Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Мені снилась велика прозора бочка із кока-колою :girl_in_dreams:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ми танцювали, я - вся у блискітках, він - у сорочці якогось яскравого кольору.
    І я сказала йому, що він може все в своєму житті змінити. Але для цього потрібно хоча б один раз вчинити не так, як ти звик робити.
    А він сказав, що мені легко говорити, бо мені нічого втрачати, і я живу одним днем, а він так не може.
    І тоді я сказала, що навпаки - легше завідомо опустити руки. Натомість значно захопливіше стати біля штурвала в шторм.
    Але він ніколи не бачив шторму - навіть здалеку. Лише читав про кораблі, хвилі і штурвали.
    І дискотечні вогні миготіли, а блискітки на моїй сукні відбивали їх. Я була яскравим метеликом в саморобному костюмі, і я справді більше цінувала те, що можу здобути, ніж те, що можу буцімто втратити. Я дійсно грала в лотерею, і смак пригод був уже звичний, як і почуття голоду в дні, коли все не получалось. Але за ними наставали інші дні. І ніколи, ніколи не було відомо, що почнеться чи завершиться після ночі миготливого сяйва.

    Ті сни-спогади - то щось надзвичайне.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чи є тут знавці - тлумачі снів? Може, хтось знає, що мав би означати сон новорічної ночі, в якому здоровенний пес, гарний, бігав не прив'язаний, а потім наклав купу біля мого порогу, і в яку , не помітивши відразу, я влізла ногою? Ну от навмисно не придумаєш:girl_crazy:.
     
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Shapokliak то таке ніби до прибутку) Може вас чекає великий прибуток в Новому році:girl_haha:
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 1 Січень 2018 ---
    Ні, переїла - то не про мене. Пів року системи -60 І потім ще рік - на підтримці, я вже інтуїтивно не можу переїдати. Тому буду сподіватись на прибуток :girl_crazy::girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Altera

    Altera зачарована птуха

    а мені в новорічну ніч приснилось, що я подалася у покоївки (!) до якоїсь титулованої особи..королівських кровєй:girl_impossible:
    Але вона все чомусь робила сама і в мене не було жодних шансів приступити до роботи:girl_crazy:
    (навіть тлумачити сєй брєд не берусь:girl_haha:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може ви фільм якийсь дивилися зі схожим сюжетом? Бо мені після новорічної ночі, снилися герої серіалу "Коли ми вдома":girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хтось з ваших друзів, сам цього не підозрюючи, посприяє вам у справі, де ви будете мати прибуток. ну це так - згрубша)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, а я відключилася о 5 год. , Може, щось і снилося, але не пам'ятаю, сни мають снитися вночі, а не вранці. Якось так.
     
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    та ніби нє..більше того - це щось з моїх прихованих страхів, напевно, бо "я і прислуга" - то щось з області фантастики:), то несумісні речі десь на психологічному рівні
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Мені сьогодні наснилась купа пригод і форумлянок. Цікаво до чого б це? :connie_pull-pigtail Отже, що було:
    приснилось мені, що збиралась форумівка влітку в Греції (точно знаю, що це була саме Греція:girl_yes2:). Ми зібрались в якійсь приморській таверні, яка чомусь більше нагадувала якусь середньовічну в Шотландії кам"яні стіни, важкі лавки і довгі столи, смолоскипи, повно свічок. ТО було ввечері, крім нас, в таверні вже нікого не було. Ми з @nibysh, замовляли меню, і все, що ми вибирали - вже закінчилось, тому, домовились, що нам наготують всі овочі і морепродукти, які ще були, на грилі, зроблять різні мези і піти, сири. @Kazkivnycja і @Зорянівонька вибирали для всіх вино червоне і ніяк не могли дійти до згоди, бо одне до риби було заміцне, в інше французьке, а ми в Греції:girl_crazy: Прийшла @Vinnytska і сказала, що до того, що ми замовили, найкраще буде смакувати оливкова олія, тому, берем її. Всі дружно погодились і замовили бочку оливкової олії (добре, що не смоли:haha:). @Rona мені і @Orman показувала вправи, які треба робити, щоб не болів хребет, ми чемно намагалися повторити, але не виходило і всі з нас сміялися (вибач @Orman , то все @Rona такі викрутаси придумала). Прийшла @Маруся-мама , принесла для @Анута вишиття, яке давно обіцяла і цілий ящик портобелло. Вони з @Маруся Іванова понесли то на кухню. @Divchyna vesna , рвалася на вулицю, бо їй терміново треба йти покурити, а @jalla сказала, що піде стояти на шухері (бо там суворо заборонено курити і могли в тюрму посадити:haha:. @Nitriotka i @AilataN побачили біля вхідних дверей величезну балку, якою вони закриваються . Пробували підняти, не виходило, пішли на кухню і привели двох здоровенних м"ясників, тамті закрили двері на засов і пішли. І раптом в двері почали стукати, приїхали @Тетянка , @raspberry і @Zaychenya . Звичайно, що двері ми відкрити вже не змогли і на кухні нікого не було, то вирішили, що будуть лізти через вікно:crazy: Виявилось дуже високо, придумали, що скинем їм лавку через вікно і будемо тягнути всі дружно за руки. Почали пхати лавку і тут, @Маруся Іванова згадала, що на кухні бачила службовий вхід. Зайшли, вже ніби нарешті всі всілися. Їжа наша була мммммм. @Vinnytska намагалася відкрутити краник в бочці, щоб можна було наливати олію. Всі дружно галділи, давали поради і реготали. @Orman згадала, що @Rodionochka поїхала зутрічати @AdFeja з @Akina на якийсь причал і треба їм подзвонити, що вхід тепер через службовий. Ніяк не могли додзвонитися, вже зібралися висилати "пошукову групу", але раптом почули звуки сирени і "ПОЛІЦІЯ, СТОЯТИ". Відразу зрозуміли, що це @Divchyna vesna і @jalla таки втекли через кухню, поки ми дзвонили. Всі зірвалися і побігли на вулицю, але тамтих вже в наручниках пакували в поліцейську машину. І я проснулася:girl_cray: Як завжди на самому цікавому все закінчилося.:connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2018
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @flame, Оля, ото тобі екшн наснився:girl_crazy:Греція - то моя любоффф:girl_in_love:і я б не відмовилась від такої форумівки:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    то ціла комедія
    скоро має бути форумівка для тих, хто вже давно тут
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ГГ, швидше вхід :girl_crazy::girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сниться ніби мій д.н. у якомусь крутому санаторії СПА.Все класно, всі довольні відпочивають. Друзі зробили сюрприз, це я ніби потім розумію. А сюрприз такий: з зони душових кабінок виходить Женя Кошовий ( лисий з Кварталу" ) одягнутий в халат ( не махровий з готелю, а такий типу шовковий, як ото боксери професіонали на ринг виходять :girl_dance:) і вручає мені акуратну невеличку корзину темно червоних троянд. Обнімашки, цьомки... Відчуваю, що він під халатом БЕЗ НІЧОГО :girl_blush2:. І щось шепоче - типу "я тобі подобаюсь? Може, десь відійдемо усамітнитись?"
    Ха. Моя відповідь була : Ти звичайно класний пацан Женя, подобаєшся мені і все таке, але, не ображайся, як мужчина - то не настільки, щоб була спокуса зрадити чоловіка!
    (Ну анекдот майже :girl_crazy:).
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Таке дурне в голові...
    Поки малий спав на нашому ліжку - лягла на його. дрімнула хвилин 30. Проснулась від того що плачу.
    Наснилося що спускаємося з малим по сходах. В старому будинку. Сходи по колу. І Назарко скаче з третього поверху в прольот між сходами. Кричати про допомогу неможу. Біжу вниз з надією знайти його, бо чула зойк при падінні. Малого нема.... Про малу теж щось наснилося недобре. Але про неї перед тим снилося. Останній сон все перекреслив...
     
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Мені снилося недавно, що я поїхала в Луганську область провідати своїх друзів-бійців. Приїжджаю, і тут починається обстріл. Прокинулася від страху. Зранку обдзвонила всіх "своїх", кажуть, недобре там.
    А збиралася ж їхати - хлопці казали, що дуже скучили, і я скучила теж. Навіть квитки дивилася. Квитків не було, питання відпало само собою. Один з них так і сказав: погано тут, яке щастя, що ти не приїхала.
    Боюся я тепер своїх снів.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сьогодні наснилося, що колега не те щоб підставила, а досить негарно поступила по роботі. От і думаю до чого цей сон. Чи це підсвідомі хвилювання через близький вихід з декрету чи не варто брати до уваги... В принципі я ніколи не вважала, що ця людина може піти на підлість. Може попередження... Бо якщо добре подумати, то десь в глибині душі я сумніваюся в її щирості...