Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то ви про молодшого чи старшого? бо один знайомий мій старший хлопчик у вашій школі в 6 класі вчиться. ой, багато я чула звідти пріколів)))
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В меншого, в старшого все добре). Але неадекватів кругом вистарчає).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не знаю : чи сюди, чи в "рагулі", чи в "забиламби"....
    Страшенно нервує, аж до злости , коли "мужчіна" ) курить на автобусній зупинці , а тоді бачить автобус, підходящий, робить по-шуріку максимальну кількість затяжок... і перед самими дверима викидає ту сигарету...Вуаля--видихає в салоні автобуса !
    Бажання стукнути його голову до стіни я в собі ледь долаю.
    Дівчата, чиї чоловіки-тати-брати іт.д. курять, - поясніть їм, що дитячий закаканий підгузок, відкритий перед твоїм носом, і рядом не валявся, в плані логічного рвотного рефлексу на цей "курільний аромат".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    О, мене ще так злить, коли курять чи то в ліфті, чи перед ліфтом. Ну одним словом, коли заходжу в ліфт, а там "аромат" сигарет. І та дорога до 9 поверху мені здається вічністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Шукаю на фб—барахолці собі спідницю. Вказала розмір, вказала фасон, вказала колір і вказала ціну. Але хто ж би то читав. Пропонують абсолютно інші кольори і ціну вдвічі дорожчу. Відписала одній дамочці чи вона читала опис того, що я шукаю. Так вона почала мене звинувачувати, що я їй хамлю і лякати, що зробить скрін коментарів, щоб всі бачили яка я нервова особа.

    То був опис проблеми.

    А тепер емоції...

    Вибачте, не стрималась.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, я теж страшенно "люблю" оте "що маю - то і пхаю".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    То все пмс, але як же мене дратують нетактовні питання і недоречні поради колег От так до повного щастя ще бракує, щоб зробили ревізію мого контейнера з обідом, зважили і виміряли сантиметровою стрічкою.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Замовили ми ролети минулого тиждня в дитячу, бо малі прокидаються о 6й ранку і спати не можуть , бо світло. Коли замовляла, то питала, чи встигнуть до Великондня - так.
    Потім вийшло так, що ролети привезли в пятницю і "встановимо в суботу". Ок. Чекаю - так і не подзвонив майстер, я в магазин також додзвонитися не змогла.
    Дзвоню сьогодні. В магазині дуже здивувалися, що майстер в суботу не приїхав і сказала, що зв"яжуться з ним. Передзвонює і починається "Сьогодні ще свято, в свято попрацюєш - місяць роботи не матимеш, а давайте завтра-післязавтра".
    Я не дуже в темі всіх свят, під час ремонту тільки дізналася що є може десь 20 свят на рік, коли ремонтники не ремонтують, будівельники - не будують. Думаю, ок, гляну в інтернеті. Так щось конкретно сьогодні свята і не знайшла. Так, весь тиждень (але що, тепер цілий тиждень не працювати?).
    Дратує мене це. От я впевнена на всі 100%, що його дружина сьогодні і по хаті порається, і пере, а він піти гроші заробити не може. Більше того, він же працює на той магазин і магазин сьогодні працює!
    Але домовилися на сьогодні. Подивимося, чи прийде тверезий і спитаю яке сьогодні свято, чи був у церкві.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну...То класичне галицьке явище - "ми сьогодні Вже не працюємо, бо завтра свято" або "ми сьогодні Ще не працюємо, бо вчора було свято":girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Насправді, таки є сьогодні свято - Світлий Вівторок. Святе Воскресіння святкується 3 дні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сумн
    Сумніваюся, що сьогодні хтось пере чи пилососить, третій день Пасхи, як не як. Я колись працювала в будівельній фірмі то в нас офісні працювпли у свята, а ті хто займався фізичною працею - ні. Тому нічого довного, що магазин працює, а майстри ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я і вчора пилососила, і сьогодні перу. В мене двоє малих дітей, а розводити бруд у свята - не добре. Звісно, що в Великдень і у п"ятницю намагалася нічого такого не робити.
    От власне про Великий Вівторок. Я, як людина не обізнана, але відкрита до нових знань, подивилася Православний Календар - і там нема "Великий Вівторок". Весь тиждень є святковим, а не так, що Вівторок - свято, а Середа - вже ні.
    Ну а про "у свято працювати - місяць роботи не буде" - це вже точно забобони.
    Я то прийняла і запам"ятала, звісно. Бо мені у Львові ще жити і жити :) Але дратує, так.
    І так, чому одна праця - це праця, а інша - ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. happy story

    happy story Well-Known Member

    В нас в церкві богослужіння було зранку, ніякоі важкоі роботи ніхто не робить... Ходять в гості... Завтра вже звичайний день і робиться все... Хоча от мій чоловік зараз в Австріі , вчора поіхав, сьогодні вже пішов на роботу , там ніхто не святкує..


    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Прийнято вважати - важка праця і просто праця :connie_pull-pigtail
    Свердлити, ремонтувати і теде - це вважається важкою працею.
    Держ.установи сьогодні працюють, то я мала би бути на роботі (якби не моя помічниця ггг), а приватники - хто як, мій чоловік працює енергетиком на будівництві - то вихідний.
     
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    20170420_184452.jpg
    Ну от якої ... мами :girl_devil:?!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вже уявила як сидить там у них в кабінеті арсенал перекладачів: хош з китайської, хош з іспанської:girl_haha:Чи до них лише україно-, російськомовні заходять? З їхньою толерантністю:girl_devil:Це ж Україна, от і обслуговувати треба українською. А решта нехай підлаштовуються. Це ж всюди так - приїхав в країну - вчи мову.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну всьо, прощавай Ватсонс! Оголошуємо бойкот!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Коли ношу папери на підпис, а людина, що їх підписує, листає пальцем, перед тим обслинивши його, для легкості перевертання паперу. Ну як???))До слова:людина не одна і та ж, це заразне явище якесь))
    Коли люди на роботі роблять зауваження, що часто мию руки. Свої.Руки.Байдуже, що я працюю з людьми, які слинять мої папери, приносять щодня листки непрацездатності чи вивчаю трудові книжки від 1970 років народження, а є і старші, якщо працівнику під 80 і він ніяк не наважиться залишити своє місце в кабінеті молодшому поколінню)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як мене дратує, коли в роздягалці, в спортзалі, деякі дамочки незважають, що хтось може сидіти на лавочці, (перевзуватись)і нагинаються голою дупою прямо мені перед носом. Це просто жесть, скажу вам :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Дратує безвідповідальне ставлення до роботи
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1