Що почитати майбутнім мамам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bubamara, 25 Січень 2011.

  1. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Мені сподобалось і те, і те. То зовсім різні книжки, їх не можливо порівняти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Сірзів рекомендую. Купила аж тепер їхню енциклопедію розитку і ще книгу про харчування. 2 однозначні маст-хеви. Жалію, що під час вагітності не купила їхні книги про вагітність і пологи.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я купляла на олх, але там вже нема українською. Є багато російськомовних.
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Зараз Видавництво Старого Лева готує 2 потрібні книги для батьків. Одна про грудне вигодовування, інша про виховання. Цікаво буде почитати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Теж звернула увагу на них -там ніби ціла серія має бути на тему батьківства. Аби тільки перлів не насипали, шкода буде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не мали би, один із авторів книги про гв - Ксенія Соловей, керівник Молочних рік.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Недавно отримала на пошті книгу і встигла оцінити. Мені подобається. Є кольорові ілюстрації, блоки з головними тезами... Нема нічого, що б суперечило книзі в-ва Свічадо про ГВ. Але ВСЛ зробило повніший матеріал, трохи більше зачепили психологічний аспект. В мене є обидві книги і не знаю, яку б я обрала... Напевне, дві:) Це 2 самостійні праці, які варті, щоб їх прочитали вагітні. Бо саме тоді слід готуватись до ГВ. Викладу тут фото
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Якраз щойно побачила в ІГ, що про неї пише Ніна Зайченко. Раз дає посилання, де купити, то думаю, рекомендує. А як рекомендує, то я їй довіряю:) Треба і собі придбати на днях.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В книзі є посилання на її канал:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ось зміст книги ВСЛ про грудне вигодовування [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    [​IMG] зміст книги Свічадо Вчимося годувати грудьми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто купував "Правила розвитку мозку дитини" Джон Медіна в електронному варіанті? Підкажіть, де саме? На Нашому форматі на даний момент є лише паперовий варіант.
     
  14. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я купувала саме на Нашому форматі. Можу Вам скинути, але як доберусь до компа і знайду іі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дякую дуже. Але я подумала-подумала - і вирішила купити паперову книгу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Якось попалися мені на очі книги- бестселлери щодо догляду і виховання немовлят. І знаєте, далі клаптику безкоштовного зразка читати ну зовсім нема бажання. Чи то я дурна, чи лижі не їдуть, але поряд з настановами типу "треба слухати і відчувати дитину, реагувати на її потреби" зустрічала "дитина, тільки народившись потребує особистого простору, побути насамоті і т.д.". Чи як вам поради годувати новонароджене немовля кожні 3 год, а після 4 місяців- кожні 4 год? Не давати засипати біля циці? А про нічне годування- то взагалі, немовля до 4 місяців має спати всю ніч! Годування вночі- то просто капризи, і ви самі того дитину навчили! При чому всі поради даються і для діток на ШВ і на ГВ. В мене просто волосся дибки від тих авторів. Цікаво, як довго новоспечена мати прогодує дитя грудьми без таких важливих нічних годувань? Таке враження, що жінкам просто пудрять мізки, бо декрет в США чи Франції лише 3 місяці, мабуть щоб тих мам потім совість не мучила виходити на роботу. Ех зла я, зла... Дівчата, що читати? В тих бестселлерах бздури, Комаровського теж треба дуже добре фільтрувати. Де знайти адекватну інформацію? В нас зараз щось схоже на кризу сну 4 місяців, і я не знаю, що робити? Порадьте якісь перевірені джерела (крім ДП, звісно=)).

    І по темі, маст-хев для майбутніх матусь, книжки Свічадо "Вчимось народжувати" і "Вчимось годувати грудьми". Коротко, стисло і по суті.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    до речі, авторка якраз, якщо я не помиляюсь, годувала своїх дітей досить довго, ну по європейських мірках так точно. А почитати те, із чим незгідні також може бути корисним - краще дає зрозуміти мотиви інших людей, і сформувати свою позицію. А фільтрувати треба все і завжди.
    Медіна, Сірзи, К.Гонсалес, Писарик, Петрановська, Гіппенрейтер...ну але це все трохи різне, можна глибше в теорію прив'язаності - Жан Ледлофф, Ньюфелд, здоров'я - Р.Мендельсон.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Моя настільна книга колись була Цареградская Ребенок от зачатия до года. Дуже хороша книга. Єдиний момент, з яким я не згідна це пеленання, бувають якісь діти потребують легенького пеленання, а мій зовсім не любив, це по різному буває, в книзі є інша думка щодо цього. В мене є електронна версія, я звідси скачувала http://www.koob.ru/tsaregradskaya/rebenok_ot_zachatiya_do_goda , але її звітам вже забрали.

    Мені дуже пригодилась книга Здоровый сон - счасливый ребенок. Марк Вайсблут. Жалію, що не читала її ще до народження. Хочабагатьом форумлянам, вона не сподобається, бо вважається що режим сну це не природньо і т.д., виникає багато дискусій. Але я пітримую думку автора

    Для вагітних рекомендую, почитати книгу

    Тайная жизнь ребенка до рождения Верни Томас

    Також про прививки читала Вакцинация нужна или нет. Андреас Морис. Хороша книга

    А зараз моя настільна книга Дитина не слухає. Що робити? Ліля Дубінська. Також книга безцінна. Тут на форумі її можна купити у форумлянок приблизно за 33-36грн. В мене також є електронна версія (чоловік для себе сканував, щоб почитати), в інтернеті нема електронної версії.
    Також на форумі купила книгу-довідничок про Дитячі хвороби від 1 року до 3. Хороша книга, там все коротко і ясно, є загальні рекомендації, загально-природні методи (напр., можна на ніч цибулю поставити нарізану близько і ніс проб'є тоді), ароматерапія і т.д.

    Ну звісно Сірзи то класика. Жизнь без подгузника, тут неодноразово згадували.
    Жан Ледлофф, про здоров'я - Р.Мендельсон, як написала Mansikat, підримую, читала, це корисні книги. Ще для біологів і людям що цікавляться новинами науки, буде цікава книга Сью Хергард Как Любовь формирует мозг человека. Мені повезло купити ту книгу ще за старою ціною. Джон Медіна не справив на мене враження, ніби чудова книга, написана вченою людиною. Є там важливі моменти, які варто знати, але загалом не сподобався виклад інформації, якось не пішло мені і все.
    Просто у Європі і певних країнах у жінок-мам інший менталітет. Обізнані мами то справді фільтрують. А Комаровський мене бісить з його передачами і розкруткою. Хоча попадались деякі статті його і сподобались мені, але то деякі, багато в нього є такого, що можна оспорити.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    я більше сюди за порадою.

    порадьте книги/статті за підтримку спільного спання матері і дитини, дам почитати татковв дитини, бо сил нема вже пояснювати мінуси окремого спання ( в окремій кімнаті ) , особливо коли у нас ше така мацьопа

     
  20. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Я собі на Play Книги скачала Сірзів "Ваш малюк від народження до 2 років", там дуже адекватно написано про СС.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1