Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відрощуйте "дзен":). Та вся історія буде до жовтня, може включно. То 3 квітня не закінчиться, як би люди не старались.
    Так що, як дуже треба, то краще зараз кудись вийти по справах. Потім і це заборонять чи обмежать. В Німеччині он нова хвиля вірусу і заборона групових прогулянок. Вчора знайомий з Мюнхена розказував.
    Ми, поки Епіцентр відкритий, мотаємось з краном і новою кухнею, фарбою і тд. А що робити? Кран тече, за тиждень треба перебілити і поставити кухню, хімчистку дивану... Бо потім хлопець вселиться і буде вже проблематично. Життя не зупинилося.
    Теж то все дратує, але зберігаю спокій і мию руки. Маску так і не купила :). Ну особливо і не шукала як нема в аптеці.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене в перші дні нашого карантину почалися панічні атаки. Мусила відгородитися максимально від всієї інформації. Сиджу на заспокійливих. І поки що чекаю 3 квітня.:girl_crazy: В мене ще й відпустка в Європу заброньована. І що дєлать?Напевно залишуся без відпустки і без грошей.:girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Arapeta в Нас 107 хворих, парки закриті, ми живемо навпроти лікарні(500 м), де тих хворих звозять,все закрите окрім продуктоівих магазинів, почти скорочують роботу, інтернетом гуляє хештег #zostanwdomu. Робота з дому, а доня товчеться. А чоловік на роботі, їздить Європою... Справ немаю ніяких і маю повний холодильник, і з 12.03 виходила з дому лише 3 рази... І як думаю, що здому працювати ще як мінімум 3 тижні :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    По доброму заздрю :) я в Італії, з 5.03 про вулицю забули, сиджу вдома безвилазно. За той час чоловік 2 рази за продуктами вийшов. Але як гляну статистику хворих, то розумію, що ліпше посидіти вдома, ніж хворіти і не знати, що з того буде. Нам всім доводиться відмовитися від звичних речей і то сердить, але така зараз реальність(( я з дому працюю років 5 уже, але така лінюща як зараз не була ніколи)) мене дратують мегашумні сусіди зверху, які на карантині товчеться цілими днями, але що поробиш))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    У Києві теж все закрите, окрім аптек і продуктових, ну і якісь дрібні будки-каворозливайки працюють. Метро зачинене, наземний транспорт ще працює. Обмежили кількість людей в транспорті до 10, вчора було багато повідомлень про бійки пасажирів з кондукторами або поліцією, яка за тим типу стежить. Водночас, маршрутки деякі пакують повний салон і нічого. У мене робота віддаленого доступу не передбачає, тому доводиться виходити, але добре, що я хоч пішки за 50 хвилин спокійно добираюся. Для інших працівників клініка організувала розвозку.
    Від навали інформації тріщить голова, але стараюся зберігати спокій, мию руки, ношу маску. Добре, хоч мама свідома, чемно вдома сидить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, спитаю коротко по суті :).
    Продуктами запасатись? :)
    Бо в мене запасів для на 3-4...

    А пізніше допишу історію :)
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не знала, в яку тему краще. Мене дратує мама. І її ставлення до віри/релігії. Вона мені вже енну кількість часу нав'язує своє ставлення. І ось отримала смс: " Іменем Ісуса Христа звязую дух страху,розрушаю його, проклинаю і викидаю в пекло. Проголошую, що (Моє ім'я) вільна від страху, бо (моє ім'я) дитина Божа.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Колега на роботі дуже критично поставився до карантину, з самого початку казав що це щоб прикрити економічну кризу або ще щось. Вся фірма тиждень на карантині і робота лише з дому. Колега цілий тиждень на велосипеді їздив в офіс щоб попрацювати, в п'ятницю у вечері його забрали в лікарню з високою температурою і кашлем, сьогодні він уже в інтенсивній терапії.
    Зараження відбулось ще до оголошення карантину, відповідно всі працівники в зоні ризику. Дехто зі страху пішов робити тест, тест позитивний, але показань для госпіталізації немає. На скільки я зрозуміла - більшість переносять коронавірус без ускладнень, головне під час перебігу хвороби не "дозаражатись" (не знаю як правильно це перекласти на українську, суть - не підчепити ще щось від інших).
    Ми з чоловіком в лікарню не ходили, але до нас зателефонували і зробили коротку медконсультацію (клінічних проявів немає, на тестах ми не наполягали), але 3 рази на день міряємо температуру, ну і звісно ні з ким не контактуємо.
    Особисто в мене таке враження, що ми перехворіли, бо декілька днів себе погано почували і був дискомфорт в горлі (лікарі сказали що можливо корона, а може нервове, а може ГРВІ, відповідь може дати лише тест).
    Тому, менше паніки, але все ж таки краще посидіти вдома, тим більше зараз і погода не дуже льотна :sad:
    в нас місто також закрите. На вулиці гуляти можна, але мінімальну кількість часу, дотримуватись дистанції ну і компанією не більше 5 чоловік. Заборонено гуляти туристичними місцями, +закриті всі парки. Поліція за цим слідкує і виписує штрафи
    Люди настроєнні по-різному, багато хто їздить на велосипедах, бігає, але завжди стараються тримати відстань від 2 м.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Смішно Смішно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може, вже не актуально, але я вже двічі запаслася...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми зробили закупи звичайні, на тиждень, плюс трошки більше (зайва пачка макаронів, томатної пасти, олії), щоб менше виходити з дому. Але фрукти всеодно закінчуються швидко, тому доведеться виходити.
    Я би закупила води, якщо у вас нема колодязя свого. Але це не пов’язано з теперішнім карантином, це пов’язано «а раптом зникає електрика, газ, водопостачання»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Трохи побурчу :sad:
    Маємо одну знайому, з якою спілкуватися це для мене просто катастрофа. Всі їй у всьому винні: вчителі її сина обнаглівші і погані бо задають домашні завдання, син сам ті завдання не може робити, бо вона не може зробити, значить і син тим більше не зробить Про допомогу вона не просить, а лише скаржиться як то все важко і нереально робити, +саме завдання описує купою вумних слів, які взагалі купи не в'яжуться. В розмові її можна лише жаліти, а вирішити питання - не вашого розуму справа. Я навіть не знаю як поводитися, бо рішення проблеми - 5 хв, але якщо це кажеш, отримуєш відповідь "ти не розумієш" і купа фактів, які взагалі якогось логічного змісту немають.
    А карантин то взагалі - з будинку виходити не можна, подорожувати найближчі 10 років також, то світова змова, щоб заробити гроші і ми всі помремо або прийдеться платити гроші. Ну і головне - ми вже ніколи не повернемось до нормального життя :sad:
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Дивлюся як люди дотримуються карантину і думаю, що якби нас спіткала епідемія зі смертністю чуми, то від населення Львова мало б що лишилося...
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    я сьогодні вперше за три тижні вийшла на вулицю по справах і побачила, що народу - просто море .. в нас трохи спали темпи епідемії . і головне - маска на підборідді, а в руках або сигарета, або розмовляють по телефону. питання - для чого тоді маска - риторичне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене особисто дратує коли люди на вулиці (і не тільки) не дотримуються отої соціальної дистанції). Так і хочеться кашлянути для залякування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Я вас прошу, яка дистанція) Народ всім сімейством ходить в мікроскопічне Близенько на закупи як на прогулянку - дорослі зі спущеними масками, діти без масок само-собою. На подвір‘ях і майданчиках подалі від центру тусується купа дітей, люди ходять в гості, справляють забави, бо нуашо день народження. Виявляється, є бари і сауни, які неофіційно працюють і при потребі можна туди завалитись компанією. І завалюються... Ай корочє.
    П.С. Щойно, поки пройшлася від універу до пл. Міцкевича, зустріла повно мамок з дітьми в прогулянках, на самокатах, за руку. По одній і групками, діти їдять, п‘ють, ніхто не витирає руки бодай вологими серветками. Які маски, яка дистанція, про що ми взагалі...
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. maty

    maty Well-Known Member

    Нехай я буду бабою ягою, але мене дратує ця віра в маски) . Я бачу ,що вже цілий бізнес розвинувся, дизайнери рулять, але це вже переходить межі здорового глузду) я здоровенні мужики в чорних масках і таких же рукавичках, то взагалі якийсь треш.... Єдине ,що мене тішитт, то дистанція, бо терпіти не можу, як в черзі, наприклад, до терміналу, дихають в потилицю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

  18. Louth

    Louth Well-Known Member

    Ну маска не дозволяє брудними руками лізти до лиця, так що в цьому користь від неї є. А більше, напевне, ніякої((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 2
  19. maty

    maty Well-Known Member

    ага, якраз спонукає лізти ще частіше
    і так, до слова, :girl_cray: мити руки і загалом дотримуватися правил гігієни то дуже добре, але респіраторні віруси , то не зовсім "хвороби брудних рук"....я в цілому не прихильниця тих всіх теорій змови і того всього, але чим далі, тим більше то все скидається на якусь глобальну гру...ця пандемія на фоні безсимптомного перебігу, ці смерті від ковід, коли по факту людину лікували від чого завгодно, а тут виявили цей вірус.. з таким успіхом можна пандемію герпесу оголосити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  20. Online

    Online Well-Known Member

    @maty, ну я особисто знаю конкретних хворих. Один з них, товариш чоловіка, лікар легеневої лікарні. Тобто він явно здатний кваліфікувати симптоматику і порівняти з іншими хворобами. Так от це не звичайний грип і тим більше не герпес. Стосовно теорій змови... Ну, люди схильні всі події цим пояснювати. Одночасні обмеження по всіх країнах, - це має бути якийсь світовий уряд, масони, не інакше)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2