Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Hermi я в глибокому шоці... Історія з дітьми дуже і дуже показова стосовно рівня нашого суспільства і як він змінюється...
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    тут я не сперечаюсь. Дитина до кінця не розуміє що робить, є певні потреби і на своєму дитячому (чи може і не дуже дитячому) рівні пробує знайти шляхи отримання бажаного. Але є для цього батьки, які наставляють на правильний шлях. Ви поговорили, пояснили, показали що добре що погано
    на жаль, історія правдива, це сталось з моїми сусідами, всі сім'ї знаю. Батьки цього хлопчика що зізнався все підтвердили, вже декілька разів в малого знаходили речі, які йому не купляли, декілька разів ловили дітей за грою в автомати (витягнути іграшку), тоді малий придумував відмазки, коли в кишені знайшли 500 грн, відразу зрозуміли що не його. Перевірили його заощадження, всі гроші були на місці.
    Але коли батьки заперечують факт крадіжки, це вже перебір, коли навіть не пробують розібратись, а відразу влаштовують сцену, що це всі винні, а не вони і що їх діти святі і прведні...Ну тоді вибачте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Дратує манера ліпити знаки питання чи оклику як з переляку. Зразу складається враження, що людині 15 років або вона б'ється в істериці. Коли це якась приватна переписка, батьківська група чи соцмережа - ще таке. Але по робочих питаннях повідомлення в стилі: "речення! речення????? речення. речення!!!!!!" - це просто за межами добра і зла) Не можу серйозно сприймати ні саму людину, ні її аргументи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене сьогодні просто неймовірно дратують наші ср*ні українці, які вважають, що якщо у їхньому авто є дитина (і не важливо скільки їй років), то можна нагло лізти без черги на кордоні. Ну і таке от совпаденіє, що тільки у крутих авто іздять діти, яким терміново треба проїхати кордон. А в кого машина не така крута, і дітей то всього троє, то можуть і в черзі постояти. Ну і по ходу дуже дратують угорські митники-прикордонники. Мало якось людського. І мушу чесно сказати, що лише авто на укр.номерах дозволяли собі пхатись без черги. Мені часом соромно бути українкою(((.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Rodionochka, та ні то соромно, що вони українці)! І такою своєю поведінкою, вимахуванням і хамством виставляють українців з поганої сторони. Але я б їх називала в загальному "москалями"). Бо для мене москаль - то житель України, який має якості наглої, тупої, хамовитої людини, не поважає інших, не звертає на чужі проблеми увагу, бо думає тільки про задоволення своїх інтересів, навіть ціною оточуючих. Тому, про всіх таких, які принижують гідність і честь України , думайте, що вони москалі, просто чрмусь з українськими паспортами, номерами, і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене майже кожного разу, коли стикаюсь по роботі з українцями стає соромно. Ні є хороші,розумні, совістні люди, якими хочеться гордитись, але таких меншість. Найгірше, що наші таке вчудити можуть, що навіть в голові вкластись не може. І коли ти починаєш колегам-іноземцям якось виправдовувати вчинок, то бувають моменти що слів не хватає і фантазії.

    А мене дратує оте наше "дякуйте що і так зробили". В мене біля дому роблять дорогу. З однієї сторони кладуть асфальт на проїжджі частині. Я 2 рази ходила сваритись з ними, то ще получила від сусідів, бо я працівників налякають і оставлять ями. А проблема в тому, що посеред проїжджої частини є люки, які тирчать на сантиметрів 10 з асфальту, коли пояснюю що їх треба якось закрити, відповідь одна - в нас технологія і хто ти така, щоб вчити.
    На маленькій виличці проїхав грейдер і зрізав шар землі, і ото все що зрізали залишили людям під плотом, коли я сказала що вони то і мають зібрати - всі сусіди мене послали і півночі тачками вивозили ту землю. І знову - дякуй, що грейдер приїхав (його ніхто не замовляв), коли пішла в міську раду - а хто вас просив ту землю збирати, прийдуть робочі і все зроблять. Засипали гравієм...І знову - дякуй що якось засипали, і знову мої дорогі сусіди півночі шуфлювали те каміння, бо робочим навіщо рівняти. Проїхався каток, знову то все зісунув під пліт і знову мої сусіди рад старатись для краси (їх ніхто про це не просить), коли пояснюю що в той гравій не можна кидати траву, гіляки, воно буде гнити і далі будуть ями, але відповідь одна: "Ти що найрозумніша?!". Про стан "новоствореної" дороги взагалі мовчу :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Знервувало з самого ранку. Про мою дитину: вона так любить діток, буде вчителькою. Ну йомайо, дитині 2,5 роки, ще 100 раз все може помінятися. Як можна дворічній дитині давати прогнози на майбутню професію :wacko:
     
    • Смішно Смішно x 10
  10. Milamila

    Milamila Active Member

     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Маю одну коліжанку, в якої зараз скрутне становище. Погодилась їй позичити досить велику (як на мене) суму грошей. І тепер я ще і винною стала. Вже тричі та коліжанка переносить зустріч, а коли їй виходить - тоді в мене або відрядження або робота. Таке враження, що то мені ті гроші треба, а не їй. Остання розмова добила. Бачте, то я маю її зрозуміти, мені в житті пощастило, що я маю роботу і я її маю зрозуміти та помогти. Я взагалі дуже не гарно поступаю, коли їду у відрядження, бо їй в той день виходить зустрітись. А попередній зустрічі скасовувались, бо вона мала з друзями зустрітись і я немаю права руйнувати їй особисте життя і навколо мене життя не крутиться, та і взагалі вона ж мені ту суму планувала віддати. Після цих слів і позичати перехотілось. З іншої сторони, я розумію які будуть наслідки, якщо не дати гроші.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Які? Дитячий садок.
    Ну і я ще вангую, що як дасте, будете мати велииииикі проблеми з поверненням, бо вам «пощастило», і ви собі ще заробите, а її маєте зрозуміти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Аааа, для неї наслідки!

    Тоді вона взагалі якась неадекватна. Це ж їй треба.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    А чому ви не хочете просто перекинути їй гроші на картку і не морочитися з особистими зустрічами?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в цій ситуації це не варіант, людина має сама покласти на свій рахунок гроші (там є багато нюансів з джерелом надходжень на рахунок). Я вже мала мороку щоб обіцяну суму зняти, а тепер навіть і віддати не можу.
    У вечері повідомлення подружки добило: ну ти ж знаєш, що я немаю грошей купити проїздний, то б могла приїхати до мене і привезти гроші (вона живе в іншому кінці міста, і мені треба більше години, щоб туди добратись, а вона на вихідних у сусіднє місто мала можливість поїхати, +ніде не працює). Коли я була в її районі, вона була з подружками на каві. Мене вже ця наглість починає злити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, розслабтесь). То ж не Вам треба. І якщо їй дійсно треба, то вона точно знайде можливість). Перевірено. І не переймайтесь аж так як це буде виглядати у чиїхось очах, бо завжди будуть невдоволені. А ще чудово допомагає час від часу вдавати з себе «дурненьку»: ой, я щось не подумала; ой, я щось забула і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    та в мене складається враження, що вона і не пробує шукати можливість, бо я пообіцяла позичити.
    Найгірше, я розумію що вона наражає себе на небезпеку, а вона - ні.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно - я думаю, що в людини таки завжди спрацьовує інстинкт самозбереження. Ну майже завжди). Дайте їй шанс) проявити цей інстинкт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3