Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Скоріш дивує, в негативному світлі. Міужчини яким 40+, а вони одягнуті, як підлітки. З одним, таким їздила колись додому. Високий, худий, з залишками волосся на голові, і ті залишки в хвіст зв'язані. Штанці закочені і на рюкзаку значок хіпстер. Тепер теж з кадром їжджу. Лисий, в -5 без шапки. Часом в навушниках, з закоченими штанаими. А часом без, зате з сумкою, "аля доктор Ватсон".
    А ще мене дратує, оголеність в соцмережах. І не натуральність. І поради як схуднути від "аля дієтолог" чи ще краще нутріціолог, бо я після пологі скинуля, 10-15 кг.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Нереально дратують сусіди зі своїм вічним ремонтом. В них він триває вже кілька років! І то так зроблять щось тиждень -два, на пару тижнів перерва. А потім все те саме. Я розумію фінанси і все таке. Але йпрст, відкладіть гроші і зробіть за раз, ну ок 2 чи навіть три рази. А нє безкінечно довбати оте над головою!!!!
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  4. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    ой, легше сказати, шо не дратує) але топчик це жирні і повільні ( не обов"язково жирні повільні, а повільні-жирні), да пробачте мене всі) я знаю, шо горітиму в пеклі
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    скажіть, хтось знає, як конструктивно вплинути на:
    - стан доріг в Україні? (та хоча б у Львові)
    - нашу систему медицини

    - наші комунальні служби
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. maty

    maty Well-Known Member

    тобто повільні худі це ок?
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Слухайте, але ж скільки часу на це потрібно?! (риторичне)
    Десь натрапляла на інфу, що десь в Європі (в Афінах, в Греції, якщо не помиляюсь) приходить контролер під двері під"їзду і через вай-фай знімає показники. І ніякого тобі клопоту.
    І так, в Європі тарифи конські, купа людей мерзнуть взимку, бо опалювати (напалювати, як в нас звикли) дорого, але люди знають, шопочьом, і самі вже собі рахують, що їм вигідніше - одягнути в хаті одяг на довгий рукав, чи платити конські рахунки.

    В нас в будинку (я вже колись писала) великий %% пенсіонерів з субсидіями відкривають вікна в мороз, бо їм душно.
    Років 2 тому піднімалась ініціатива скручувати будинковий тепловий лічильник на день (типу поки нарід по роботах-школах), і на ніч піднімати температуру.
    Пенсія здійняла бучу, що вони не будуть мерзнути (мерзнути - це голосно сказано, ніхто ж не збирався вихолоджувати батареї в нуль).
    Два роки мені за опалення 1-кімнатної квартири приходили майже такі ж суми, як в колеги, який живе в 4-ри кімнатній, але будинковий лічильник регулюють.
    Цього року знов зібрали збори мешканців будинку, оскільки тарифи ще виросли, то вже було більше таких, в кого раціоналізм переміг лінь, і пару ініціативних пациків (серед них і мій чоловік :girl_in_love:) поділили між собою зимові місяці і з січня будинковий лічильник регулюється.
    То за січень сума до оплати за тепло була щось порядка 770-780 грн, за листопад і грудень 1200 і 1400 відповідно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Навіть не реагуйте на таке. Нема про що говорити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  10. porIra

    porIra Well-Known Member

    Моя мама минулого тижня в Укртелекомі відмучила ту чергу з номерками (закривала угоду). З 10-ти робочих місць "працювали" 3 (три)!!! і то з перемінним успіхом і всякими там перервами на чай-каву-туалет, так що і не дуже спрогнозуєш коли та черга підійде. Після дзвінка на гарячу лінію інтенсивно запрацювало 5.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Половина непрацюючих віконечок - це класика, звісно... Але загалом, зараз краще, ніж до талонів. Тоді взагалі капець був. Безлад, купа народу пре без черги... Від телекому хоч можна відключитися без втрат, а від газзбуту, обленерго, водоканалу як відключишся в міському багатоквартиному будинку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    ні, є жирні повільні, є худі повільні, будь-які повільні дратують) мала на увазі, що не обов"язково жирний=повільний)
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2019
    • Креативно Креативно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    о_О:facepalm:
    Щось треба по темі- місяць, зорі і пмс= дратує все:dirol:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ай, комунальні..
    І хоч я в далекій Київській області, але:
    1) нещодавно знайшлись мої квитанції за воду - в квитанціях був неправильний номер будинку, і жіночка, якій ті квитанції давали - знайшла таки мене через фейсбук. Подзвонила я контролеру, ніби врегулювали (казала, якщо система не змінить адресу (а вона певно не змінить :) ), то запише собі нагадувалку за мене)
    2) я сплачую за е/е по лічильнику, щомісяця. А минулого тижня прийшло: попередження про негайну сплату боргу біля 700грн та квитанція з сумою до оплати "- (мінус!) 365". Одночасно. Треба їхати, виясняти, підкореговувати...

    Дратувало півдня те, що, в умовах життя "на чемодані", спання на матрасах, ще й з перебуванням вдень з майстрами на площі 50кв.м (з однією дитиною на гв.. добре, що в основному вони в гаражі чи на 2 поверху, і це знайомі..) - ще й дітям говориш "тихо, спокійно, тихо!" щохвилини.шобйого.кожну.хвилину.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Поділюся з вами фото мого раннішнього дратування. Нагадаю мужчині ~45 років і зараз десь +5. [​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Смішно Смішно x 4
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То, щоб ноги не пріли))
     
    • Смішно Смішно x 5
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    Холодно йому чи ні-то вже таке. Але я, наприклад, у 45 не збираюсь одягатись як бабуська.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я ото собі думаю: я вдягнусь як мені хочеться, а хтось бідний буде дратуватись). Як на мене - та хай собі люди ходять як їм зручно, головне щоб статевих органів не було видно). Все решта на власний розсуд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо сьогодні побачите хлопця років 18 в шортах, то сильно не дратуйтесь, то мій :girl_wink:
    А мене часом дратують люди, які роблять мені зауваження, що моя дитина ходить без шапки, от вуха надує і я буду знати, «така безвідповідальна мамаша» :girl_impossible:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не кажу, що дратує, але якийсь дисбаланс в його зовнішньому вигляді, око муляє. Особливо та сумка і, як на мій смак, штани закочені, які не пасують, щоб їх закочували і 6.30 і автобус. Знаю, що в Україні і в 6 ранку бойова "раскрака" піде. Ну але тут середньо статистичний клас, так не виглядає і не їздить автобусом. Я раніше теж стояла, там де він, але тепер йду сідаю, десь подальше, щоб око не муляло. Страждає, почуття естетики і мій внутрішній перфекціоніст.

    Можливо все б нічого так виглядало, якби поєднання речей було іншим.

    Абсолютно згідна, що в 45 не треба виглядати, як стара бабка, і що кожен одягається як зручно.

    Але око мені муляє))))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2019
    • Смішно Смішно x 1