Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Melnychka

    Melnychka Якщо постійно бігти - ніколи не досягнеш цілі.

    Як так? вони вас що, за руки тримають?

     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    От такі недалекі і примітивні особи, які вважають, що робота оцінюється всього лиш в 10% від вартості матеріалів .
    Коли рахують оплату праці, пишуть % від вартості матеріалів, накладні витрати і тд - відповідь - "ви б ще свою домашню комуналку вписали"....
    куR@а, невже то можна бути настільки тупим і так погано вчитися?!
    Злюся і нервуюся, бо людина, що не може отримати свою з/п, занадто мені близька....
    І як то мати міцні нерви?
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дуже сильно дратує (і лякає), коли люди бігають прямо позаду автомобіля, який здає назад.
    Таке часто можна зустріти на парковках супермаркетів і не тільки.
    Добре, якщо є камера заднього виду і парктроніки, тоді все закінчиться просто переляком водія.
    А якщо авто не обладнане хоча би парктроніками, то, потрапивши в "мертву зону" при тому, що водій крутить головою по всіх дзеркалах, коли здає назад, той пішохід може і постраждати.
    Невже люди того не розуміють???:girl_cray:
    Але як каже мій шеф "Дебілів менше не буде, навпаки, буде тільки більше, бо багато обдарованих виїжджають з України, і концентрація дебілів на кв. метр тільки збільшується :girl_cray:".
    Тому просто пишу тут, хоча одну мамочку, яка ось так кинулася під колеса, тягнучи за руку мацьопу дитинку, хотілося вийти і "перехрестити" щіткою для чищення снігу. :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якщо я ще коли-небудь почую "Фіалка розцвіла..." і оцевсе-за наслідки знімаю з себе відповідальність.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Спам!!!

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А побачу?:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 1
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Санта-Клауси, яких називають Миколаями. І взагалі купа Санта-Клаусів довкола.
    Здається, наші українські традиції відмирають дуже швидко.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Cheburulja ще пару днів і діди морози підуть
     
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    У форумі сидить Миколай, але навколо бігають ельфи, дисонанс)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Щойно в стрічці ФБ побачила пост одного «друга». Суть така: "На ті свята хоч бери і заблоковуй месенджери. Дзенькають і бамкають непрошені свині, ялинки, вогні псевдовифлеємські та інший графічний шлак"
    Мене такі привітання абсолютно не дратують. Я це розцінюю не як спам, бо людина перед тим як відправити все рівно якусь картинку чи текст скопіювала, поставила галочку біля мого контакту і все ж таки вирішила мені то відправити.
    А вас дратує?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дратує. Хто реально хоче привітати, то напише пару слів. Я не знаю, як я маю реагувати на ті картинки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не дратує, але підтримую вашого фб-друга - це «шлак». Месенджери не заблоковую, але сповіщення відключаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ще бачу тенденцію, що такі картинки і віршики старші жіночки відправляють;)) в мене в друзях є пару маминих співробітниць, то вони з кожним святом і висилають ті малюнки)
    Ну але не дратують, ставлю їм лайк у відповідь і все. Хай тішаться, що вони привітали, і їм відповіли))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І дратує, і "невдобно" сказати про те. Змирилась, просто ігнорю, та й по всьому...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Аналогічно, особливо вайбер-групи, де почне один і кожен член групи вважає за потрібне теж всіх привітати і переважно це одні і ті ж картинки перегукуються в різних групах. Це таке типу «на відчіпного» і привітали, і не заморочувались. З одної групи копійнули - в другу вставили. Чи вибрали в неті одну картинку і закидують її в кожну групу, месенджер і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мене дратує, коли таке присилають в приват, тоді вже "лайком" не відбудешся, бо ж ніби і особисто, а все ті ж картинки, причому за найменшої нагоди . Деякий час практикувала відповідати, бажала пару слів від себе, а зараз залежить від кого: якщо людина, з якою я в реалі не розмовляла навіть, то ігнорю (нечемно, та, ну але не маю що їй/йому сказати), якщо хтось з ближчих - просто дякую.
     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не те, щоб дратує, але вважаю це спамом. розумію, що людина хотіла привітати і т.д. але краще своїми словами кілька слів написати.
    ну і не відповідаю на таке ніяк
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1