Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ага, а ще є люди, котрі самостверджуються за чужий рахунок, роздаючи поради направо-наліво. Причому поради настільки примітивні і з таких дріб'язкових питань, що почуваєшся ідіотом. Ще й говориться це все таким поблажливим тоном, наче до дурної дитини. Як тут ображатися чи різко відповісти, якщо то говориться "з найкращих міркувань".
    І ти сидиш як дурень, з відчуттям п'ятикласника, якому доброзичливо і ненав'язливо підказали, що 2+2=4.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    ' косити по росі, коли трава м'якша' має сенс, якщо використовувати косу дідового зразка. Але вона й шуму не дає практично. Відповідно, не дратувала б. І дитина точно від такої не прокинеться.
    Якщо ж від шуму будиться вся сім'я, значить, шум добрячий. І створює його сучасна косарка, якій байдуже до м'якої-твердої трави.
    Тому, нмсд, обурення цілком справедливе. Ну, і вище писали про шумові норми відповідно часу доби. З таким косінням мали б почекати до 8 ранку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    знайомо )
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, та ми косимо мотокосою і я знаю, як вона "верещить". Щодо трави сухої/вогкої -для неї(в окремих випадках) також є в тому резон але геть не принципово.В нас усі ,хата в хату косять мотокосами, коли випаде, але ми не в місті, туткай-птички ранні:girl_cool:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Як же мене дратують ті мамочки, які хочуть зробити усе видовищно і гламурненько.
    У дітей Перше Причастя, а їм хочеться весільної арки і рушниками над головами дітей тріпати.
    Невже тепер обовязкові "підсилювачі смаку" навіть у таких речах?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас газонокосарка електрична, має два роки. Косимо тільки суху траву. Ми чогось не знаємо? Ну і косимо, коли наші діти не сплять). Але це теж село, тут вже всі на городах давним-давно працюють, коли ми лише прокидаємось (7 ранку).
    А мене страшенно дратує, коли досить акуратні люди не шанують чужих речей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А мене дратує, коли косять в неділю в 1 дня. І декілька будинків поряд замовляють одного й того ж косаря, тому одним махом то триває пару годин. Я в той час дитину кладу спати) але що поробиш, подратувалася та й по тому)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас ще в хоч неділю не косять)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Мене дратує сьогоднішній день.
    Дитину годину присипляла, каша згоріла, ніж зламався. Нова пошта не працює, вже надоїли ті вихідні. Що буде далі? diablo:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас сусіди за сіткою - двоє бабців, один син з сім‘єю (3 дітей), другий син живе окремо, але часто ще своїх 2 привозить. Сьогодні якраз той день, що вони всі в саду сидять. То нам на вулиці спати не дано. Там такий крик і шум. І найбільше кричить одна бабця. І не на внуків, а до другої бабці. Вони мене сьогодні теж порядно дратують. Але добре, що таке в них робиться лиш коли вихідні.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Доатує, коли дітей намагаються не вректи, і кажуть: «Який нефайний хлопець, який паскудний» І це до дитини 2 років, яка все розуміє! Потім ще добавили, «такий дрібненький, що на дівчинку схожий».
    Мама тільки культурно посміхалась...:dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О! Як мене то дратувало, коли моєму меншому говорили, що він на дівчинку схожий. То вже навіть в темку забила м би. То був якийсь капець з тим. Говорили всі. Куди б не йшла). І не був він на дівчинку схожий. Просто гарний))). І волосся мав довше. Мусила постригти, бо малого це теж порядно дістало. А мені тоді було так шкода того волосся. Зараз він нізащо не погоджується навіть на трішки довше.

    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2018 ---
    Я тут зі зборів батьківських прийшла. Дратує страшенно, коли тобі говорять, що всі діти брешуть. Брешуть 6 років, брешуть про однокласника. Про одного. Всі. От всі брешуть, тільки не він. То версія мами того хлопця.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, знайомо. В наших батьків декотрих вже вривались терпці але, то хіба собі псувати здоров'я.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене просто страшенно дратує, коли чужі люди роблять висновки типу «забрехалась» не знаючи всієї ситуації. Чуючи краєчком вуха щось, одразу переходять до образ. Трафляє дуже. Хочеться спочатку виправдатись, пояснити ситуацію що і до чого, а потім послати. Але не все всім можна розповісти. І в людей залишається думка, що ти таки забрехалась. Але чому маю вивертати особисте чужим, щоб пояснити, що я не брешу? І такий осад неприємний після того. З роками навчилась на таке не реагувати, намагаюсь мати чужу думку відносно мене десь глибоко. Але воно все рівно трохи псує настрій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rodionochka, до того всього мене дратує відносно себе ще таке:
    Я, в силу інтровертності та декретної заклопотанності останніх років, мало, місяцями не спілкуюсь зі старими знайомими чи родичами. Просто не до того. Є такі люди, що то сприймають ок. Але невеличка купка вважає за потрібне якимось викрученим способом через треті вуста мене повідомити що я "високомірна, зазналась, до мене не підступитись, занадто гордо себе несу".
    Дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дратує мене,те що в tapatalk не можна смайликів під дописами ставити!!!

    І ще, сусідський пес, який виє з 7 ранку!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Коли хтось падає на хвіст в подорож. Не люди, а сама ситуація. Типу, а давайте поїдемо разом. Ви плануйте і бронюйте, а ми на все погоджуємось. Скажете коли виїжджаєм. Обожнюю таке. Ще пакетні тури куди не йшло. А коли самостійно плануєш відпочинок - просто супер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене кума на таке сказала: вибач, але цього разу нам потрібно побути тільки з своєю сім'єю. Нам дуже потрібен такий відпочинок, поставтесь, будь-ласка, до цього з розумінням.
    Якшошо, то я теж мудра радити.:girl_crazy:
    А сама собі такого нарішала (читай, вчасно не сказала "ні") на 4 вихідні, які припадають на день Конституції, що волосся ворушиться. Воно мені наф*г насправді не треба, і я майже впевнена, що для мене то буде не відпочинок, а дана конкретна компанія 100500 раз пересвариться, та й взагалі місце не те, і тип відпочинку взагалі не той, який потребує моя душа. І в даний момент дороги назад вже нема.
    От написала, і прям безвихідь за бєсцельно проведені такі цінні вихідні (бо відпустка мені цього літа не світить, напевне :girl_cray:) мене зсередини з"їдає.
    Піти , налити собі келих вина, шолі? :russian:
    Ах да, я ж в чужому місті, сама-самісінька, в готелі і вина в моєму холодильнику нема, а до найближчого маркету - кілометр.
    :facepalm:Мені як завжди, аби поговорити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Та я не проти компанії. Але як люди пропонують спільний відпочинок - хай теж підшукують варіанти, знаходять корисну інфу чи відповідають за якусь ділянку планування, наприклад дорогу. Але ні. "Ну у вас так добре виходить організувати подорож, ми повністю покладаємось на ваш вибір". Тобто виступи нам туроператором, тобі що шкода. А ми просто приїдемо на все готове. Вже не кажу, що вигідну пропозицію по перельотам знайти на таку кількість людей непросто.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дратує мене та погода. І лиє, і лиє щодня. Ну скільки вже можна?:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1