Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Якщо так, то згідна. Але якщо не зробила, то таки вина людини, або батьків, що не привчили. Бо то так тільки здається, що підліток, то не мала дитина. Але гормональна перебудова і зміни в організмі для них нові, тому треба навчити і слідкувати, поки не привчаться. Бо вони можуть і розуміти, що треба, а лінуватися. Це корисно насамперед для них і нормального спілкування та перебування в соціумі.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Звідки ви на 100% знаєте чи зробила конкретна людина все, що могла чи ні? Ви зразу опитування робите? Чому зразу народжується висновок, що їхні батьки не навчають цьому?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Materynka тема називається "Що мене дратує?"Якщо вас це не дратує, то вам не сюди. Роздули тут цілу дискусію. Я порад і цінних вказівок не просила. Крапка.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так чисто для подумати. Причину вашого роздратування можна викладати так щоб це не викликало дискусій (поменше додумувати дуже допомагає). А раз не вмієте/не вийшло - достойно цю дискусію ведете, або мовчите. Або починаєте ображати форумлянок і потім не ображаєтесь на штрафні бали.
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2019 ---
    Бггг, ну правильно. Краще почати ображати в карму модератора. Щоб вже напевно в бані помитись.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Щось останнім часом все мені не так. Чи то нерви, чи що?!
    От скажіть, навіщо люди вихваляються тим чого немає? Дають рекомендації, які не відповідають дійсності і ще наполегливо рекламують і пропонують свої послуги.
    Треба було освіжити побілку, одна знайома так нахвальювала свого сина, що в нього золоті руки, що в чергу люди записуються і т.п. Вкінці, він так зробив, щоб краще мої очі того не бачили б і я (що ніколи в руках пензля не тримала) в іншій кімнаті зробила краще.
    Ще одна знайома нахвалювала свою невістку: має свою міні перукарню, непокладаючи рук працює, бо і вночі клієнтки приходять. Бог мене вберіг і я розпитала її "клієнтів", всі відговорювали туди іти.
    Завершило сьогодні, попросила подружка знайти людина, яка їй продасть картоплю (по ринковій ціні). Домовились про кількість заздалегіть (умова була - щоб все взяти за один раз, бо треба зі Львова гнати машину), приїжджають, а та пані - ото все що я продам, більше немаю і виставляє менше половини домовленої кількості. А перед тим казала - "та так зародила, що я немаю де то дівати, якщо їм треба більше то нехай візьмуть, я продам навіть дешевше, головне щоб взяли".
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Online

    Online Well-Known Member

    В перших двох випадках жінки просто намагаються дати дітям заробити. Саме тому що вони ( поки що?) не ахті спеціалісти і відповідно клієнтури немає. От і розхвалюють-заманюють. А кого як не друзів-родичів-знайомих?) А потім, як висловиш незадоволення ще й скажуть, що носом крутиш. Тобі зробили як своїй, недорого, а ти...) Остання ситуація взагалі поширена. Заріклася брати якусь молочку, домашню птицю чи ще щось по знайомству. Дешевше не вийде, менінгіту вічно купа. А посередником виступати там, де від мене ніяк не залежить результат - заріклася-презаріклася. Минулого року так влетіла, що просто. Зіпсувала стосунки з хорошою людиною, втратила корисне знайомство.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    "продолженіє слєдуєт"
    Повертається чоловік поїздом, і в купе вумна "яжемать". Мадама з 6 річною дитиною купила 1 квиток, та щей на верхню поличку (прикол щей в тому що в тому купе взагалі 3 полички і місця взагалі немає, там всі як шпроти в банці). Спочатку був скандал з провідником, щоб той дитину впустив, тепер з моїм чоловіком, щоб той уступив місце. Мій чоловік після операції на нозі навіть ходити не може нормально, не те що кудись лізти (ми спеціально брали нижнє місце). Мама з тою дитиною явно влізтись на одну поличку не можуть, але всі їй винні, бо вона ж не дурна купляти 2 квитки! Потім до чоловіка пристала чи він не планує нікуди піти, бо вона якось їхала і чоловік пішов на всю ніч. А потім - то що мені в тамборі всю дорогу стояти? Блін, 2 години всім нерви псувала і всі їй винні, що квитка не купила. Так, квиток не дешевий, але треба хоч трохи думати що робиш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не вважаю себе великою знавчинею української мови, але страшенно друтує, коли хтось неправильно пише проїжджати і похідні слова від цього слова. Напр. проізжати, чи проїжзати, чи ще якось. Люди де ви були в 3му класі, бо з 5го я аже знаю, що правильно пишеться проїЖДЖати...І вже не до болю в очах, коли читаю "но" замість "але".
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я одна, чи ще хтось?
    пи.си. розібралась:facepalm:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2019
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не розумію ваш допис.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    :dntknw:
    Між неправильним і правильним варіантом я не побачила різниці.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Форумлянка написала таке: що її дратує, що люди не правильно пишуть слово «проїжджати», потім навела приклади як саме не правильно, а потім ще раз висловила своє здивування, що невже не знають, що правильно пишеться «проїжджати».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А розділові знаки в якому класі вивчають? То так, ні до кого, просто не пригадується... Мене дратують мої сусіди, які курять траву. Всі чудові запахи по вентиляційній системі йдуть до мене в квартиру. Хочу окремий свій будинок, щоб не було сусідів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2019
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дуже дратує, коли люди скорочують слова, пишучи повідомлення у Вайбер чи Месенджер. Ну як скорочують...Просто пишуть пару перших букв і все. При чім не те, щоб одне слово десь-колись( таке я ще можу зрозуміти), а отак тотально. "Прив Ти будеш сьог?" Або "Дбр день. Подз нам, ми детальніше скажемо". Що це за економія букв така?! Вважаю таке неповагою до адресата повідомлення. А якщо це ще й комерційна сторінка - непрофесіоналізмом. Часу у них немає дві букви дописати, ніяк танкер нерозмитнений з нафтою в порту простоює, треба негайно бігти, а тут якісь дві букви, пхи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, а я яка сьогодні зла і недобра на наших водіїв! Йоли-пали, і чого ж то всі такі наглі. От є своя смуга, і всі як дурні в ній стоять, а інші думають, що вони таки мудріші, і всіх отих «придурків» намагаються об’їхати і потім вклинитись. І хто ж їх пускає? Одного такого впускають, потім він ще п’ятьох таких впусте. А ти такий стоїш правильний весь годину на одному місці. Зато правил дотримуєшся. Я вже в кінці тої дороги цензурні слова забуваю, одна нецензурщина з мене валить. Добре, що мала спала.
    А ще дуууже зла на дуже запрацьованих працівників. Мали виставити рахунок, який мушу сьогодні оплатити, бо за простої гроші будуть знімати з мене. І вгадайте о котрій годині нарееешті виставили рахунок. О 16-48. Нормально? А оплата там лише через банк. Ну і треба рахунок той роздрукувати і бігти слався голову(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як я тебе розумію, в мене таке щодня на виїзді з Пасічної на Личаківську. Стою в тому лівому ряді і деколи реально плачу, а правий ряд їде, їх пускають. Пускаючі ще когось пускають, а я стою...давно вже розчарувалась в людях. Не будемо ми жити добре, бо не хочемо дотримуватись правил і головне- поважати один одного.
    От мене завжди цікавить таке: чим керуються ті люди, які вирішують порушувати? Вважають, що я до такого не можу додуматись? Чи думають, що їм дуже треба їхати, а мені- не дуже? Чи я для них ніхто? А ще: чим керуються ті, хто пропускає тих, хто порушує? Тут взагалі без варіантів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ага. Але там явний знак. А я сьогодні на Богданівській зависла. І там такий знак неоднозначний. І всі собі так валять впевнено. А я не можу(. Ну не можу я. Дійсно, така неповага до інших водіів.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    По-різному. Чоловік сьогодні зранку одну не пропустив, то до аварії міліметри залишалися. Ну бо воно пре на пролом. На трасі колись теж не пускав, коли великий затор по узбіччю обминали всякі. То був випадок, що якийсь пан спершу нагло перся, а потім відчинив вікно і досить ввічливо попросився вклинитися, бо «мені за 50 метрів наліво, ну можна-можна-можна?». Переважно, думаю, таки бояться аварій і пускають.
     
    • Подобається Подобається x 1