Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мене дратують ті явно надто перебільшені міри з тією епідемією чи то пандемією. Надіюся цей світовий абсурд таки колись закінчиться і ми знову повернемося до нормального повноцінного життя. І чим швидше, тим краще...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а мене дратує який бізнес наші перевізники на тому побудували. Найрозумніші тепер возять з біометрією, зробивши вам липове запрошення, ну і відповідно сума зросла. А ще бісить, навіть якщо маєш повне право перетинати кордон, то за дорогу треба заплатити в п'ять разів більше, ніж раніше...
    Як порахували в скільки нам обійдеться дорога в Україну, вирішили поїхати на тиждень відпочити в гори :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А як зараз можна законно в У потрапити?
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    З українським паспортом- без жодних проблем, власним автомобілем навіть підчас карантину знайомі їздили , зараз є чартери в Київ (це якщо вже все дуже офійно). +В мене фб аж кишить оголошеннями перевізників, від суботи вже їздять майже всі. Десь з середини квітня перевізники возили лише з візами і пропискою в країні призначення (щоб повернутися в Шенген).
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2020
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Almariel для нашої сім'ї, всі маємо право проживати в Польщі, то й кордони не були закриті. Просто, щоб катнутись в Україні треба відбути по 14 днів карантину, тільки я і доня, бо чоловіку не треба,з кожної сторони кордону. Дурні правила.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А через яку країну можна їхати? Бо Польща на транзит не пускала українців.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Коли вже нарешті не треба буде карантину. Відпустки 3 тижні, то 2 з них на карантині сидіти?
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Угорщина і Австрія пускали весь карантин, але треба було звернутись у посольство за дозволом на транзит і вони дають маршрут і години, коли можна проїжджати
    на скільки мені відомо, можна без карантину, якщо у вас є зроблений аналіз на коронавірус.
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні прочитала про нову політику Австрії щодо авіа.
    Ціни зростуть...Мінімальна вартість перельоту - 40 євро, якщо відстань менше 300 км, тоді ще треба сплачувати податок в розмірі 30 євро.
    І все так гарно прикрили збереженням клімату.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а цим будуть керуватися виключно державні авіалінії? тобто от прийняли такі заходи і як їх будуть втілювати ті ж лоукостери, наприклад?

    І по темі. Маски мене не дратують , а от рукавиці - дуже сильно. в нас всюди при вході стоять антисептики - то нащо ще ті рукавиці. крім того в одному магазині чи аптеці кричать "зніміть рукавиці і використайте антисептик", а в іншому "вдягніть рукавиці при вході" :)

    зараз на вулиці спека (+27 і вище). за дві хвилини в рукавицях вже басейн. не знаю, я завжди (і до пандемії) мию можливі упаковки з магазину , тому мені якось доцільність рукавиць не виглядає дуже чіткою
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    як я зрозуміла - всі авіалінії, які приземляються чи злітають з території Австрії.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дуже мене дратує панство на ім'я Кріпер, Алекс, Свинозомбі і вся та квадратно-зелена компашка. Просто суцільне ааааааааааааааа....Я вже не знаю куди від цього ховатися, просто цілодобова атака. В мене скоро буде нервовий тік від одного згадування про них. Скажіть хтось, що я не одна в цьому.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Малий освоїв Майнкрафт?:))) Я попустилася. В першому-другому класі ще намагалася контролювати контент, усіх тих гренні і слендерменів та інших дурнуватих страшків. А потім побачила, що всі, тотально всі навколо діти це обговорюють. Куди б не прийшов малий: до школи, в спортсекцію, гурток чи просто незнайому компанію однолітків всюди починається: а ти бачив? А той крутіший! А той так вміє! А в тій грі я отак проходжу, а там такий баг вилазить... Кароч. На самотьок зовсім не пускаю, звісно, бо в Інтернеті є всяке, але на цю «моду» вже закриваю очі.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так, довелось на карантині показати малому що у нас є планшет))) а потім тато поставив туди Майкрафт, і "панєслась". Він до того періодично дивився на телефоні огляди, а тепер сам втягнувся. То в нас вже який тиждень життя в хаті крутиться довкола отих персонажів. Ввечері, перед читанням книжки мусимо переглянути каталог Лего з тою серією, бо спати не піде. Одним словом, я не здивуюсь, якщо скоро в мене самої голова стане зеленою і квадратною.
     
    • Смішно Смішно x 8
  15. Milamila

    Milamila Active Member

    Дитинство в мене було прекрасним і безтурботним. І Карнегі був)) Копатися в собі почала значно пізніше, коли вже сама стала мамою.
     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Люди. Людиська...
    Зайшла в Бкйкер купити сиру. На Симоненка. Охоронець температури не зміряв з словами "замахало мене вже міряти"... На касі "дєффачька" з маскою опущеною до губ сказала, що їй все рівно, чи поламається термінал , бо то не її власність...
    Я ще не спакувала сумку - а вже якийсь мужчинка штовхнув мене в плечі, бо та касирша покликала його розраховуватись. Дистанція, маски - ні, не чули....
    Я не знаю чи вони здорові, та і за себе гарантію на 100% не можу дати
    Ну блін, я стаю параноїком? Чи у нас люди тупіють?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це два паралельні процеси невзаємовиключні.
    Міряння тими китайськими термометрами до одного місця, і я вірю, що охоронець змучився дивитися на середню Т по палаті 35 градусів.
    Бути цілий день в масці - це тортура.
    Ні, це не виправдання нагліти, і точно не виправдання лізти комусь на голову (це взагалі мені і до корони було незрозуміло, нащо тулитися в громадських місцях чужим людям в чергах.

    Але жити в стані постійної істерії вже нема сил. І як спочатку всі боялись - тепер маятник гойднувся в іншу сторону і всім стало байдуже.
    П.С. Якщо Ви були в контакті, то мали б бути на самоізоляції, ну але в багатьох випадках це фізично неможливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Zaychenya мені здається, що це просто втома, втома від постійної напруги, і це мабуть нормально для людини. Це як ходити на пальцях весь час - ну трохи походиш, але ж не постійно. Нікого не виправдовую, але мені така поведінка людей здається в якійсь мірі природною. Людська психіка не всесильна.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Коли в нас в країні закінчиться клоунада з політиками? Вчора прочитала, що Тищенко привіз постраждалим від вибуху будинку в Києві ЛИМОНИ!!!...ЛИМОНИ, Карл...Добре, що не пісок. Що у нього в голові? Як написали в коментарі "Алєнь і катлєта" в одному флаконі. Хоч тема загалом сумна, але в мене був істеричний сміх від абсурду, напевно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мерство :girl_yes2:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1