Що ви читаєте для гарного настрою?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Lysenia, 4 Лютий 2015.

  1. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Одразу перепрошую, якщо таке обговорення вже відбулося в іншій темі, а я не помітила :girl_blush2:
    Цікаво було б дізнатися, що ви читаєте, щоб підняти собі настрій, відволіктися від проблем чи рутини, запобігти впаданню в депресію і таке подібне.:girl_claping:
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Колись моя знайома казала, що читає Карнегі «Як подолати неспокій і почати жити», коли відчуває, що погані думки атакують. Відкриває на будь-якій сторінці і читає.
    Мені подобаються притчі Бруно Ферреро.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Перечитую Грохолю або 'Кайдашеву сім'ю'.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    відкриваю якісь казки з гарними малюнками)
    а ше дуже помічний є Кузьма з його "Побєдою" і Жадан з "Депеш мод" (частина про преподобного Джонсона-і-Джонсона)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. in todash

    in todash Active Member

    Я при повному емоційному виснаженні дуже люблю почитати вірші Іздрика.
    Не важливо, чи є під руками збірка Ю, AB-OUT, чи просто є Мертвий щоденник онлайн,
    але від його словосплетення якось стає так добре і починають мізки крутитись в іншім напрямку...
    навіть якщо там (у віршах) геть все не позитивно)

     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Особисто для мене піднімає настрій і додає натхнення подарункова книга
    Натхнення на чотири пори року в-ва Свічадо
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я читаю деколи "Бальзам для душі", це є декілька збірок коротких історій з життя на різноманітні теми. Там є і повчальні, і смішні, і чуттєві, і взагалі різні-різні. Єдиний мінус - російською мовою написано) Ну може десь є і українською.
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені читання, як процес, допомагає відволіктись від проблем, поринути в інший світ. Тому будь-яка книжка є для мене лікарством від всіх тривог і переживань.
    А якщо вже дійсно наступає щось важке і непереборне, то "Втеча з Шоушенка" відразу засвічує світло в кінці тунелю. Інколи навіть не потрібно її відкривати, а просто згадати сюжет. І зразу тепло та сяйво розливаються по тілі :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відкрила для себе Наринэ Абгарян. Її книги просто фонтан позитивних емоції. Раджу прочитати "Манюню", "Манюня пишет фантастичЫскЫй роман" та "Манюня, юбилей Ба и прочие треволнения".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1