Що почитати майбутнім мамам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bubamara, 25 Січень 2011.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Карлос Гонсалес "Целуйте меня"
    Якраз для промитого мозку читання
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, може має хтось скачану, або знає де скачати Петрановську?
     
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    Читаю зараз "15 табу для матусь і татусів" Лариси Шрагіної (ВСЛ), то книжка якась дуже ніяка. Купа однотипних порад: говоріть з дітьми як з дорослими, давайте альтернативу при виборі, будьте послідовними, мама і тато мають бути за одно. Ось і всі ідеї, жодна мені не здалася чимось новим.
    А про грудне вигодовування від ВСЛ книгу вже хтось читав? Поділіться враженнями, будь ласка.

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Livewire

    Livewire New Member

    Доброго дня!

    А можете мені відправити, будь ласка? Така біда що переїхала до Грузії а тут всюди пише або у вашому регіоні недоступно. А дуже хочу почитати Медіну! Буду Вам дуже вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Таки купила її і вже дочитую. Задоволена! Інформація дуже доступно викладена. Мені подобається, що є посилання на дослідження, не пережовуються по сто раз одні і ті ж тези, є фотоілюстрації, бо схематично намальовані пози прикладання мені незрозумілі, а статті на цю тему без ілюстрацій - це взагалі завал. Візьму з собою в пологовий.

    Ще купила собі "Правила розвитку мозку дитини" Медіни. То щось застрягла на останніх ста сторінках. Книжка таки достойна, але я чекала трохи більше практичних порад. Ну і я би не сказала, що то чтиво для вагітних, скорше для щойно батьків (ну може на останній місяць вагітності, щоб потім все не позабувати), хоч розділ про вагітність там є.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  6. SaZa

    SaZa New Member

    Усім привіт. Багато книг взяла на замітку, дякую. Я читаю про виховання від видавництва Свічадо. Дуже подобаються.
    А де можна продати книги Комаровського (маю нові) і про догляд немовлят рос. мовою маю?
     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Прочитала книжку Діми Зіцера "Свобода від виховання". Мені дуже сподобалась. Основний плюс - автор росіянин (з єврейським корінням і досвідом), тобто він говорить про канони і рамки у вихованні, що притаманні для пострадянського простору.
    Основна думка книжки - насолоджуватися життям з дитиною, а не постійно займатись вихованням, відкинувши умовності і страхи ("Вдінь шапку - застудишся", "Не бігай, бо впадеш" і тд).

    Щойно побачила, що автор також веде блог - буду читати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дочитала книгу Роберта Мендельсона "Як виростити здорову дитину всупереч лікарям"(рос.мовою). Спершу дуже захопилася та потім, коли вже конкретно по хворобах пішло, рекомендації були трохи одноманітні і очевидні. Далі про щеплення - почерпнула багато цікавого. Про себе також відзначила: книга написана у 80-х роках, коли в нас про автокрісла ще й мови не було, а автор вже тоді наголошував на їх життєвій необхідності.
     
  9. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Я б радила Христину Слободяник "Диво-пристрої для щойно-мам", я читала її вагітною - дуже підіймає настрій майбутнім мамочкам, і що важливо - позбавляє багатьох страхів :)
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Це моя улюблена книга. Рекомендую всім батькам)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    А я рекомендкю всім Анна Бикова "Самостоятельный ребенок или как стать ленивой мамой", недавно і на українській в продажу появилась "Самостійна дитина або як стати лінивою мамою". Це необов'язково під час вагітності читати (хоча бажано) можна і пізніше. Книга написана по сучасному, з гумором але водночас багато наглядної інформації. Вона стосується дуже важливої теми - самостійності, тому я би навіть віднесли цю книгу до маст хев, бо від того коли і чи буде дитина самостійно вирішувати, вибирати, справлятись з проблемами багато залежить. Також там торкається багато інших тем (в контексті самостійності) про горшок, харчування, сон та ін.
    Та й взагалі тема про самостійність мене цікавила . Раніше я думала, ну як колись справлялись без тих девайсів, мультиварок, пральних машин ( я про тих мам, що не ігнорували плач дитини). А тепер вже розумію, все робилось разом, і дитина вже потім сама це починала робити.
    Ще хочу обов'язково прочитати книгу Анни Бикової про дитячий садок, як адаптуватись (до неї дуже позитивні відгук) і ще би почитала книгу "Игры ленивой мами"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Тільки Слободян :)
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Так, книжка справді дуже класна. Багато чого мені пояснила в моїй поведінці і поведінці знайомих. Мені сподобалось, що вона повна прикладів, а не сухої теорії.
     
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Прочитала ще Анны Быкової "Занимательные игры ленивой мамы" и "Мой ребенок с удовольствием ходит в детский сад". Задоволена не менше! Багато почерпнула корисної інформації.
    Книга "Мой ребенок с удовольствием ходит в детский сад" як адаптувати дитину в садок. Кращої книги на цю тему, думаю нема, реальні приклади з життя, як тяжкі діти адаптувались (з щасливим кінцем), як вирішувати різні проблеми по темі та інше.
    Ну і про ігри лінивої мами дуже цікаво, як можна розвивати дитину простими іграми, ігри з нічого чи з підручних засобів (так навіть краще, ніж купувати багато іграшок). Але головний пункт це ваша увага.
    Там і про гаджети розказується (дуже сподобалось відношення до них), про домашніх улюбленців та багато чого іншого (на реальних прикладах, як правило своїх синів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Annahezky

    Annahezky New Member

    Підсумований список книг для вагітних у моєму бложику про вагітність: (без назви)
    Майже всі є в електронному вигляді, але, на жаль, російською, звертайтесь, якщо потрібно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Прочитала Сірзів "В очікуванні дитини". Так як я взагалі повний ноль в цих питаннях, то мені книга дуже сподобалась. Тепер приступаю до книги тих же авторів "Готуємось до родів" :connie_pull-pigtail
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дуже рекомендую прочитати більше інформації про налагодження гв, догляд за дитиною, її розвиток в перші місяці.
    Бо я дуже ретельно готувалася до пологів, протокол ледь не напам'ять вчила, ще й чоловіку основні моменти зачитувала. А як народила, то банально не знала як пупок обробляти правильно. А від вигляду акне новонароджених, ледь не знепритомніла. Це як приклад))) Таких моментів невпевненості було багато. Але "добрих " порадників я посилала в ... ліс, всю інформацію перепровіряла по 100 разів, і в супер швидкому темпі надолужувала прогалини в знаннях. Також варто визначитися з позицією щодо вакцинації та ін'єкції вітаміну К , профілактичного закапування очей наперед, поки є час знайти і проаналізувати інформацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А ви її не читаєте по місяцях? Я читаю поступово, ще й часто назад повертаюсь.
    Книжка дуже класна, як для третьої вагітності занадто розжована, а для першого разу крута, маса інформації
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще краще одразу запастись телефоном ГВ-консультанта і долучитись до групи у фб по ГВ. Я хоч і книгу мала, і 2-х попередніх годувала, але трамбли мала ще ті, бо все буває вперше). В малої от була під’язикова вуздечка. Мала всі шанси довго то ГВ не протягнути. Тому б усім радила одразу радитись з спеціалістами), бо в ПБ неонатологи якось не дуже в курсі, що такі от вуздечки можуть стати причиною неналагодження ГВ. Як не дивно).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @svoybox, я ось тільки сьогодні закінчила, буду перечитувати останні три місяці, жаль, не з першого місяця почала, було би легше при токсикозі.