоктатися...За ним ще два... Реально тиждень вже, а вони ніяк не зійдуть... Чи то може алергія яка?
    У нас алергійних висипів ще не спостерігалось ...
     
  14. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ми теж користуємось спреєм від Чіко, то я ним задоволена. Але в суботу я не попшикала дітей, то комарі покусали дуже сильно. Христю один комар вкусив у брову, а інший у повіку, то в неї око не відкривалось, так підпухло. В неї взагалі дуже спухає місце від укусу, червоніє і твердіє. Я мазаю Феністилом, він на деякий час допомагає. А в Макса зовсім не видно, де вкусив комар і нічого не чухає, бо в малої ноги роздерті до крові.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я також маю з Чіковської серії 0+, але не спрей чи серветки, а кульковий ( такий, як дезодорант). Досить зручно, бо не пшикає кругом, то я і хусточку ним помажу і носочки, і де-не-де шкіру, заодно і себе обробяю.
    А чим мазати після укусів навіть не уявляю, бо наразі ще сильно не кусали. Старших мазаю псилобальзамом (бо Макса так завжди літом обкусають, що всі ноги в ранах, а він ще й роздирає то все:girl_mad:, ноги такі страшні, аж люди шугаються :girl_impossible:, то він добре знімає свербіж і припухлість), але там вік від 6 років.
    До речі, ранки після укусів можуть бути досить довго, навіть до двох тижнів.
     
  16. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Зараз ще продають браслети від комарів для діток. В середині також якась олійка і запах нібито відганяє комарів. Я купила, але ще не було можливості перевірити. За кілька днів відпишусь :)
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Від укусів можна нашатирним спиртом мазати. Знімає свербіж.
    то певно зараз комарі такі пішли - раніше в мене від укусів лишалась маленька червона цятка, а останні роки три - як вкусить то слід розміром в 25 копійок..і ніц з тим не можу зробити :girl_devil:
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Хочу прикупити для всіх браслети від комарів. На дачі зараз просто неможливо біля води бути...і спіральки ,які тліють не спасають, пши катись/мазатись мої діти не даються.
    Хтось знає де у львові вони є в наявності в аптеках?Щоб через нет не замовляти..
     
  19. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я купляла в Антошці такий [​IMG]
     
  20. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    І як? напишіть чи помагає? Ви задоволені ним?