Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нашому суспільстві модно хвалитися кількістю і ціною ліків, які вливають в дитину під час грві. Тому не беріть так близько до серця :). Я на майданчику вчора почула: «мала почала кашляти, пропили два антибіотика - не помогло» і «захоплююче-розуміючі» погляди інших мам :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Milamila

    Milamila Active Member

    Мене дратує мій характер. Не можу за себе постояти, не можу ніякому хамлу відповісти по-хамськи (культурно ж не розуміють), не можу послати.... Не вмію дурити... Як жити??? Печалька((( Чого в школі вчать фізику, хімію і всяку всячину, а не те, як спілкуватися з людьми і різні психологічні моменти відносин??? Депресуха... Тут є психолог??? HELP
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А мене дратує ця фраза.
    То загалом, не від вас особисто, її справді часто вживають.
    Ще більше мене вона дратує як маму, в контексті повсюдно популярної ідеї "соціалізації в колективі", бо ж інакше, "як та дитина навчиться спілкуватись з людьми".
    Правда в тому, що психологічних моментів відносин діти вчаться в сім'ї. А школа такої функції не має, тому і докоряти тут нічим. Аби хімію з фізикою добре б вчили.
    Щодо хамства - хамам не треба нічого доводити і пояснювати, з ними варто припиняти спілкування. Це і буде "постояти за себе".
    Бажаю Вам успіхів у роботі над собою!

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Milamila

    Milamila Active Member

    Дякую, що не "пройшли мимо")) Вчора мене накрила якась надто депресивна хвиля... А та фраза про школу не взята мною з інших уст, це просто накипіло в мене в душі. Школу закінчила на відмінно, а жити серед людей не навчилася. А виявилось, що це значно важливіше від всіх шкільних предметів, взятих докупи. Я б із задоволенням вчила психологію 11 років, але ж не було в програмі...
    Але сьогодні вже зовсім інший день, інший настрій, у вікні чудове сонечко Проблема не настільки гостра. І Ваш комент додав плюсик (світ не без добрих людей), за поради Вам велике ДЯКУЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Страшенно дратує ситуація, коли хтось говорить «та без проблем, ми зробимо», а потім йде собі по своїх справах, а ти мусиш розрулювати оте «без проблем» за рахунок часу для своїх дітей. Я маю чим зайнятись, не треба мені ще перекладати чужі завдання з соусом «та ми без проблем», ну бо в нас є такі можливості. І якщо в когось нема таких можливостей, то це не означає, що ми тепер за них будемо все робити, ну бо для нас то «без проблем». Вони мають свої свої можливості і хай роблять як можуть. Щось так завелась, що вже б йшла в «забила м би»...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну, ніколи не пізно. А по-друге, якби Вам в дитинстві справді було потрібно вивчати психологію, то почали б траплятись книги, хоча б типу Карнегі, хороший шкільний психолог і так далі. Воно притягується, якщо є запит, бажання зсередини.
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Вивчіть одне чарівне слово - НІ.
    Спочатку для оточуючих будете "..ука безсердечна, ну що тобі тяжко", а потім всі попривикнуть ;) Вам же буде простіше жити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Нехай той, хто то запропонував вибачеться, і скаже, що не можете зробити. Я б не робила, якби не хотіла. І Вам не раджу :girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka і здається то вже не вперше ви пишете, що вас грузять своїми проблемами інші люди. Все таки треба вчитися відповідати: ні. Так, люди одразу ображаються на таку різку і категоричну відповідь. Ну але якщо вони не розуміють натяків, то по іншому ніяк. У вас, мабуть, і своїх клопотів достатньо. А дітям треба щасливу маму )
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене з тим трохи проблема, але я стараюсь). Чесно! Та в сьогоднішній ситуації то не я обіцяла зробити. Просто на мене повісили «по факту». І я маю одну проблему - я не можу не зробити. Ну нема в мені отого пофігізму. Як же то його виробити? Можна було не зробити, чи частково зробити, чи погано зробити. І наступного разу мене б не напрягали. Але я так не можу(((. І то моє мене дратує також...
     
  11. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    ))) ну так все ж просто. не обіцяли - не робіть. Хай робить той, хто обіцяв. То ж його будуть питати, а не вас.
    Я знаю, про що кажу. Сама не раз опинялася в такій ситуації. Колись... Давно.. Поки не замислилась над питанням "А якого, власне, милого?" Ти обіцяв, ти й виконуй.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka а я вас розумію.
    В мене коліжанка така. Безвідмовна до людей.
    Просто совісні люди ніколи не будуть просити чогось аж занадто.
    Ну і я все на її жаління кажу , що Бог віддасть їй сторицею.
    І вам так кажу :girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут обіцялось «ми». І в більшій мірі це моя парафія. То обіцялось за мене. Я вчора провела роз’яснювальну роботу. Мене , здається, почули. Але щоб не виконати це, треба на це наважитись), мати «залізні яйця», бо там все складно. І от я, така мантелепа відповідальна, впрягаюсь і роблю. Ну але сьогодні я чекаю на виправлення ситуації. І взагалі я вирішила навчитись грати роль такої трошки дивної))), яка не розуміє, що від неї хочуть).
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    І забути частку НЕ перед дієсловами ;)
    Не ваше - тупо не робити. І нехай весь світ зачекає. Зрештою - просто полюбіть себе, а не оточуючих
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Rodionochka я колись була з іншого боку барикади. Я любила надавати обіцянок від імені інших людей.
    Найчастіше страждав чоловік, бо він попервах робив обіцяне мною, щоб не підірвати мою репутацію.
    Знаєте, коли дійшло? коли він почав роздавати обіцянки від мого імені, і при моєму обуренні "витикав" мені моїми обіцянками.
    А ще пару разів не зробив того, що я пообіцяла іншим людям, не узгодивши це з ним.
    І Ви знаєте, мені вистачило буквально два рази дивитись в очі тим людям, яких я підвела (бо то таки я підвела, а не муж).

    Може, візьміть на озброєння. Бо особисто мене проведена чоловіком
    не спонукала срочно бігти виправлятися:facepalm:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А скажіть мені ще таке: якщо йдете у гості або їдете до когось на 4-5 днів, то щось з собою приносите чи привозите? Ну вино, цукерки тощо? Мені от дійсно цікаво! Чи то я якась не така, чи мої гості). Це вже не перший раз просто з пустими руками. Чому??? Люди ну зовсім не бідні, та й мені не розходиться у тій пляшці вина. Ну але то не є привітно). Чи то зараз нові віяння)? Ладно, одна близька родичка з хлопцем. Дітям навіть шоколадки. Але ще її двоє друзів-співробітників, які живуть у нас, харчуються, п‘ють нормально так вино, і теж з пустими руками???? Мені б було так не комфортно. Вони працюють, щось типу відрядження. Ми йдемо спати швидше. А вони ще після вечері з вином просять ще пляшку вина до роботи))). Мене таке дратує!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 21
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka нічого собі! То або жмоти або дуже економні або навіть не знаю. В нас лиш одну ніч ночують гості (так переважно складається). Але привозять з собою окрім гостинців свої продукти. Звичайно, ми пригощаємо, готуємо і т.д. Але 4-5 днів то в принципі довго. Тому звиняйте гості дорогі, я безкінечно за плитою стояти не буду. На вихідних були гості (уточню: в тата), то самі все готували/нарізали. Ще й посуд порвалися мити. Ну але в нас посудомийка є.
    Щось мені здається, що ваше оточення добре просікло вашу доброту і безвідмовність і тому так активно користуються вами. От цікаво, якби ви почали відмовляти, скільки нещирих і корисливих «друзів» відпаде.
    Насправді хочу побажати вам щоб у вашому оточенні були лише хороші, щирі і вірні люди. Нехай їх не так багато, зате ви зможете на них покластися, поділитися сумним чи веселим і вони дійсно підтримають або порадіють разом з вами. Зрештою життя надто коротке, щоб «витрачатися» на тих хто вас не цінує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То не є нормально. Але, зауважила, що буває. Я чи ми, завжди щось беремо із собою, а от пару разів до нас приходили гості, абсолютно без нічого, ну то такі, просто знайомі, для мене то дивно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я щось взагалі нічого не розумію, а родичка, що дитина мала? Мені взагалі дивно, як вона могла попросити вас, щоб ви прийняли чужих вам людей в себе в хаті. А вже як так, то мала б додуматись, що годувати їх ви зовсім не зобов'язані. І так за оренду хати не платять.
    @Rodionochka, ви надто добра людина, аж за дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rodionochka, то просто жесть, вибачте. Елементарна невихованість. У нас в сім'ї прийнято приймати гостей, ми з чоловіком дуже любимо це діло. Зазвичай, це наші близькі друзі, рідні. Рідше - знайомі. Завжди привозять дітям подарунки, дехто з господиньок ще свої закрутки вміє привозити, або помідори з дачі ящиками))))). Це, знаєте, все відносно. Але по книжечці дитям і фруктику можна було не скупитися. Я сама як їду, стараются завжди, щоб усі дітки мали гостинчика. Маю хрещеницю, у них в сім'ї 4 діток. То гостинці несу усім. Навіть тим, хто уже старший, але смачнющу плитку шоколаду стараются все дати, щоб було приємно.
    --- дописи об"єднано, 12 Жовтень 2018 ---
    І так, погоджуюся із коментами вище: нормально так собі користуються Вашою добротою. В мене влітку була ситуація, що потрібно було переночувати одну ніч у Франику з малою. Там живе моя подруга. Але знаю, що їй було б заважко нас приймати, маленькі діти, робота. Зняли готель і чистий спокій. А у Вас це 4 дні, чужі люди. Цікава така ситуація.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1