Що робити після укусу кліща?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katykotjonok, 30 Травень 2011.

  1. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Ми тиждень тому витягнули кліща з ноги в Ярчика. Витягнув чоловік ніби добре, але я вирішила перестрахуватись, на наступний день попросила до лікаря поїхати. Виявилось, що залишилась ще там малесенька лапка, але і цього було б достатньо для набухання і інфекції, якби її не витягнув лікар, ну принаймі він так казав. Тому теж спостерігаю, якщо за 7- 10 днів не буде великого почервоніння на діляньці ураження, значить загоюється ранка і все добе.
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Не обов"язково на лайма є пляма!!! треба після 3-х тижнів здати кров на борелії і тоді лише будете знати є хвороба лайма чи немає!!!

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    і хвороба Лайма може проявити себе багато років після укусу. тому здайте кров на аналізу, тоді лікуйте при потребі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Щойно прочитала про ту хворобу Лайма і жахнулась, обов'зково підем здавати кров, дякую, що відгукнулись і поділились інформацією.
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    приїхали нині з брюховицького лісу, і дочка привезла на собі кліща.
    як в листопаді можуть бути кліщі? розумію ,що тепло , але щоб кліщі кусали.
    кліщ якийсь неактивний -просто вкусив і був звичайного розміру. викрутили його, обробили ранку. тре бігти до інфекціоніста?
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Кліщі можуть бути і зимою, в мороз. Влітку вони активніші і їх значно більше. Знаю, бо собаку по пораді ветеринара обробляю на протязі року, незалежно від пори року.
    На рахунок ранки після укусу, побачите, яка рана буде на ранок, якщо буде гірше виглядати, яскраво червона і т.д., то тоді варто звернутись до лікаря. Спостерігайте.
     
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    рана просто червоненька цяточка. ще може почати розростатися?
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Я не лікар, але, не думаю.
    Якщо ранка затягнулась, температури нема, то все добре.
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    точно все добре? минуло менше 1 доби і то дуже мало


    Перші обов"язкові кроки після укусу кліща:



    взагалі, коли кліщ вкусив, варто брати того кліща і здавати його на аналіз, щоб дійсно знати загрожує щось чи ні людині.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Я написала, що я не лікар, написала, те, що знаю, з чим стикалась. Звичайно, що можна і температуру 2 тижні міряти і кліща на аналіз здати, і до лікаря поїхати, все на розгляд мами. На мою думку, все добре. Але, щоб мама була спокійна, через 3 тижні можна здати аналіз.
    Зрештою в інтернеті інформації предостатньо :girl_curtsey:
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    та, достатньо,
    Бувають мами (я не про цю форумлянку кажу) що прочитають таку відповідь і перестануть перейматись кліщем, пропустивши таким чином перші симптоми (знаю таких достатньо). У Львові ж є бореліоз, наприклад.
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Як би вам це пояснити... Так, освіти я не маю, але в мене є так би мовити набуті знання. Я виросла в селі, мені і моїм друзям не раз і не два кліщі залазили в тіло, батьки, бабці витягували обережно їх, казали, головне, щоб все вилізло, обробляли рану і все. Ніхто більше ніяких зайвих рухів не проводив. На щастя, не знаю жодного поганого наслідку укусу.
    Якщо мама в темі про це спитала, то вона вже слідкує за укусом, що добре.
    А ви, з освітою, можете проконсультувати фахово, так сказать, ніхто, ж не забороняє) :girl_bye2:
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Так, вигляд ранки не має ніякого значення. Якщо кліщ заражений - інфекція в крові, а якщо не заражений, то все добре. Дивіться за дитиною і міряйте температуру, спостерігайте чи активна як завжди. Як тільки помітите щось не те, одразу до лікаря!
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    знаєте, я колись теж така була щодо кліщів, як нічо нема і добре витягнули то спокій. Але от минулого року в свекрухи раптом з'явилася величезна червона пляма на спині. Вона тоді була у нас і ми її силою повели в лікарню, зробили аналіз і їй виписали лікування. При чому то не було одразу після укусу кліща, та вона взагалі не знала, коли і як її вкусив кліщ, просто вже потім пригадала, що їздила десь там в ліс (коло Львова), то певно якось вкусив. Зробили аналіз на бореліоз і він показав позитивний результат. Після того я змінила думку, вважаю, що якщо вкусив кліщ, краще перестрахуватися і здати аналізи, чи ж то важко крові трохи взяти? А тут головне , якщо кліщ інфікований, щоб вчасно провести лікування, бо наслідки тої інфекції можуть датися знати і за роки, при чому наслідки неврологічні.. І вигляд ранки після укусу тут ні до чого
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    наскілкьи знаю, якщо не лікувати то можливий навіть смертельний наслідок
    і антибіотики там сильні дуже, ну але ризик перевищує шкоду
    теж була ситуація в родині з укусом, то де тільки не їздили і аналізи здавали всякі (поки не поняли що то кліщ)
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    це енцефалітний кліщ, бореліоза небезпечна дуже, але не знаю, чи прямо смертельна , хоча може бути.. Вона небезпечна тим, що дуже дає на нервову систему і при чому не відразу, а й за рік наприклад може дати якісь раптові ускладнення
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    може комусь стане в пригоді.
    отже , в суботу ,в брюховицькому лісі дочці вчепився кліщ. дома його побачили і акуратно викрутили.
    подзвонили до хірурга-порекомендував ранку обробляти переккисом чи спиртом, і ні в якому разі не зеленкою чи йодом. бо якщо піде почервонніння то змажеться картина)і дивитися за темп. казав , що минулого року мав випадок такий же ,але там пацієнти шукали де би то обстежити того кліща на наявність інфекції- на той час такого у львові ніхто не робив( хіба беруть кліща і дивляться чи то самка, чи самець , чи німфа-але яке то має значення для діагностики незнаю). ну і вимірювання температури протягом місяця.
    що ми і робили. ранка загоїлась швидко, її практично немає.
    але нині вночі піднялась температура, а одночасно з нею ,в мене піднялась паніка.
    зранку ми вже були в інфекційній. пішли на прийом до зав дитяч відділення. дуже приємний лікар. оглянув ,заспокоїв. отже, в нашій місцевості кліщів , що викликають кліщовий енцефаліт немає. протягом 4 років було 3 хворих на цю хворобу, але кліщі були "привозні" переважно з волинських лісів.
    про хв лайма- ключовою ознакою є розлізання почервоніння. тоді тре до лікаря і курс антибіотиків протягом 3 тижнів.
    ніякі аналізи ні на кліщовий енцефаліт , ні на бореліоз в перші два тижні не роблять,бо вони не інформативні. лише після двох тижнів беруть кров на визначення імуноглобулінів. а потім через два тижні знову щоб бачити ріст імуноглобулінів.
    тому ,сказав і надалі спостерігати за ділянкою укусу.
    а нас звичайне грві починається.
    але з власного досвіду скажу-ліпше показатися лікарю, спокійніше жити.
     
  17. puha

    puha New Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    ми клвща тягнули вдома, на заправці в німеччині, в польщі...
    заливали олійкою і, почекавши, протигодинникової стрілки покрутили трішки. Продезинфікували. Поїхали далі.
     
  18. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Витягнули малому сьогодні кліща. Ходили в поліклініку бо вчепився до цікавого місця, до пісюнчика. Сказали два дні міряти температуру і показати інфекціоністу, підем в середу. Дитина навіть не зрозуміла що то було...
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    В родичів днями дитинку віком до року кліщ вкусив. У лісі до візка впав і за вушком присмоктався. його здали на аналіз - лайма має.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    знайшла досить цікавий спосіб як можна витягнути кліщ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1