Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Я робила і з свинини і перемішувала свинину з телятиною. Робила в духовці в рукаві.
    на ~ 3 метри ковбаси :

    м"ясо - 1,8 кг;
    сало - 0,3 кг;
    часник - 20 гр.;
    сіль - 35гр.;
    перец чорний;
    як робити розписано тут http://samvari.ru/vtorie-bluda/domashnyaya-kolbasa-v-domashnih-usloviyah.shtml
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Може не надто вишукано, але по-домашньому :)
    Вінегрет, холодець, салат "шуба" (для чоловіка), салат з огірка, зеленої цибулі, сиру і сметани, запечена картопля з грибами, пиріг з вишнями, гороховий суп-пюре з грінками (діти замовили), вафельний тортик
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ми робимо олівє, бурачки, бульйон з когутика, може голубці, салат з крабовими паличками. Ну і солодке ''маст бі''(бо чоловік солодкоїжка), то вже є пляцок ''Зуби негра'', ''Дрова під снігом'', ще має бути сирник зі сльозами ангела.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    :girl_crazy:шо це?..
    У мене буде червоний борщик, до нього налисники з курячим м"яском з грибами, картопляне пюре з кручениками в грибній підливі.
    Салати зроблю легкі: з редиски і домашнього сиру, помідори, огірки +мікс салатів.
    Ну і на десерт маю спартак і пляцок з вишнями - купила. Надвичайно смачні і свіжі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    В гуглі є фото))я роблю темні коржі,як на снікерс,крем зі згущонки,а всередині зефір білий.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В нас цього року Великдень не багатий, гостей не чекаєм, тож тільки для себе: домашня копчена шинка і шпундерок, кавбаса, бурячки або як в нас кажуть "хрін", бульйончик з печеними конвертиками з м'яском, м'ясна підливка, тушена капуста, голубці, тарталетки з сиром, на десерт - крухкий пляцок і французькі тістечка. Салатів не робимо, будем їсти квашені огірки і помідори ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ану постарайтесь згадати, що то за соус такий))). Дуже хочеться чогось нового до м'яска.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я не пам'ятаю в якій варіації я робила, але записано в мене так: 2 скл. перетертої журавлини +1/2 склянки потертого хрону+1 ст.л лагідної гірчиці, 1/2 скл. цукрової пудри, сіль, перець.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Mansikat, дякую, буду пробувати як журавлину знайду).
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в Ашані в КК є. Журавлину можна замінити порічкою.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчатка, хтось вже думав про меню? Хочу чогось такого не стандартного, окрім звиклого:шинка-яйка-хрін-бурячки.:girl_in_dreams:
    Напевно буде салат з язиком , яйка фаршировані печінкою тріски. На гарнір спечу брюсельку з морквою і гарбузом , може борщ зелений


    .
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а розкажіть в деталях як би ви то робили - шо там додавати, скільки пекти? так сонячно виглядає і так некалорійно!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мене оце цікавить) до печінки ще щось даєш?
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, я по тому рецепту гарбузи «утилізовую» цілу зиму). А про брюсельську щось не додумалась. Ще з тим гарбузом роблю салат (якщо його по дорозі всі не з‘ідять). То в салат даю фіолетову мариновану цибульку, руколу, деколи пармезан, деколи шпондерок підсушений на пательні, і туди ж насіння льону, родзинки, гарбузове чи соняшникове насіння. Короче, всьо, що є).
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    В нас така традиція на Великдень, що після обходу найближчої родини йдемо в Гай, на наступний день може бути якийсь виїзд за місто. Треба мені щось таке спекти транспортабельне. Ну і приготувати теж). Цієї зими у нас все було кокосове, нас поперло на ньому. Тепер хочеться чогось легшого, фруктового, але як з транспортуванням? Думається мені, що то має бути щось таки сухіше. Киньте пару ідейок, будь ласка!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а як то пекти - на відкритому деку в один шар чи то можже бути грубо накладено того всього?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я печу на братванці на всю площу духовки в один слой. Деколи можу на чавунній пательні, але вона у нас велика. Краще коли вільніше.
     
  18. Ari

    Ari Well-Known Member

    Тортик "бите скло" його можна транспортувати в посуді в якому і збираєте, головне застелити харчовою плівкою, торт "Бомба", вишневий пиріг з кокосовою глазур'ю (я до нього даю і чорницю і ожину, кородше що маю заморожене, окрім полуниці), щось на зразок лимонного тарта, рулети бісквітні з сирково-вершковим кремом гарно ідуть з фруктами. Не фруктовий але смачний і транспортабельний пляцок Чорний принц, він добрий і тим що можна утилізувати білки які не пішли на пасочку (якщо зацікавить пошукаю пізніше рецепт).
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Порадьте будь ласка якісь святкові небанальні закуски "на один кусь" для вегетаріанців. Молочка і яйця допустимі.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Online, лаваш з овочами, корзинки з салатами
     
    • Подобається Подобається x 1