Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А в чому проблема? Я ходжу зараз при +5 з голими ногами в туфлях і спідниці.
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2019 ---
    Мені око муляє прискіпування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну він з таким саквояжем стильним, весь такий "на фешені")))) мо стиліст якийсь...їм можна))) якщо серйозлі, норм, нічого дратівливого. Але мені б було дуже зимно від одного погляду на його ноги, ще й в 6 ранку. Он тій жіночці в чорному теж некомфортно...
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так повеселили про штани, які "не пасують, щоб їх закочувати і 6.30 в автобус")))
    Це ж скільки факторів врахувати треба, щоб не дратувати своїм виглядом людей!)


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    6.30. Ну а коли на вулиці -5/-10 і сніг, а він з тою лисиною і без рукавиць. Це зараз потепліло і він черевики зняв і ходить, ще й без шарфа з голою шиєю, і верхній одяг в нього це піджак, тобто виріз є великий і під тим піджаком, ще й якась кофтина з вирізом. Серед тих "кіл" де я перебуваю, навіть близько з подібними людьми не пересікалась.

    Та й дивно, ще й те, що той автобув їде на виїзд з міста. Ну можна сказати на села)))).

    Очі муляє не відповідність одягу до погоди і місця.

    Та й середньо статистичний поляк автобусом не їздить.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А хто їздить? То ви думаєте, що він не поляк чи не середньо статистичний?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В світлі всього вищезказаного, скажу що мене дратує. Мене дратує "так не годиться/так не прийнято". Все що не заборонено кримінальним кодексом і 10 заповідями - МОЖНА бо сьогодні не прийнято, а завтра дуже навіть прийнято :)
    @Basyanya пролистайте яку-небуть історію моди і костюму - ви будете в глибокому шоці як воно все впроваджувалося, а то ж були "вікові норми, устої і правила моралі", не те що зараз - демократія, свобода слова, віросповідання і самовираження, будь вони неладні! :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я трохи шокована. Я розумію якби від нього неприємно пахло, чи він би був брудний, чи розмовляв голосно.

    А то не так став, не те одягнув і не туди їде. І не поляк (напевно).
    Як страшно жити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ай дівчата! Не придирайтеся, людина написала, що саме ЇЇ дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну він для вас дивак, це зрозуміло. Питання тільки в тому, чому цей факт вас зачіпає і хвилює, а не "ок, їде собі цікавий чувак в нашому середньостатистичному автобусі".
    Вам може бути цікаво відповісти на це питання для себе (вибачте за непрохану пораду).

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    @Basyanya, може він звечора?) Був на якійсь вечірці, витратив/згубив гроші, змушений повертатися автобусом. А те, що йому 45... Ну завжди є люди, які у 18 відрощують зі свого юнацького пушка бороду, щоб виглядати старшими, і люди, які вдягають гардероб старшої дитини, щоб виглядати молодшими)
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я з ним близько 6 місяців одним автобусом їжджу кожного ранку на роботу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я про це абсолютно не думаю. Ця теза була до того, що він єдиний на моїй дорозі, який викликає подібні відчкття.

    Теж якось їхала з хлопцем - підлітком, який виглядав як дівчина, довге волосся, макіяж, намальовані нігті...

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я абсолютно не писала, що він не там стояв, чи мене це напрягало. І немаю діла куди він їде.

    Скажу чесно, що бомжі, які користуються громадським транспортом, менше подиву викликаютю ніж оцій пан, бо бомж в автобусі/трамваї це буденність.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Велося все до дого, що то зима, початок весни. А він без шапки, і лисий, без рукавиць...

    Виколись в кедах ходили, коли на вулиці ~0 градусів??? Чи було вам тепло???

    Просто не розумію для чого наражати свій організм на хворобу, якщо і так смішно (для мене), це виглядає.

    В авто ж не холодно, можна хоч в футболці і шортах їздити.

    Часто бачу хлопціа зимою в шортах, пле вони йдуть в зал чи з залу до авто.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну якщо б був якийсь офіційний дрес-код для автобусів , то мужчина міг би його порушити) А так, то кожен має право одягатися, як хоче, чи як комфортно. Головне, щоб своїм одягом не забруднював інших. В нас деколи такі персонажі їздять, що ого-го ( від алкоголіків до старих немитих дідів). Ну але мають право.
    Я наприклад страшно мерзну, то і зараз ходжу в шапці і рукавицях, може це комусь дивно, але я про то не думаю.
    Може той мужчина загартований, і йому і в мороз в кросівках норм.
    Щодо того, як хто одягається - ну не всі слідкують за модою, чи дотримуються якихось правил. Якби то кожен переживав, що треба одягатися не тільки так, як хочеться, а так, щоб і інші не осуджували - то важко прийшлося б. Бо знову ж таки смаки різні.
    Згадала ще, що в американських фільмах в автобусах їздять тільки бідні і негри. Для наших реалій це не так сприймається. Може Польща теж має свої реалії щодо того, як і хто їздить автобусами.
    Може він дратує просто так? Ну буває, що певна людина викликає неприємні відчуття, хоч нічого не робить. А вже придирки до одягу і зовнішнього вигляду - це похідне від цього?
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    зі своїм організмом він може робити, що хоче, а от фотографувати посторонніх людей без їх згоди не варто, як не крутіть
    Мій сусід теж так одягається цілу зиму, ноги голі, а на шиї шарф, більше схожий на коц за розміром. Ну то прапор йому в руки, це ж не я буду йому в аптеку за терафлю бігати. Має право:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені - було б холодно.
    Але до чого тут мої відчуття, чи ваші, якщо йому норм - от, ви його 6 міс, кажете, спостерігаєте - живий же, здоровий)
    Чи є реальна причина для осуду?
    Чому стільки людей тут здивувались вашому роздратуванню - тому що, об'єктивно, це не реальний привід дратуватися. Але, суб'єктивно, - ви маєте право дратуватися будь-чим, це ваше світосприйняття, і щось вам "натискає" його інакшість, епатажність (ну, відносна, на мій погляд), "нетакийяквсівцьомуавтобусі".


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Процитую ще вас. Так в автобусах здебільшого їздять бідні, студенти, бомжі, пенсіонери, ну і особи, які не мають прав, туристи. Тай студенти, якщо ходять на підробіток, то переважно до закінчення вузу теж на авто. Машину можна купити за одну з/п. Кращу машину можна взяти в кредит.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та то зрозуміло. Просто от я сьогодні в зеленій куртці, а когось той колір може дратує, ще й не пасує коли на вулиці пасмурно, і комір в мене на ній може не сподобатись, а там і виріз під курткою на светрі теж не дуже пасує і т.д. Добрішими, люди, треба бути!!! Я думаю, що той пан форумлянку дратує давно, бо він інший ніж інші, не в рамках незрозуміло яких. А можна ж просто посміхнутись), і ранок починатиметься не з дратування), а з чогось приємнішого. Життя, воно коротке...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3