Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Зайві коми.:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Які, такі, коми?
    А мене дратує, коли деякі зайві, а деяких нема.
     
    • Смішно Смішно x 4
  3. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    От коли нема, мене якось то не бентежить. Ну або бентежить, але не так сильно. Не знає людина, забула поставити, авторська пунктуація :girl_crazy:. Всяке буває. Але хоч не вийожується, що така розумна та грамотна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вважайте, що скрізь авторська пунктуація :)
    Я бачила випадки, коли коми стояли лише там, де не треба, а там, де треба - ні. Я сама буває лінуюсь поставити кому (коли з телефону), але зайву ставити лінь.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    - люди(здебільшого жінки), які у громадському транспорті їдуть з тааааким виразом обличчя, типу "ви всі г...., а я - королева, але тимчасово вимушена сьогодні їхати з вами, холопи. А от завтра мене повезе лімузин, але це не точно..." І всі своїм виглядом показують, як їм огидно, коли їх часом зачепить хтось чи, ОМГ, передасть через неї 7 грн...
    - люди, які телефонують, щоб дізнатись контактний номер когось-чогось, я починаю диктувати, а на тому кінці : "ой, чекайте, я візьму папірець і ручку". А раніше не можна було подумати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  6. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Люди які люблять лизати зад керівника
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дратує тема коронавірусу. Нема більше проблем в житті, одна залишилася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Точно. Я, зараз хворію. То, мало не через одного, мусить вставити, чи бува в мене не коронавірус. Я вже вчора зірвалась, і висказала все своє "фе" нарахунок таких жартів. Мені зовсім не смішно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мене дратує. коли хворі пруться на роботу, при тому що є можливість виконувати свою роботу з дому. але ні. треба піти заразити колектив..тому що дома не може-(не хоче) сидіти з дитиною.. а сіпвпрацівники несуть ті віруси додому і хворіє вся сім)я..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дратують порвані купюри на здачу у маршрутках. І ходиш потім з нею, бо якось не можу комусь її втулити, совість не дозволяє. От і зараз так 5 гривень тусується.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я назад в маршрутки віддаю. Вони в банк не несуть (інакше давно би вибракували). Нових дрібних не друкують (карбують металеві). Так і будуть "ходити" в маршрутках, поки не розсипляться в когось в руках :negative:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    нервують "радники", які лізуть кругом без мила. Які у будь-якій ситуації розкажуть як вам робити/жити, на все відповідь...і головне їх не питали, просто всюди мають 5 копійок. Навіть, якщо у вас нема ніяких проблемних ситуацій, то ви просто про них не знаєте, вони вам розкажуть...
    нервують люди,які обрали по життю собі роль "жертви" і будь-які свої проблеми/обов*язки хочуть перекинути на когось іншого, бо "тобі легше"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В Італії запроваджені заходи і після хвороби (любого ГРВІ ,чи ін.)людина мусить принести довідку, доказ, що не хворіє коронавірусом. Т
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Третій день не можу забрати черевики. Майстерня працює до 18.00, з обідньою перервою з 13.00 до 14.00, замовлення видають з 15.00. Дратуюся страшенно. Більше на себе, звісно, що не подивилася на графік роботи, перед тим як здавати туди взуття. Але й позиція підприємців мені не зрозуміла. Дуже давно вже з таким не стикалася, всі клієнтоорієнтовані. Перший і останній раз туди звернулася. Тим більше, що вони не роблять нічого такого, чого не робить майстер в мене під хатою :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я востаннє взуття змогла забрати на 4 день. Першого дня - ой, ще не готове, багато роботи. Другий - прийшла на 17-30, закриті, хоча час роботи до 18-00. Третій день - закриті, бо свято(чи то Анни чи Степана). Четвертий - нарешті....Добре, що майстерня по дорозі додому.
     
  17. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Ну так, вони ще і допоможуть тобі вилікуватися, хоч не медики, тобі і твоїй дитині,!!!
    Терпіти таке не можу, цілий колектив на роботі таких радників!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Сусіди. Постійно все їм не так. Сьогодні виявилося, що я погано мию сходи в під'їзді, і треба мити краще, а то не видно, чи вони помиті.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дратують люди, які чіпляються до інших, роздуваючи конфлікти. На жаль, зараз їх особливо багато всюди...Ну але це не найбільша біда на сьогоднішній день. Головне, щоб всі були здорові, а на такі дурниці краще не зважати. Здоров'я усім:girl_smile::girl_angel:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    а мене дратує COVID-19. і вся ця самоізоляція, нам продовжили до 14 квітня....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1