Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Є чітко встановлені санітарними нормами допустимі максимальні межі шуму вдень і для житлових приміщень та для прилеглих територій. Так що таким "меломанам" при нагоді можна пояснити як правильно поводитись. Тому дуже вас розумію і розділяю вашу позицію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. RozaM

    RozaM Member

    Ох, і я роздратована - продавцями!
    Пішла купувати бюстгалтер. Побачила такий, як хочу. Попросила - дайте мені такий же, тільки чорного кольору і мій розмір. І тут почалося) Повели мене на склад і почали витягувати все, твльки не те, що треба. То з поролоном, то з вужчими манжетами, то з іншими шлейками, то іншого кольору. Я чемно терпіла і повторювала - не те! То потім ще продавець незадоволеним тоном - я хотіла вам гарний дати, а ви не хочете! Ну от нащо робити з мене дурну? Я ж не попросила - дайте то, не знаю, що. А конкретно показала, що хочу. Якщо немає - можна так і сказати. Тим паче, гарний бюстгалтер мені підібрати не просто і я пояснила, чому зупинилась саме на цій моделі. Ех...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Дратують співробітники, які ніколи не куплять до кави печива чи шоколадки в офіс, натомість прийдуть "зжеруть" все, що стоїть на моєму чи столі напарниці (ми по черзі купуємо), навіть в шухляду залізуть, щоб пошукати. І ніякі слова до них не доходять - безкультурщина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  4. rysja

    rysja Well-Known Member

    Мене дратує ,коли пишуть "підскажіть", чому не вживати "підкажіть" замість цього русизму(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А ще "заваДжає" замість "заважає".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Louth

    Louth Well-Known Member

    А ще коли дублюють "000" і "тис", наприклад, коли пишуть "зарплата 8000 тис. грн.". І це масово. Якось мала необережність прокоментувати це в ФБ, що це означає "8 мільйонів". Заклювали і закидали тапками, сказали, що в школі погано вчила арифметику і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    « четверг» і «отеплений»
    Бррррр:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ....Каляска, носки, приймати участь...Але оте "каляска" то просто "пінопластом по душі" для мене. А ще страшенно дратує засилля суржика на ТВ. Оті всі Ліга сміху, скетч-шоу якісь...Я ще розумію зрідка в контексті якогось героя. Але розмовляти отак...Ткач вів балкон на Танцях з зірками, я вимкнула, просто катастрофа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  9. rysja

    rysja Well-Known Member

    Маклери дуже часто так пишуть, малограмотні, але відсотки дерти вміють
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. JulianMJ

    JulianMJ New Member

    Дуже дратує, хоча ні, дуже бридко, коли продавці слюнявлять пальці і потім беруть пакетик чи рукавичку.:bad::dntknw: В таких випадках просто обертаюся і йду, бо щось говорити то марно. Раз зробила зауваження, то в відповідь почула, що вона ж не хліб облизала:facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    "Наврядче" і "перепитії". Тут малося на увазі "навряд чи" і "перипетії". Так пише людина, яка претендує на роботу журналістом.
    В мене специфічна фігура, розмір бюстгальтера на мої параметри знайти також досить непросто. Так мені продавці витягають любе і різне, кажуть: поміряйте, може, вам підійде. З чашкою В у нас такого немає, та беріть чашку Д, чого ви)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мала випадок...Продавчиня печива натягнула на руку одноразовий пакет, щоб ним взяти печиво мені, пчихнула, в той пакет, точніше - прикрила ним носа-рота під час чхання, і далі набирає ним печиво. На моє зауваження відповіла-"а шо такова?!!".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В мене для таких є фраза: А ти сюди щось поклав, щоб звідси взяти?! :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мене дратують різні кліше щодо українців закордоном.
    1) в тебе чоловік українець? Хм, а ми думали українки приїжджають щоб вийти заміж за іноземця.
    2) ти переїхала закордон не для того щоб знайти чоловіка іноземця, а ціль була наукова робота?!
    3) ти українка і нічого не взяла що погано лежить, хм дивно якось...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А мене дратує, що різні кліше щодо українців за кордоном - це РЕАЛІЇ в Україні. Та певно і за кордоном теж реалії...
    Людям мало землі. Дали тобі чи купив ти ділянку - то що керує людиною, яка робить ще плюс відступ 3-10 метрів, поки не впреться чи в сусіда, чи....? Пару років тому ми купляли ділянку і вдалось докупити кусок 2.7соток землі під осг. То сусід встиг ще ось цю нічийну (НЕ ЙОГО) землю вполовину обгородити собі, при тому, що його ділянка біля 30соток і за нею він не встигає доглянути!
    Сотні людей "урвали" собі куски землі понад дорогою (просто поставили забори на свій розсуд), і через роки (а іноді десятиліття, з порушенням технологій та розкраданням бюджету) сільська рада "стелить" асфальт - і на цій дорозі ледь розминуться два Смарта! Зимою - це одноколійна дорога (о, сніг же ще треба прибирати). Хто перший виїхав з повороту - той і їде вперед. Інші - назад, пропускають. І тут думаєш: як добре, що люди бідні, і відносно небагато жителів мають авто. Інакше - це б була тотальна пробка. Люди, коні...

    А з парків, типу центральних алей - спилюють верхівки сосен, ялинок "нановийрік". Увага. Це при тому, що смт розташоване НА території хвойного лісу й майже в кожному дворі є власні сосни, ялинки! Та вже (і це не правильно також) якщо крадеш - пройдись кілометр в молодий розсадник в лісі - і рубай тихенько!

    А оці "зелені насадження", "ландшафтні дисайни" - хвойні мітли понаштрикували в землю, вартістю 100грн за кілограм, записали в бюджет 2000грн і дивишся на це "обкультурення" .... Було б смішно, якби не було так сумно.

    А сміттясміттясміттясміття... Побутове, будівельне...

    І нема тому краю.

    Спасаюсь, прогулюючись двома вуличками, як йду до школи... Там хоч більшість адекватних жителів, з доглянутими будинками, дворами та територією біля двору.
    Дратує чи гнітить... Ось ця бідося. Я два роки думала, що хата недалеко від нас - стара, розвалена і нікому не потрібна. А тут гуляю - валить дим з труби - ТАМ живуть люди! Які там люди живуть... Ладно, бідність. Поєднання безпорядку, бажання нажитись та жадібності - ось це мене дратує, в усіх проявах. І чомусь у німців, поляків чи американців такого я не спостерігала. Принаймні так масово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    буквально сьогодні це обговорювала.
    Знаєте, це не тільки українці такими речами страждають. Але зараз можу відокремити декілька чинників, які впливають на таку поведінку - рівень освіти (я не про диплом в шухляді, а про реальні знання та бажання вчитись) і рівень гідності та егоїзму.
    В мене на курсах є 2 людини з однієї країни, дівчина дуже нагло поводиться, а от хлопець дуже вихований, просто приємно поспілкуватись. Сьогодні обговорили про явище "наглості" і безкультурщини. Він сказав, що він не може дозволити собі такої поведінки, бо він 5 років вчився в університеті, виховання і т.п. . І це не в крові чи в традиціях, релігії, а у вихованні і в повазі до себе.

    дам відповідь - наслідки "розкуркулення". В мого дідуся була фобія "нехватки землі", він завжди хотів кусок додаткової землі взяти, при тому що вона йому 100 років треба. Це як психологічна травма. Колись відібрали, а зараз треба назад повернути. Або чим більше маю, тим я крутіше. Законно, хм, а де в нас все по законну робиться?!

    ще гірше, коли просто якихось гілок наскубуть і в землю повтикають.
    Але є ще інша сторона, якщо зроблять гарно, то знайдеться якесь дуже розумне, яке або вкраде або зламає. Декілька років тому, в нас біля дому з парку люди почали ялинки красти собі до хати, прийшлось всі ялинки зробити "не товарного" вигляду
    а мене дратує, коли люди роблять щось показово (про людське око), щоб всі бачили які вони господарі, а де ніхто не бачить, то просто жах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Еее, я, чесно кажучи, в шоці від ваших колег. Якісь вони нетолерантні. Вони хто по національності? Я ніколи на роботі не стикалася з такими стереотипами. Поза межами роботи іноді були якісь натяки, але на роботі - ніколи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    І наче знаю, що ніхто мені нічого не винен, і що не все повинно відповідати моїм очікуванням, і про різні стилі управління знаю, але... :girl_sad:Нова робота, часу на навчання\стажування було мало, довелося практично одразу вливатися в процес. Дратує ставлення керівництва на зразок "подумати логічно" (коли всіх процесів не знаєш і таки замало інформації) і "повторювати двічі не буду", і "підвищення шрифту".
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Класично - пілі-пілім, вайбер, месенджер... групи в школі, групи випускників, створені колись, щоб "позбирати" на зустріч, просто далекі родичі і знайомі...
    Все не доберуся вибірково повиключати звук, бо контакти викидати не хочу, часом треба.
    А ще як "листівки" російськомовні... брр...
    От не мають люди чим зайнятись. Ну хочеш поздоровити когось з близьких, то подзвони, чи напиши своїми словами, як нема можливості дзвонити наприклад, з-за кордону.
    А то все як спам виглядає, ніби і знак уваги, але ж переважно ті "знаки" цілому списку посилають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А мене дратують колеги. От є шаблон, є покрокова інструкція. І всеодно окремі люди роблять щось своє, а потім по кілька разів переробляють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1