Що почитати майбутнім мамам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bubamara, 25 Січень 2011.

  1. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Правила розвитку мозку дитини" Джон Медіна Тут дівчата купували, поділіться відгуками, варто брати? Про що вона ?
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Варто. Дуже класна книжка. Про те, що робити щоб дитина виросла здоровою, розумною і щасливою. І як цей період пережити батькам))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А є десь в електронному варіанті?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Не знаю, я купувала паперову.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Однозначно варто. Там ідеться про етапи розвитку психіки, поведінки, сприйняття, потреби дитячі, і як поведінка батьків моделює особистість дитини, і про те, що непідвладне нашому впливу. Є цікаві речі суто з нейрофізіології, ну а загалом про виховання в стилі альфа-батьківства я б сказала. Дуже чітко, логічно, цілісно написана книга. Радила б всім батькам прочитати.
    --- дописи об"єднано, 6 Жовтень 2015 ---
    якраз автор наголошував, що не пережити, а насолодитися цим неймовірним періодом вирощування своїх дітей:girl_wink:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  6. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я дала прочитати книжку чоловікові. Спочатку він казав шо класна, а потім приходить і каже "там таке страшне в тій книжці почалося. Там пише шо ми не будемо спати, як ми можемо сваритись, як то буде важко, як появиться дитина. Я тепер боюся"))))) Мені тому цей момент дуже запам"ятався)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Знаєте, а це є правда (автор там наводить відсотки), і краще знати реальну картинку, а не тішитись зараз в рожевих окулярах - тим більше, що поінформований - значить озброєний, значить не буде завищених очікувань, буде краще розуміння своїх емоцій, ну і ще там в книзі корисні поради є) початок батьківства таки стресовий, як не крути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @loveterapy так, дівчата навіть купляли он пару сторінок назад :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А ссилки не підкажете?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ось тут купувала я. Ціна електронної версії дешевша. Ось посилання на електронну версію книги
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вже дуже довго шукаю книгу Сірсів "Ваш малюк. Енциклопедія розвитку". Була в багатьох книжкових магазинчиках, на гуртівні на Бузковій, в Ашані, ніде нема :sad: Порадьте, де ще можна пошукати.
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я купувала навпроти п. Д. Галицькому, книгарня здається глобус називається. за 105 грн. Ще бачмла в переході, тому що поруч-там по 120 була. І ще була в книгарні на пр. Свободи, біля кафе "У п. Стефи", але там коштувала 140)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Купляла цю книгу ще взимку в книгарні "Літера", що біля готелю Леополіс. Тільки от не знаю чи сама книгарня ще там є)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Гляньте в інтернеті, бачу, є в інтернет-крамницях, правда, ціни різні. Також бачу, є на olx
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Правила розвитку мозку дитини" Джон Медіна чи "Ваш малюк. Енциклопедія розвитку" Сірзи, що краще взяти? може хтось знайомий і з одним і з другим, що скажете?
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ну це зовсім різні книги, імхо.
    "Правила розвитку" - більше про виховання малечі, більше психологічний нахил в неї. А "Ваш малюк" - це дійсно як енциклопедія по догляду за дитинкою, про етапи розвитку, ГВ, прикорм, горщик, типові захворювання і т.д.
    Обидві книги досить хороші і цікаві :)
    До речі, купила я Сірзів, знайшла все-таки :) Читаємо разом з чоловіком.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Дівчатка, де можна купити книгу "Пологи без страху" Грентлі Дік-Ріда?
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

  19. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @Marigold, дякую! Якщо не знайду в друкованому вигляді, то буду таку читати, але так мені не йдуть книжки в електронному варіанті(
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member