Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дратує? Нє, бісить! Коли повертаєшся з відпустки, а виявляється, що шмат твоєї роботи (разом з оплатою, а як же) віддали новій працівниці, бо "тобі забагато" (і не подумайте, що роботи), хоча більше року забагато аж ніяк не було! Коли тему, яку ти ведеш ось уже 3 роки, теж поступово віддають, навіть не повідомляючи тебе про це. А на запитання "що за ф..ня така?!", кліпають очками і відповідають, що "так вже тебе цінують, так цінують, але платять забагато".
    Гррр :vinsent::bomb:
    Мабуть, пора в Забила б...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Маленький дратувальний момент. Я мушу це написати.Чому? Чому "мега потрібні"навчальні зошити (ще одна причина дратуватись, але то дуууже обширна тема):girl_devil: всі різного формату??? А підбір обкладинки перетворюється на квест?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оооо, так. Це просто атас з тими обкладинками/зошитами. Ще й нормальних обкладинок майже нема, якесь "ге" одноразове.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А мене дратують дами, які перед відвідуванням спортзалу обливаються парфумами з ніг до голови.
    Те, що крім парфумів, наноситься повне бойове розфарбування - це їх особиста справа, але оті запахи, в додаток до запахів поту (бо в спортзалі це природньо) в умовах закритого приміщення - це просто ахтунг :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Kroshka Enot а як вам бойове розфарбування в басейні? Я була в легкому шоці як то побачила... Так собі уявила якщо раптом хтось хлюпне в обличчя ))
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    :girl_emo:
    це ж всім іншим в тому бруді, який змивається, плавати, чи як?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Kroshka Enot ага )) Мені аж смішно потім було. Бідні так старалися вразити осіб протилежної статі, а все дарма.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Там все супер водостійке)
    в нас тренер молодий і красивий качок, так у нас в групі майже всі наштукатурені, я часом на себе в дзеркало гляну- я така бліда поганка, часто думаю може і собі вималюватись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А якщо це бабусічки з рожевою помадою і голубими тінями?!
    Я таке на ска спостерігала . Мене це не дратувало , проте виглядало недоречним.
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  11. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    До речі, в Спортлайфі прописано в правилах, що заборонено/не рекомендовано, використовувати парфуми і косметичні засоби з різким запахом, бо аромати посилюються і розкриваються при занятті спортом. То в самому залі запаху парфумів не відчувала, але дуже дратує, коли парфумами, антиперспірантами чи лаком для волосся користуються в роздягалці.
    На макіяж уваги якось не звертала, але якщо в спортзалі існує душ, то доцільності в макіяжі перед тренуванням взагалі не бачу, бо після душу все одно доведеться його змивати і наносити повторно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    на групових заняттях (коли 15-20 осіб в закритому приміщенні активно рухаються і пітніють) можна просто вклякнути, якщо хоча б одна дама напахниться. Позавчора я думала, що зімлію від суміші запахів парфумів і поту, накладених на заняття високої інтенсивності.
    Може люди думають, що так запаху поту не буде чути, але насправді ефект ще гірший.
    1. З того що бачила: ті дівчата власне з бойовим розфарбуванням йдуть в зал не для того, щоб займатися :girl_smile: Бо під час нормального тренування зберегти "ліцо" просто неможливо.
    2. Душ: дивно для мене, але навіть не всі, хто займався, ним користуються. А ті, хто шукав собі спонсора, і поготів не мають такої потреби, напевно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а мене вже три дні дратує один момент. була в нас забава, готувалися солодощі на неї, чоловіка тато на забаві бути не міг ну і ми вирішили, що треба йому трохи тих смаколиків передати (нічого не зіпсується, сумки холодильники, в дорозі півдня, так що доїхало би все нормально). ми з чоловіком перевезли ті смаколики до чоловікового брата, а вже звідти їх свекруха мала завезти татові додому.

    питаюся вчора: як Вам солодощі? і чую відповідь - та я не взяла, бо місця не вистачило в сумці...... я думаю, ну ладно...хоча там не багато було..... а нині взнаю що місця не вистачило, бо то накупилося всякої магазинної, вибачте, фігні, а-ля пакетовані соуси, кукурудза для попкорну, і найпрікольніше ВИПІЧКА МАГАЗИННА!! блін, ну як не хотілося брати, то треба було так і сказати спочатку..коротше, висновок такий - дратують мене нелогічні люди(((( і так мені обідно за то, бо, на моє переконання. ставлення людини до тебе видно якраз за такими дрібницями, а не за голосіловними виразами(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Rapsodiya , можливо, домашню випічку залишили свідомо брату чоловіка та його сім'ї, якщо ще там є малі діти-тим більше. Навіть якщо Ви і їм передали само собою.Все найкраще-дітям(с). Не варто себе накручувати на пустому місці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мене дуже дратує, коли на вулиці мою дитину намагаються погладити сторонні люди :girl_devil: Ладна прибити просто на місці! Де вони ті руки перед тим пхали, за які поручні в тролейбусі тримались, носіями чого там є, от нащо то дитині??? Грррр!!! Дитина в шоці чого його чіпають, він не любить такої фамільярності:girl_emo: хочеться підійти, вхопити за щоку і потріпати, примовляючи "Яка цікава тітонька!" :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Смішно Смішно x 2
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Або взяти за руку...Типу "Ой, а чого то ти маму не слухаєш, ану давай руку і йдемо чемно", хапає за руку і тягне мені дитину. І то переважно старші жіночки такі "сєрдобольні".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я раз так руку відбила. І навіть після цього вона намагалася другий раз руки простягнути до моєї дитини.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    теж таке відчула, як в магазині поки я оплачувала якась цьотка давай моій дитині шапку поправляти, не приємно.
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ггггг, моя мала тепер перед виходом з дому урочисто заявляє "але я нічого їм говорити не буду". Ото задовбали дитину))))
     
    • Смішно Смішно x 2