Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Пішла перевіряти чи ти ще на мене підписана. І квіточки якісь виставою про всяк випадок.
    Але ж халепа, я збиралась писати допис про Бореліоз, який я успішно зловила - обіцяю, що буде інформаційний і може трохи ниття.
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Юля не те мала на увазі.

    Постіль правильно.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Нє, не правопис :) концепція
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хм. Шо не так з постіллю? Когось дратують фото з ліжка в інстаграмі? :connie_pull-pigtail
    Щось подумалося, що є такі фото, де автор майже голий/-а в ліжку не виглядає недоречно і вульгарно в стрічці, а а дехто напише два речення (без нецензурщини) і то вульгарно.
    Щось офтопчик пішов. А вас дратують люди, яких неможливо роздратувати?:girl_cool:
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee
    *важко бути перекладачем (насправді ні)*
    З постіллю все так.

    В певних обставинах я та людина, яку неможливо роздратувати. Неперевершене відчуття, я тобі скажу.
    Але дратують )))

    Мене дратують люди, яких довго треба підводити до того щоб вони своїм ротом сказали те що вони мали на увазі, бо мені це треба як доказ (моєї правоти бгггг), а вони десь це підозрюють і всіляко уникають.

    А ще мене дуже часто дратують Воїни. Прокачують, я так розумію, бо маю в хаті дві штуки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Точно, мене дратують Опікуни.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Бггг
    *тікаюконьом
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Аплодую стоячи! Я б ці слова в рамку взяла! Тепер розумію, чому оточуючим важко зі мною , якась складна я людина і як друг, і як родина :girl_crazy:.п.с. то мені ще ця фраза дуже в тему до допису @Rona у фб, про дружбу з своїм клоном.
    Ну й щоб не оф- дратують настанови й поради, коли я їх зовсім не питала й в д..пі мала. Але ж ніт.Порадниці й далі їх дають.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Тетянка про порадниць згадала. Бісить страшно. Причому я прямим текстом кажу: не цікаво. У відповідь: нє, я всеодно скажу. От для чого? (Риторичне)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Фальшива турбота..от прямо шалено. Вчепитися якоїсь моєї міні-проблеми, бігати по всіх знайомих лікарях, просто знайомих чи родині і випитуватися, як то можна вирішити. Причому що то і не проблема зовсім і сто раз казали заспокоїтися з тим :) але зате коли реально треба помогти чи підтримати чи проявити розуміння - зразу людина зникає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дратують мене люди, які займаються скандинавською ходою в 6- 7 ранку гепаючи тими палицями по асфальту і будячи інших людей :girl_devil:. Ну вийди на стадіон і оздоровлюйся там. Але ні, треба товктися під вікнами жилих будинків на світанку:girl_mad:.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дратує «маскальська рєчь» на ДП.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гг :) думала не писати, але ваш допис "надихнув"
    В мене зараз дика неприязнь до москалів.
    Одна мадама з Росії вже тиждень мене тероризує, бо бачте через мене в неї великі неприємності і її заставляють велику суму штрафу заплатити. От питання, а хто її заставляв порушувати правила?
    Ну і дико дратують люди, які вважають що їм закони не писані, і якщо воно дич в рідній країні, то можна так само поводитися закордоном і їх ніхто не покарає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  16. Online

    Online Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, в мене в голові перше що пробігло - чого їх не забанили?!
    Але незнаю чи в правилах дп є щось про мову дописів


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Роверисти, які переїжджають трисмугівку, не тримаючи руль в руках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А я думала, що в мене якесь помутніння, в яку тему не зайду "окружили гади".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3