Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    same shit :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    так-так є таке, в мене мама так мене слухає ))) Спочатку питає, а потім не слухає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    по моїй градації шит - коли перебивають і починають розказувати як дитина неправильно розказує, чи не цінує, чи вообше неправильна, і то все треба нагло виправляти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дратують мене, або якщо точніше, то нереально бісять люди, які скасовують домовленості мало не в останній момент і тим самим ламають чужі плани. От послати часом хочеться таких людисьок!!!:girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А мене дратують люди, які лізуть з порадами, коли їх про це не просять. Дорога родина... Вихідні були... Самі розумієте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І мене це страшенно дратує. То моя свекруха так весь час, а потім жаліється, що я не хочу з нею розмовляти. Навіть на день народження мені бажає здоров'я і щоб я більше з нею говорила))))
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Моя свекруха може годувати пів години когось з внуків, в той час як дитина вже хвилин 10 дивиться в кімнаті мультик. Я мрію зняти якось то на відео.
     
    • Смішно Смішно x 3
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А моя: "Нічого мені не розказують...". Ну коли ж то слухати?, треба до дітей щось срочно бігти чи дуже щось важливе згадати і розказати, як "одна жіночка...". Чи я показую фото з минулої поїздки - а вона засинає... От прям головою куняє. Ну то що ж я буду мучити?
    Я розумію, що то старість, але оте ображання... І головне, коли я, чи чоловік, чітко говоримо, коли і при яких обставинах їй то розказували чи показували, то вона довго не погоджується, потім визнає, що: "може-може, така дурна на старість роблюсь". Але ображатись не перестає :).
    А взагалі, щоб в тему мене ота її фраза "А мені нічого не сказали!.." дратує. І стосовно дрібниць, і якихось важливих рішень. Живемо окремо , я буду дзвонити до неї і радитися? Пані ігнорують, йой, без її ЦУ... Нема в тому ні потреби, ні сенсу в більшості. От зараз кажемо, чому того не достатньо?
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    До мене щось не доперло. А як то?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мене дратує, коли люди говорять те, чого не знають. От усі ці шахраї, екстрасенси, гадалки. Та й просто ті хто радять щось, бо якось почули, а самі не перевіряли, одразу думають, що допомогли тобі. А навіщо мені така допомога. Я ж то, дурна, вірила раніше. Постійно прислухалась, легко піддавалась думці.
    А ще колись дуже дратував мій чоловік. Як стукнуло нам по 37 - діти переїхали і він про мене наче забув. Тільки "принеси подай" якесь, от таке відношення просто з розуму зводило, вганяло в депресію. Добре, що ми перейшли через це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Дратує мене переклад українською російськомовних передач і фільмів на телебаченні.
    Зрозуміло, що ми рухаємось шляхом українізаціі. Але отаке взагалі відбиває бажання до перегляду. Як на мене, цілком достатньо було би уклаїнських
    субтитрів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Українські субтитри вже були, це нічого не дало.Зобов'язати українські канали робити всі передачі українською не ризикують, бо підніметься хай. Я так розумію, знайшли компроміс. Якщо нормальний переклад і озвучка, то цілком ок. Зрештою, передачі і фільми можна знайти в інтернеті в оригіналі, якщо є потреба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    А що мало дати?
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Ну бо титри - це профанація і ніяк не сприяє реальній українізації ЗМІ. Захід для галочки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Погоджуюсь. Але це є потрібно. З часом людина до всього звикає). І думаю, що таки з часом канали будуть краще і більше знімати одразу українською. От з музикою таки прорив стався), з’явилась якісна українська пісня. І з ТВ теж таке можливе. Я оптимістка).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Димові тумани...від спалювання листя та/або сміття.. по всьому району.. (тобто, 4-5 сіл). Запах відповідний.
    У кого є досвід чи реальні поради, як добитись заборони-контролю за тим спалюванням? До селищного голови, агітувати, розкидати листівки, викликвти поліцію?
    Бо оце "всі так роблять, я теж дихаю і страждаю..." якось спантеличує.
    Переїхати в соснових ліс, щоб дихати чистим повітрям, а тут щоразу на наступний день - ще більш апокаліпсичніша картина з тим димом.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

  19. Melnychka

    Melnychka Якщо постійно бігти - ніколи не досягнеш цілі.

    Є досить якісне українське кіно. Я плакала під Поводиря, Червоний теж цікавий та, як кажуть, "сильний"
    Зараз іще вийшов чи то має вийти фільм "шляхетні волоцюги" це комедія, що знімалась у Львові і дуже багатообіцяюча. Чекаю, доки онлайн можна буде.
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2018
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Українська бюрократія, візи і все що з тим повязано!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3