Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    ну, то палка з двома кінцями.
    в пт їхала в маршрутці на крайньому сидінні, під вікном мама (аж кортить написати "мамаша") з хлопчиком років 2. Мало того, що маля півдороги з Іскри на Личаківську не на жарт (на півавтобуса) вередувало, що хоче саме сидіти, що йому шапку зніми-шапку дай-телефон дай-їсти дай, а мамуся "заспокоювала", що от тьотя (я себто) забере, як буде вередувати, або мама міліцію покличе-солодкого не купить-лишить в маршрутці (на кожний веред інший аргумент, фантазія бурліт), то він ще крутився, черевиками не лише по мамі і спинках сидіння, а й по моїх колінах, шапку здер і махнув, то мало мені по очах не заїхав шнурками (окуляри врятували) - хоч би "вибачте" сказала... аж кортіло приструнити. якби не натовп, що притиснув мене до крісла, то встала б. . Старша доня сиділа на кріслі попереду в тата на руках, то паралельно нила "дай телефон". "Не дам і всьо" - за 30 сек і дворазового ниття мовчки дала...
    я сама трохи в тел втикала, то відволікалася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не те, щоб дратує але ).Щодня новини про отруєння грибами і вже й смерть. Чи то люди геть голодні, чи то гриби такий делікатес, щоб ото ганятись так за ними по лісах мало не щодня і багажниками возити. Але ще й збирати всілякі незрозумілі сироїжки/паганки і т.п. Невже мало нормальних грибів? І то не факт, що не отруєшся. Дітям дають ...капець.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 2
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дітям взагалі до 7 років не можна(не рекомендують) споживання грибів.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І навіть до 10. Я гриби люблю але не до такої міри, щоб все під ряд і вживаю вкрай рідко. Частіше шампіньйони. Дитині 8 років і він ще не їв, і скоро ще не буде. Не бачу жодної в тому наобхідності про користь мови нема.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене дратує, коли в магазині я ще складаю решту в гаманець і покупки забираю, починають пхатися до прилавку. Я завжди-презавжди чекаю коли людина все собі складе і відійде. В нас такий магазин, що неможливо людині відсунутись і збоку доскладати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А в банку. Ще й так наглуватенько позаглядати в руки/в сумку.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    точно! І ще коли десь пінкод вводиш. Я кілька разів поверталась і казала, щоб відступили за лінію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Те саме інколи в церкві під час сповіді буває...Стануть мало не за спиною і слухають... Хоч це великий гріх сповіді підслуховувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    оооо, як мене таке дратуєеееее. В мене ще таке було на рецепції в лабораторії, перед здачею аналізів. Одна бабиско так нагло лізла, а на моє прохання стати за лінію робила вигляд що не чула. Аж доки я їй не запропонувала заповнити мої заявки, то щось пробурчала і відійшла.
     
  10. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Вчора виключили світло пів 3 вдень (Липинського).На гарячій лінії (куди дозвонитись можна з 20 разу, бо немає вільних операторів) повідомили, що аварійне відключення і світло буде в 20-00, потім в 21-15. На сьогоднійшній ранок світла так і немає. Біля будинку стояла ававрійна обленерго, я запитала що сталось і коли планується святло, то сказали що то Парус при будівництві перебив кабель і коли буде світло невідомо! :girl_cray:
    Що з холодильником, страшно думати :girl_impossible:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Коли беруть мій банний рушник. Ну вже ладно, бежевий-білий- сірий... чоловіки дальтоніки, але РОЖЕВИЙ в Квіточки!!!!! Ну не хочу я чоловічим гелем пахнути!!! Ну не люблю я той запах CK для душу!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Хелоуін. Нервує і бісить. І я від того себе почуваю страшною занудою, бо всі наші друзі чекають з нетерпінням щоб то з себе витворити того року і розповзтись по нічних клубах. На денні розваги теж шлють афіші куди з дітьми піти. А я не сприймаю це "свято" з дитинства, в універі на жодній вечірці не була, таки зануда я))))
    Ці всі хеловінські традиції такі сугубо американські, нам не притаманні ні історично, ні ментально. Взяти так змавпувати, то ж є тупо. Нє?
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Таааа. Приходить мала зі школи і каже: "А той то і той то однокласник піде на таке свято, де будуть монстри, зомбі, привиди, і вони будуть купатися в басейні, де вода пофарбована, ніби кров". Занавєс.
    Я теж зануда.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя коліжанка сама дітям вдома організовує, без крові і жахів, але святкують. Ну в них ще свято осені, зими, ялиночки, першого зуба, перших 6 місяців, першого грибочка, колосочка і такої ж брєдятіни, інколи хочеться з друзів видалити за кожні 100 фоток в тиждень
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені останніми днями стрічка фейсбука приносить анонси дитячого гарбузового свята. То типу альтернатива хельовіну. Якісь там саморобки з гарбуза вирізати. Так що є надія, що не все так зле.
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так- так, я теж хотіла написати, ми дітьми влітку їздили на село, то бабуся нам теж робила "дірявого" гарбуз зі свічок всередині, своєрідну забавку. Тоді в радянські часи ні про який Хеловін ще ніхто не знав ( через "залізну завісу"). Я правда і не пам'ятаю, що бабуся з цього приводу розказувала, але напевно якісь давніше традиції були. А всяких жахливих масок я боюсь. Дуже. Такий ірраціональний страх. Ніби розумом розумію, що несправжнє, а боюсь до істерики, якщо хтось наблизиться чи хоче подурачитись...