Що подарувати донечці на 3 рочки?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Gala, 25 Вересень 2008.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Порадьте яку іграшку подарувати донечці.Завтра їй буде 3 рочки і перед тим як пройтись по магазинам хочу вашої поради.
     
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Гляньте мій підпис. Наш малий дуже тішиться від цієї іграшки, танцює з нею, співає )).
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Щось розвивальне. Наприклад, я вже десь писала, є така абетка, як плакат, там є дві кнопки, легкий рівень і важчий, на легкому якщо дитина натискає на наприклад букву А, то там дитячий голос їй каже: знайди апельсин, вона знаходить, їй кажуть - молодець і т.д., а на складнішому рівні вже просять, знайди букву А і т.д., Дуже класна штука! Має продаватись в Антошці або Пелікані, ціна десь 150 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Лілі і Тобі занадто дорогі, підозрюю, що не вартують вони тих грошей

    що купити дівчинці навіть не знаю, може кубики Зайцева? ними можна і бавитися і вчитися
    а на рік малому я би хотіла купити гойдалку, таку невелику, яку можна поставити в кімнаті
    не знаю наскільки то хороша ідея, але думаю, що кожна дитина любить гойдалки
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?


    точно!
    а якщо в неї маленької нема гойдалки, то змусить зробити, коли вже буде велика. мій малий цього літа затребував ВЕЛИКУ гойдалку:lol:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    А на два роки дівчинці? Для нас теж скоро буде актуально :)
     
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    можу сказати чим тішаться хлопці у 8 років: моєму нещодавно подарували конструктор з якого можна скласти динозавра і робота а ще крутий маленький термос - то він сам собі заварює чай, щоб пити після тренування:).
    а до цього то тішився м"ячами (відколи став на ноги і в необмежених кількостях), книгами (ніколи не дер, завжди довго сидів над ними. зараз має свою бібліотеку і на диво! перебирає часто книжки, часом перечитує), різні конструктори, пазли, машинки (поза конкурсом) ...
    і то десь так з 2 років в нас були такі подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    А на чому базуються Ваші підозри? :ninja:
    Наприклад, у Польщі Тобі коштує від 259 злотих , тобто так легко 554 грн в перерахунку. Її вартість в Україні - результат тривалих переговорів із бельгійцями. В наступній партії ціна напевно буде вища, бо аналогів в Україні наразі немає. Та навіть якщо просто логічно прикинути, то звичайна плюшева іграшка такого розміру коштує більше 100 грн., mp3 плеер на 512 Mb - більше 200 грн, а у ній ще стереосистема і звук доволі якісний, і USB, що дозволяє підключатися до компа і записувати інші композиції. І ще купа позитиву від того, що дитина сама тисне на кнопочки на руцях і вибирає музику.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Бар"єр у три рочки ми успішно минули, тому можу поділитися досвідом.
    1. Машинки, різні і багато. Машинки долучались до всіх подарунків. Плюс великий моторовер (від мами з татом).
    2. Книги: енциклопедії, розмальовки, казочки, основне щоб були цікаві малюнки.
    3. Конструктори, різні, перевагу надаємо тим, з котрих складаються машинки (див. п.1 :)).
    4. Пазлики - ну дуже вже подобається складати. Маємо з великими сегментами, складає діснеєвських героїв.
    5. Фарби, олівці, різні набори для дитячої творчості. Зараз проходимо фазу ножиці: ріжемо все, гривку, татові волосся, поки тато спить, колготки, штани...
    6. Може на три роки запізно, але малий побачив і тепер випрошує: дитячу головоломку-лабіринт.

    Дівчатка ж дуже люблять ляльки, посуд (подарувала нещодано похресниці кухню (з посудом, плиткою, мийкою...), радості дитячій не було меж).
    Одяг - маленькі красуні хочуть гарно виглядати (чоловіковим похресникам-двійнятам ми дарували вишиванки).
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Дякую усім за пропозиціїї.Найбіліше сподобалась про абетку від Ольки,дуже б хотіла таку,але навряд чи у свому місті таке знайду-нема ні Антошки ні Пелікана,нажаль,але щось розвиваюче пошукаю.Живу в м.Чортків,Терноп.обл.
     
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Серед наших подарунків були такі:
    -будиночок на 3 секціїї з меблями і 4 ляльками(тато,мама,доця, синочок і собачка)[​IMG][​IMG] [​IMG]
    -чарівна абетка на укр. мові [​IMG]
    -машинка (але то на прохання Вікторії:confused:)
    - ше отака штучка...[​IMG](але цей подарунок в нас дякуючи одній файній форумляночці)
    - дерев'яний годинничок і рахівничку і сумочку з Барбі:ninja:
    Загалом все виглядало ось так [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Моя з трьох років також просила кухню, має дві улюблені ляльки, з якими носиться вже третій рік, вірніше, ляльок вона має цілу купу, але найбільше любить тих двох. Обожнює плюшевих звірят Annaplusch, особливо котів, а ще дуже любить бавитися будиночком (не той, що для Барбі :) ) та конструктором.
    Тільки що побачила допис Надійки. Ось такий будиночок я і мала на увазі.
    А знаєте, ще краще взяти з собою дитину, нехай сама вибере.
     
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    А ви хочете тільки таку щоб стояла????? Мені б в хату ше качелю то прийшлося б літати.... :xaxa: трохи перебільшую, але ми купили таку підвісну, причепили в кухні і поки дитина катається я і посуд помию, і їсти пригодую, ми її і не знімаємо просто зачіпаємо за дюбель. Я вже не кажу про різницю в ціні... качелька така до речі з пів року.... не маю я жодних притензій... так шо думайте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    То на годину спокою...:xaxa:...конструктори також файна штука...маємо 3 шт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    В моєї також є будинище для Барбі, їх там ціла купа влазить, але він займає пів хати. Спочатку Катька в захваті була, аж коробку цілувала, азараз бавиться, але не так щоб дуже, може переросла.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Судячи з опису, іграшка справді хороша. Але, на жаль, не кожен може собі дозволити витратити таку суму на подарунок дитині.
     
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Наші з Надійкою компактніші, ще й складаються, але щось останнім часом моя дитина стала заглядатися на хатки для Барбі, то я вирішила виділити їй два поверхи у стелажі (ми після ремонту плануємо зробити квадратні полички приблизно 50х50см на всю стінку, щоб було де все добро порозставляти). Буде не як у всіх. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    То вам повезло, в мене стоїть так, що я чуть не скачу через нього як на балкон йду, а малій прикольно, їй подобається, що мама як жаба скаче:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Ви як зачіпаєте, перевірте 100 раз, бо в нас така сама, ми раз так зачепили (вроді би добре), дід як розкатав, один гачок злетів, то моя Катька з розгону в косяк віском, я думала, що зімлію, але слава Богу все обійшлось! Так, що важайте, але взагалі, качеля класна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що подарувати донечці на 3 рочки?

    Нашій малій вже не прикольно, бо одного разу тато якось через попередній будиночок дуже невдало перескочив, залишилися одні тріски. :D Тепер посеред хати старається не залишати.
     
    • Подобається Подобається x 3