Що подарувати донечці на 3 рочки?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Gala, 25 Вересень 2008.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?


    можу вам підсобити в потрібний момент - часто їжджу до Чорткова у справах і до родичів. то можете замовляти іграшки з тернопільських Пелікана та Тигреса:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Так він в мене стоїть під стіною, але як її диван розкладений, то не пройти не проїхати....А на рахунок стелажів, то я не знаю чи наш би вліз, якийсь він ну дуже великий! Я би такого їй не купила, це дід, який приїжджає раз на рік вирішив вгодити дитині, а про нас не подумав, що не в особняку живем!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Дякую, мені теж дуже подобається. Щодо ціни, то саме тому нам було важливо, щоб тут вона коштувала менше, ніж у Європі :agree:. А зазвичай картина протилежна, якісні європейські іграшки чи інші дитячі речі , ті ж слінги, в Україні коштують ще дорожче, як мінімум на 20 %.
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    У нас квартира така сама "габаритна" :)
    Я мала на увазі, що не буду їй купувати вілли для її Барбі, а просто зроблю з поличок (виріжу картонки потрібного розміру і обклею їх "шпалерами", приліплю вікна-двері, причіпимо з нею штори :).
    У мене десь є сканований журнал з мініатюрами, там такі гарні ідеї! Звичайно, аж так ідеально не вийде, але не святі горщики ліплять, щось придумаємо. ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?


    Ото класна ідея!!!!! А якщо ще й руки ростуть звідки треба, то взагалі, навіть думати не треба!!!!! Молодець! Як зробите це чудо, сфоткайте і нам покажіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Боюся, що то буде ще не так скоро: поки що ремонт в самому розпалі, та ще й на полички доведеться чекати. Але як тільки щось зроблю, похвалюся... (і чому мені здається, що то буде справжнє "чудо"? :) )
     
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    То, що зроблено своїми руками завжди краще, але це не про мене, бо я навіть голку тримати не вмію, ні до чого таланту нема :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    [​IMG]
    Вміють же люди!

    Ой, ну і наофтопили ми тут... :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    може і так, а може і ні
    в мене от mp3 плеер на 2Гб за 260 грн "і стереосистема і звук доволі якісний, і USB"

    а чиє то виробництво?
    я теж звідти родом, точніше майже звідти :)
    ні, таку, щоб малий гойдався :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    То дайте плеер дитині і хай бавиться. А плюшеву "обгортку" можна і самому пошити, було би бажання :). Правда, ще треба кнопки якось розмістити в руках і ногах :).
    Topcom Kidzzz, Бельгія
     
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    уф...закінчили вибирати презенти до 3-го дн...тяжкооо то всьо...бо наша дитина чомусь, окрім шоколадок більше нічого не хоче...отака скромняга...
    купили від себе кухню з причандаллям...
    від одної баби - самокат
    від другої - калясочку для лялі
    і від прабаби- лікарський набір+мозаїку
    знаю ще точно шо отримаємо абетку(про яку писала Олька) від Любасика і цьоці Уляни...
    якшо комусь буде цікаво, то в понеділок можу дати фотозвіт...
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    О, Надійко, моя якраз на 3 рочки теж дуже добре бавиться лікарським набором і візочком. Самокат стоїть без діла. Абетка теж...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. sergeys

    sergeys New Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    позвольте с Вами не согласиться -....
    преимущества - несколько часов звучания от одного комплекта батарей, 1Гб памяти, регулировка громкости, возможность вернуться на трек назад, возможность работы от блока питания, приятный внешний вид на выбор - зайцы, медведи, куклы, мышки...
     
    Останнє редагування модератором: 3 Серпень 2009