Що у холодильнику?

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем slobodianka, 16 Січень 2011.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що у холодильнику?

    в італійському магазинчику:)
    в мене в холодильнику внизу є два великі лотки,консерви і сирі,ті,що в банках зберігаю в одному з них. Та й консерва чи навіть 3-4 то не баняк,щоб холодильник захаращити:girl_wink: а баняки і тарілки ну дуууже рідкі гості в нашому холодильнику,бо якщо готую, то так,щоб відразу з"їсти, ні я ні муж вчорашнього не любимо:)
    а на холодильнику в нас мУзІка і корзина з різними чаями:)
     
  2. Відповідь: Що у холодильнику?

    В морозильниках :м*ясо про запас,ковбаска,шинка,полядвиця,броколі,кріп,петрушка,щавлику трохи,,ну і так всього потрохи,масло,сало солене(криворізькееее,смаааакотааааааа),сало копчене(солотвинське),сало сире.В холодильнику:масло,маргарин,майонез,кетчп,хрін,зупа,кавальчик пляцка,оселедчик,в лоточках всього потрохи.Вчора робила чистку,звільнила один холодильник,тому перепис короткий.Моя звичка робити запаси вже мене саму нервує.Стара радянська школа дефіциту продуктів.
     
  3. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    Ух. Варення: сливове, порічкове, яблучне, смородиново-апельсинове, з лимонника.
    Кутя. Ндаааа. Якби не ця тема.. О! Можна їсти!
    Кусочок ковбаски. А ось ти де була! Вранці ховалась..
    Кусочок пармезану. Хочу пасти...
    Тахінна халва. Дорого блін...
    Морква, червоний буряк. Мабуть буде борщик))
    Відкрита концерва кільки. То через ту ковбаску, яка зранку заховалась.
    Квашена капуста, квашені огірочки, мариновані грибочки, каперси, оливки, мелені помідори з оцтом. І усього одразу захотілось.. Стоп. Я ж не люблю оливки! Шото тут не то...
    Шкварки... Дбайлива моя мамуся.
    Сметана. Магазинна. Жахлива.
    Мед. Я знаю, знаю, мед не можна тримати в холодильнику, а також на сонці...
    Лимони. 4 шт. Я колись могла з'їсти цілий лимон і не скривитись, краще б я не пробувала повторити це недавно...
    Норі, імбир, соєвий соус, васабі, оцет для суші. Хочу в ЯпонаХату)))
    Вермут, трішки червоного вина, горілка))). Вона в нас вже 2 роки кажись))))
    Засохлі пончики. Я казала мамі, що вчорашні пончики не їм, а тим більше тижневі, як от нині.
    Паштет. Французький. А ще є свіжий батон. І десь вище був вермут... Все, більше нічого в холодильнику немає, вірніше більше нічого не бачу... паштет.. свіжий багет.. вермут...
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В нас завжди є сир, ковбаса, морожене м"ясо і овочі, зелень, яйця, сало, масло, кусок слабосоленої сьомги, пиво, біле вино, вода еколайн і пачка соку. Все, більше там нічого нема :) ібо малий холодильник. сайд бай сайд - моя мрія, але то вже не в тій хаті.
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    ВИ КАВУ В ХОЛОДИЛЬНИКУ ТРИМАЄТЕ? А ЩО ЦЯ ДАЄ?
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

     
  7. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    а для чого їх в холодильник, якщо вони в вакуумній упаковці?
     
  8. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    Ну по-перше, я ще не бачила норі в вакуумній упаковці, в звичайній поліетиленовій так, але щоб вауумній.. там такого не пише. По-друге, в мене в упаковці 10 листів норі, за раз використовую 3 максимум, написано на упаковці що після відкриття зберігати в холодильнику. Отяк)
     
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    скиньте в ПП адресу, будь ласка.
     
  10. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Що у холодильнику?

    особисто для мене в холодильнику завжди мають бути молоко і яйця. бо я і чай, і каву п`ю з молоком, а омлет - доволі частий сніданок. зараз у нас є в господарстві хлібопічка, тому ще постійно є канапковий хліб і всякі варіанти начинок до нього :)
    ну і в морозилці завжди мусить бути якесь м`ясо.
     
  11. pushok

    pushok New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    А в нас обов"язково має бути майонез(провансаль подушечка),сир російській,не уявляю ранку без горнятка кави та канапочки з сиром,також молоко,йогурт(дітям) та бастурма(чоловікові).
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    я тепер теж вже дочиталася. Дякую

    в мене тепер теж в холодильнику НОРІ лежать
     
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В холодильнику в спец контейнері зберігаються овочі: капустинка, морвинки, петрушка, салера, буряк (щоб не зів'яли на кухні)
    Далі банячок борщику чи зупки - без рідкої страви не уявляю свого холодильника, бо цим снідаю.
    Далі часті гості мого холодильника: сметана (купую домашню на базарі), яйця, сир твердий, масло, дріжджі (сухі розпаковані), майонез, томат, замаринований оселедець.
    Варення з рожі, з обліпихи, і ті варення, які відкриті
     
  14. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене в холодильнику завжди є: яйця, сир твердий, молоко, сметана, масло, майонез, кетчуп, ковбаса, якісь фрукти (яблука, мандарини, апельсини або гранати), а в морозилці заморожена кукурудза, полуниці, вишні, чорниці. І ще завжди є в баняку якийсь суп.
     
  15. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    МОРОЗИВО:girl_haha:
    пам.ятаєте у фільмі Дєвчята головна героїня розказувала як багато страв можна приготувати з картоплі? - то в мене те саме, правда з морозива:girl_blush2:
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    На верхній поличці усілякі джеми і вареня. А також мариновані огірочки.
    Потім пиво на спеціальній поличці для пляшок. Обов'язково і темне (я люблю), і світле (всі інші полюбляють). Іноді боржомі - обожнюю!
    Далі - сир, полядвиця (ковбаси не їмо), консерва рибна (на фаршмак), оливки, солодка кукурудза, масло (на домашній хліб), молоко.
    У двох окремих відділеннях фрукти (мандарини, яблука, ківі, апельсини), овочі (капуста, болгарський перець, селера, зелень).
    І на бокових полицях (ті, що на дверях): яйця, гірчиця, мисочка з часником, рулон харчової плівки.
    А в морозилці - м'ясо, тушка кролика, домашня курочка, риба, заморожені голубці, куряче філе, морозиво домашнє. Все по різним поличкам.:girl_yes2:
     
  17. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    У нас в морозилці завжди мясо свинина, чи говядина (село снобжає), курячі ніжки, заморожена в кубиках зелень,заморожений горошок. В холодильнику завжди має бути масло, сметанка, молоко, томатна паста, консервовані овочі(мають бути завжди!!!) :), яйця, ну і коли маєм багато грошенят колбаса і сир твердий. З готового супчик чи борщик.
     
  18. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    морозилка забита, та я туди не заглядаю ) окрім випадків, коли там морозиво завалялось)
    сир, молоко, сметана, яйця, кусок ковбаски Асі (то наш кіт, деколи їй урізноманітнюємо життя від кітікету ), такс...шо ше... мандарини, апельсини, гранат може завалятись, мамині котлетки, варенники, борщ ... хм... зара більше ніц нема..:girl_sad:
     
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Що у холодильнику?

    У нас в холодильнику завжди має бути молоко, масло, сметана. Оскільки готую часто- перше- на 2-3 дні, а друге- по мірі з"їдання- то завжди в холодильнику є суп, якась підливка (або котлетки, відбивні і т.п). Ще є відкрите варення (діти дуже люблять), яйця домашні, фрукти, томатна паста, деякі ліки (які треба в холоді зберігати). А в морозилці декілька качок (свекруха передала).
     
  20. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    а в нас сьогодні миш повісилась...) майже все закінчилось, тре йти на закупи)))