Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Ну бо їй так само розказали)) В страху очі великі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та ні, сусіди повмирали, знайомі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Шкода що повмирали, та люди вмирать, як і завжди було. Не хочу сперечатися, особливо про "знайома казала". Кажу те що бачу і мої думки. І повторююсь, я не наполягаю, хочете вірте
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я дуже хочу вірити, що ніякої зарази немає))) але щось в тому всьому таки є, цікаво що? А то виходить, повітря очистили разом з гаманцями.
     
  5. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    На жаль, так. Я от собі думаю, напевно всі ми мусимо за це заплатити. А й можливо є інші якісь причини, про які ми ніколи не будемо знати. І звичайно "під шумок" багато хто робить свої справи, такі як політики наприклад. От чому фірми всі не стали накарантин? Магазини, ресторани?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    B315EB06-902D-4214-9F9A-38A5BB8CB256.png
    Ну от все що треба знати про статистику коронавірусу.

    В людини тяжкі патології, вона, грубо кажучи, могла померти від звичайної застуди (від нападу будь-якого кашлю), якщо були проблеми з серцем і аортою. Але раз виявили коронавірус, то рахують туди. Я впевнена, що якщо зробили б аналіз на ТОРЧі, то ще кілька загальнолюдських вірусів виявили.
    При чому не вказано результатів розтину (не факт, що він взагалі був), може він власне і вмер від того чим хворів, тільки посмертний аналіз на ковід.

    Ну таке, не сприяє довірі до статистики в жодну сторону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Як мене дратують тупі водії! А ще страшенно нетерплячі і страшенно шануючі власні авто ціною інших людей!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Зачинено на дезинфекцію.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    *добре бути модератором, захотіла написати в тему - взяла і відкрила*

    Мене дратує коли мені не додають здачу копійчану в магазині без попередження чи прохання.

    Озвучують ціну [умовно] 5,85 в не додають на здачу 15 коп мовчки, ніби так має бути.

    А коли я питаю де моя здача, то продавниця дала мені 25коп з словами «якщо вам так потрібні 25коп», так, мені потрібні.

    Справа не в копійках, але чому в іншому магазині кажуть «вибачте нема здачі, буду винна», а тут ніби так має бути.

    Давно в мене вже не було такого - роки, втрачаю страшний вигляд чи що?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  10. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    І мене це дратує, деколи роблю закупи в АТБ то там мені постійно недодають то п'ять, то десять коп. І поводяться так ніби так має бути, раз спитала - то сказали "будем винні". Я вже сіла і порахувала, роблю закупи приблизно 2-3 рази в тиждень уже десь рік, то вони мені винні десь 5-6грн. А скільки таких покупців..... Непоганий бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ха, моєму чоловіку, в Арсені, одного разу касирша, на зауваження про решту прямим текстом сказала: я"була про вас іншої думки". Кого взагалі цікавить, що вона про нього думає. Де той падаючий хом'як? Верніть його.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Взагалі по закону вони мусять мати розмінні гроші - це їх обов‘язок. На цих словак всі касири стають дуже погідними і решта знаходиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дратує, коли мені приносять продукти. Просто бісить, для мене то як вторгнення в особистий простір. Розумію, що людина хоче як краще.
    З останнього: величезний кавун в кінці травня, ага. Ще й зі словами: "Ти дитині, напевно, його не давай", коли дитина вже скаче від радості, що дід приніс кавун. Або 3,5 кг дичини. Купленої, якби впольована, то я би ще зрозуміла, чому без жодного попередження, коли я вже затарилась м'ясом на тиждень вперед. Тепер придумай, як то зготувати і танцюй на кухні всі вихідні:girl_devil:
    В результаті таких візитів щось точно йде в смітник, бо чогось не встигаємо з'їсти. А то дратує не менше.
    Пояснення не діють. Ех...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    А мене дратує, коли на здачу дають цукерки, такі дешеві карамельки з хрестиком. Я відмовляюся, вимагаючи решти, але малому в школі то все перепадають ті "смаколики", яких він не їсть, забуває в кишенях рюкзака і вони там липнуть, фу-фу
    Мені якось не могли дати решту 50 коп (давніше вже), мовляв "буду винна, бо нема копійок, лиш по 1 грн". То я кажу:"давайте 1 грн, я вам буду винна 50 коп, раз ви не спромоглися розмінні гроші мати", то мовчки віддали мені гривню.
    Або в кіоску з фруктами коло хати, мені зручно там купувати, бо близько. У них вічно нема копійок для решти 10-25, то я вже якось не витримала і, коли мала дати 50 коп, сказала, що не маю (так і було) і вони мені вже винні значно більше.
    Виговорилася)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас біля дому якраз дуже культурно розходяться - переважно не вони нам винні 10 коп, а ми їм - ми звісно все повертаємо, і цукерок на здачу не дають.
    А це був магазин в якому ми купуємо раз в рік не кожен рік.
     
  17. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    А в нас недалеко біля дому є продуктовий магазинчик, власниця якого боржників від 50 копійок записує в зошит))) А потім ще сама нагадує, ви мені винні копійки, віддавайте. При цьому, на здачу замість копійок прийнято давати цукерки. Тут сваритися, щось виясняти просто немає сенсу, обминаємо той магазин десятою дорогою. В іншому магазині, коли немають дрібних грошей на здачу, то й 2 гривні "прощають", колись віддасьте)
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Щодо копійок, то мене одного разу в минулому році роздратувала протилежна ситуація. Ми як раз в Янові жили. Від будинку (приватного) до районного магазинчику - метрів 400 і я тричі відправляла дітей купляти щось смачненьке (на суму до 10грн) за монети, назбирані дітьми в банку.
    Маршрут дітей проглядався з вікон, машини були рідкісним явищем. Іноді і я ходила в той магазинчик за продуктами. Та останній раз, коли я там була - продавщиця показала мені коробку з копійками та сказала більше монет їй не носити, бо вона не знає куди їй то здати. І було видно, що її ті монети дратують :). Роздратувалась і я, тож більше туди не ходила принципово.

    А зараз розумію, наскільки зручно буває мати картку супермаркета - копійки там накопичуються.

    І якщо вже за магазини... Іноді дратує, коли просиш певну вагу товар, а тобі грам 300+ додають і питають: «нічого, що трошечки більше?». Просто для мене для більшості вагового дрібного товару допустиме відхилення плюс/мінус 100гр. І до того ж, жодного разу не було, що НЕдодали ваги.

    П.с. А мої улюблені продавці - це ті, хто достатньо точно зважує, приймає оплату і ще жменьку товару додає від душі (часто це роблять продавці домашніх овочів/фруктів та люди зі Сходу (чи Півдня :)), що продають східні ласощі, сухофрукти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мене дратують закриті кордони. Ну або відкриті і з 14 денним карантином.
    І взагалі, то така дурня, що якщо приїжджаєш з-за кордону маєш відбути 14 денну самоізоляцію. І що таку самоізоляцію мають пройти всі люди з якими живеш. І винятки з правил, напр. водії-делкобійники не повинні проходити ізоляцію. Ну тобто, чоловік може собі виїхати в будь яку країну, напр. завезти доню на Україну і повернутись, без жодного карантину, а доня мала б просидіти вдома 2 тижні, ще й зі всіма родичами.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Мене теж... Не можу з чоловіком зустрітися((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3