Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    я так само :)
     
  2. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    почала займатись організацією весілля і Посиденьки в цьому дуже допомагають...і одного дня не втрималась і зареєструвалась)
    сама поки рідко пишу, більше читаю:preved:
     
  3. troanda

    troanda New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Привіт всім! Я збираюсь стати мамою, але нажаль людей, які б мені могли розказати про те що мене чекає і допомогти в цьому небагато. Почала шукати в інтернеті і натрапила на форум. Мені сподобалося і я вирішила зареєструватись.:girl_smile: Шкода лише що не вмію ще добре ним користуватися.
     
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Шукала різну інформацію про вагітність і натрапила на цей форум
     
  5. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Точно так само потрапила сюди, але зареєструвалась вже коли виникли проблеми з ГВ і треба було задавати питання.
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)


    Мене на Посиденьки привело бажання спілкуватись і знайомитись з новими людьми. Дуже цікавий і насичений форум. Тут є масса корисної інформації, тут є безліч людей, які тобі поспівчувають, пообсирають і дадуть добрячого копняка для подальших дій.
    Ну а якщо серйозно - відкриваєш темку, читаєш, закриваєш - і рано чи пізно, тобі та інфа всеодно згодиться.
     
  7. lubjana

    lubjana New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я також всю другу вагітність і перший рік життя дитини провела з посиденьками і зареєструвалася щоб купити молоковідсмоктувач, а тепер буду пробувати щось дописувати
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    шукала інфу про хворого хлопчика...
     
  9. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    В мене початковою метою було створення комерційної темки...

    Але так мене сюди затягнуло під час підготовки до весілля, що комерційна темка відійшла на другий план...
    Тепер багато читаю, дописую мало... :girl_cool:

    Люблю посиденьки :girl_in_love:
     
  10. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Покупка дитячого одягу!
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Діло було взимку. Шукала в той час лікаря і натрапила на тепер рідні ДП.
    Коли б хтось колись мені сказав, що буду залежна від якогось форуму, посміялась б у відповідь.
    А тепер
    :girl_claping:
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    і я
    Не можу сказати ща це любов з першого погляду, але мене затягнуло ...
    Для мене це рідний дім,робота,розваги.......єдине що я так активно читаю тепер
    Попала вперше випадково)
     
  13. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Чого я тільки не шукала через Посиденьки:girl_claping: Перечитувала багато дописів. це дорпомогло мені знайти потріюні речі. давно хотіла зареєструватись, але ніяк не наважувалася. Ось нарешті я з вами. Сподіваюся, приймете?;)
     
  14. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я - через політику до вас притесався!
    Висварююся на ЛФ в темах про Совок, Майдан. Але якось останніми днями - нема там що читати чи писати.
    А у вас тут - свекрухи, планшети... :rolleyes:
     
  15. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я шукала лікаря з пологового будинку і теж мало-помало "засмоктало". Люблю почитати дописи, люблю притаманний тільки нашим форумчанам гумор з іскринкою іронії та сарказму. Одним словом я ЛЮБЛЮ ДП!:girl_in_love:
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    З настанням вагітності - наступив час великої цікавості. ДП випадково потрапили до ока. Спочатку "Пузата хата", "Для татусів і матусь".....і пішло-поїхало:girl_crazy:
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А в мене сьогодні 4 роки як я з Посиденьками :girl_claping: Привело мене сюди питання відносно лікування храпу (чоловікового), читаючи дописи так насміялася, що вирішила зареєтруватись. Потім деякий час (час планування) сиділа у темці "Як нарешті стати мамою" і пішло-покотилось )))Підсіла :girl_in_dreams:

     
  18. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    В останні тижні перед декретом на роботі шукала в ГУГЛІ списки речей в ПБ і найцікавіші дописи були на Посиденьках. Спочатку я просто читала, пізніше, щоб бачити більше інформації я зареєструвалася, а останні тижні перед пологами, коли далеко не ходила, то все частіше сиділа на ДП і переписуалася з форумлянами по всіх питання і пологів, і догляду за дитинкою.
    Тепер читаю теми про дітей, і починаю заглядати в інші. Ось так почалось моє знайомство з ДП, якому я тепер дуже рада.
     
  19. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Подружка Маряна.
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    На колишній роботі показали ДП. Я мала у одній темі відповідати на запитання, постити новини. От так то і затягнуло. А потім, коли звільнилася, попередній нік мала віддати, щоб інша працівниця за ним сиділа. Так і зареєструвалася вже під своїм ніком