Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka, я би зробила китайське попередження , що від завтра всі шкарпетки, що мають наглість валятися - йдуть в котел, чи вогонь. Так щоб без варіантіва. Ага я - зла. Але ваших шкарпеток це теж стосувалось би ))
    Ну і поправка, якщо є варіант - ви самі відповідаєте за свої кімнати , хлопці, то тоді так не піде..., ну би ви ж їм дали право вирішувати. Тому тут - "мане страшенно дратують ваші шкарпетки, а як я дратуюсь, то злюсь, а коли я зла--- тут самі щось своє додасьте. " Має подіяти.
    Я , наразі, нагадую малому про прибирання речей і іграшок. Ніби слухає, але він ще малий...ще не бунтує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, я ті попередження пороздаю, а потім тре машинку закласти, і збираю шкарпетки сама))). Старший, правда, вже за стіл почав ховати), витягує, коли вже нема чистих. І то прогрес. Менший просто може впхати у самі несподівані місця.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Біда якась з тими шкарпетками...
    У мене чоловік - як діти @Rodionochka..
    При чому ще може казати: "я так люблю, коли порядок вдома", а я-то знаю, що тільки я останнім часом ті шкарпетосі і прибираю...
    Хоча, окрім шкарпеток, я до чоловіка в плані порядку більше претензій не маю.
    Нє, дратує ота його фраза про порядок. :girl_crazy:
    Типу я порядок не люблю і не встигаю миттєво прибрати за дітьми чи за собою.
    От якось він її проговорює позитивно, а я себе накручую, що я така-сяка грязнуля))))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось тут і собака зарита). Я не виконую(. І вони то знають, і кидають. Я така непослідовна якась. Ну часом, правда, викидаю все на центр кімнати, і вони то все розгрібають. Або з шафи, де все купою лежить. Але отак у вогонь ще не робила).
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 4
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1 за вогонь :)
    Восени показово спалили в каміні машинку - всьо, наші сотня інших машинок прибираються. Та, бувають не сильно прибираються, а в купу, різне. Але дитина переживає, старається, слідкує. Ну і я зайвий раз не погрожую.
    Хоча, тут мова про старших дітей... ті можуть *можливо* спровокувати і "на, пали всі" та гонорово тиждень походити без шкарпеток, поки мама не здасться :girl_crazy:
    Тут стійкість мами треба, і тата :).
    Я от в таборі в 8 років на морі сама все прала своє - може шкарпетки окремо хай перуть?) Доросли, щоб кидати - то значить доросли, щоб прибирати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись давним-давно, ще як жили на квартирі, я один раз викинула якусь іграшку за вікно. Все, подіяло на якийсь час. Але тут проблема в тому, що їх оті ультиматуми вже не «беруть». І найгірше те, що я не можу дотриматись сама того, чим їм погрожую. Відносно самим прати - як на мене це нереально). Мої діти ходять тільки босі, без тапок. Якщо старший вже має переважно темні шкарпетки, то в меншого вони світлі, а відповідно дуже брудні). Він їх пополокати зможе, або навіть просто намочити, і все. Ех, ладно, понила і хватить. Сьогодні воно мене вже менше дратує, поки що. Дякую, дівчата, за поради!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Мене дуже дратує, коли дзвонять незнайомі люди, називають мене Валєнтіною Івановною і розмовляють зі мною, як із давньою знайомою :girl_phone1::girl_crazy:. А я ніяка не Івановна, тим більше не Валєнтіна :shout:
     
    • Смішно Смішно x 9
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Привалюють вгості. Без попередження. А потім звинувачують мене ж, що мої діти хворі і їх теж можуть захворіти.
    Ну ви зрозуміли усю глибину мого дратування :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Мабуть батько їм запропонував прийти, якщо вони знали де і коли святкування?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    ні. Тато якраз казав, що не запрошував нікого. Ну і адреси незнали окрім мого брата. Але ж набратися наглості треба, щоб зайти в мій дім, коли 5 років тому кричала мені в обличчя що я їй ніхто
    Пи.си. Не виставила за двері, тільки через те що тато попросив не робити цього, не псувати ДН. Інакше б з порогу мала 180 градусів.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2018
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Капець якийсь. Люди якісь такі речі роблять, на голову не налазить. І головне, в чому сенс.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Страшенно, просто мега страшенно, дратують люди, що на будь-яку твою скаргу мають лиш одну пораду-"тобі треба бахнути 50 грам". З тієї ж опери-бабу би тобі, мужика тобі треба, роди дитину-як рукою зміне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не змогла підібрати відповідної теми: поясніть мені хід думки батьків, котрі водять своїх дітей до школи,( коли в нашому класі половина дітей хворих), даючи їм АБ при цім. Мені це на мозг не налазить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сором зізнатись, але тільки вчора мала трохи суперечку з братовою, бо вона подзвонила мене спитати, чи вести малу в садок? Дитина 4 день приймає антибіотик. І, взагалі, ще доволі не є здорова (кашлі(інгалюють, бо проблеми з бронхами давні), соплі зеленющі). На питання "Тебе щось в с*ку клюнуло вже?". Відповідь "Вона вдома нудиться".
    Занавєс

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Проблема не тільки в такому буває - в мене дитина лиш почала ходити в садок, зараз ситуація зі здоров'ям приблизно така сама як і у вашої братової, лиш, Слава Богу, без АБ,а на мене насідають мої родичі - " веди в садок,чого вдома дитину тримати, це ВСЬОГО ЛИШ кашлі і соплі, подумаєш, всього лиш хрипи в бронхах. І взагалі, раз дитина вже два тижні ходить в садок і АЖ 1 РАЗ залишалась спати в обід, то тобі терміново треба залишати її на цілий день і шукати роботу з повною зайнятістю". І пофіг, що після того сну в садку дитина з істерикою зривалась цілу ніч, пофіг, що в разі хвороби не буде кому за дитиною приглянути,бо ми з чоловіком живемо самі, а вся родина доволі далеко, пофіг, навіть, що я офіційно в декреті до кінця листопада і зараз роботу шукати якось не варіант..ні, родичам треба капати мені на мозги при кожній нагоді...фух, виговориласт....

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ситуація дурнувата до абсурду...
    В класі 22дитини. 8 з них не захворвла за цих 2 тижні. Тобто , сподіваюсь, виробила імунітет
    4-5 встигли вже по 2-3 кругу підхворвти...і тут одна мама ,шкодуючи мене, видає фразу...." та мій теж на АБ але до школи зодить.."
    В мене був ступор. От реально - я почула, що саме вона сказала, але мій мозок відмовився обробляти цю інформацію....
    Сопливі дітки завжди були є і будуть.
    Хай це не є приємно, але безтемпературні соплі - це норма..
    Ну але це ж не якийсь виступ ,чи концерт , де твоя дитина має важливу роль...це перший клас під час епідемії, ну бо 55:% захворюваності це реально....перевищений епідемпоріг...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1