Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я все чекаю якихось змін з появою цих квот на тв. Як були російськомовні ведучі, так і лишилися. В майстер-шеф побільшало україномовних (в ролі придуркуватих чи селюків єссссно), голос діти - ні одного !!! україномовного тренера!!! Про дітей вже мовчу, то не їх провина. Інтер - ДНІЩЕ як і було. Як його не закриють? Чи може хронічно штрафують?
    Де? Де контроль за виконанням квот? Все по-тихеньку йде на ніц, як і після "оранжевої" революції, як і після декларування незалежності. Національно-визначний підйом вперто тягнуть на спад. Скільки разів я то вже бачила... Сумно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дратує мене коли на сніданку з 1+1 ведучі переходять на російську з російськомовним гостем. Аж руки чешуться кудись там їм написати, та поки не доходять :girl_cray:.Я ще розумію, хтось з Росії, чи з снд, хто вчив колись " общепонятний", а то ж українці, курча... Та як зручно, то хай собі говорить, а ведучий хай українською (співрозмовник громадянин України), а то виходить, що гість якийсь, вибачте, дебіл, гірше Азірова, що не розуміє мови країни, в якій живе ( але ж розуміє!).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    пару тижні тому на одній з львівських радіостанцій висвітлювали матч збірної нашої. Ну і журналіст розповідає, що тренер Андрій Шевченко приїхав до Львова і тд. І потім фраза, яка мене "вбила": Шевченко вийшов до прихильників і навіть(!!!) привітався українською мовою. Йоли-пали...А якою мовою він мав привітатись? Дядько народився і виріс в Україні...І то з таким піднесенням журналіст то казав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я думала,що Шевченко взагалі української не розуміє:) від українця в нього хібашо те,що тут народився. Хоч таких багато є. Складається враження,що для наших зірок розмовляти і співати російської - це круто, а українською - хоч деколи і треба,але стидно. Яка ж буде попса українською, хто її крім нас буде слухати? Й тим більше всі олігархи, до яких оті зірки на корпоративи їздять виступати - москалі, то й подавай їм москальське. Але зірки зірками, а політики?
    Ну коли вже наші депутати навчаться розмовляти державною мовою? Може то треба було б придумати якесь покарання за публічні виступи посадовців російською?
    Тому теж погоджуюся, що дуже дратують ті умови, які склалися. Тобто, що на нашу мову вводять квоти! Щоб хоч трохи вона поширювалася. Ну де це таке бачено? Ну чому українська мова має бути примусовою? Чому нею просто не співати, спілкуватися тому, що так хочеться, тому, що вона така милозвучна і красива? Так ні, наших навіть як заставляти, то все рівно викручуються.. Ага, серіали москальські показують на ТРК Україна, але зате з українським дубляжем!
    От скоро Новий Рік, давайте робити ставки, чи будуть ті новорічні концерти по телебаченню українською?:)
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене страшенно дратує, коли думають, що "сидіти дома з дитиною (у моєму випадку - немовлям) = "просто сидіти дома". Певно доя того, щоб відчути різницю, треба хоча добу-дві отак "посидіти". Скоро Різдво, усі готуються. І ми теж не виключення, тим більше, що мають ще друзі приїхати на пару днів з дітьми. Треба і прибрати, і приготувати, і звичних повсякденних обов'язків ніхто не відміняв. Я все розумію, що взяли на себе - то й роби. Але не треба мені ще чужих завдань накидувати. І то так: "я нічого не печу, солодке з тебе". Нормально? Ще й хлопців забрала, які могли б принаймні за малою приглянути, підстрахувати. А, і ще іх потім голодних додому відправити, бо в неі нема нічого їсти. Цей пункт мене просто вбив. Як не мати, що дітям дати? Та банально картоплю посмаж! Ну але невістка - то чужа кістка). Сама собі масти з ними голову. А потім ще дивується, чого ж то діти до неі йти не хочуть. Регулярно завозимо іх до моєї мами, вони там би сиділи постійно, якби я дозволила. Бо вона намагається іх чимось побалувати, чимось смачненьким пригостити. В тут прийдіть діти і горіхи мені чистіть. Щось воно мене то трохи вкурвило, вибачайте!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 4
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka, Ви, звичайно, не поради тут питається, але нащо Ви на то ведеться? Сказали б не маю можливості, та й по всьому. Ну і діти Вам для допомоги треба і все. То я так з власного досвіду трохи. Сказала ні і все. Ну незручно трохи було, звичайно, але пережила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це дуже складне питання, як для мене. От кому завгодно би сказала, але коли це (в моєму випадку) - "мама", то все застрягає десь в горлі. Моя має страшні мухи,але це - моя мама. Так само чоловік любить і звик до тараканів своєї. Та й в нас переважно виховання зобов"язує поважати (або терпіти) своїх других маму і тата.
    Я сьогодні маю бажання повбивати всю чоловікову родину і його в т.ч. Але мужньо пихтю і готую завтрішню "святкову" вечерю. І все, що мав чоловік сьогодні зробити - не зробив. А я не буду. ТО не моя робота. І вони завтра прийдуть собі поїсти і навіть можуть стартанути без мене (бо я побігла на 2 поверх переодягнутися), голодні ж люди.
    От є такі грані, коли намагаєшся балансувати по-максимуму. І нічого з тим не зробиш. Хіба на ДП пожалієшся і вже легше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @flame однозначно, я ж не говорю про якісь скандали і хамство, все максимально мирно, але в мене, наприклад, є межа. Мене можна попросити і в 99 випадках, я таки погоджуся, хоч в душі і буду нарікати, але ставити перед фактом - ні. Якщо мені не буде виходити чи підходити,, я відмовлю. Ну в деяких речах, я роблю посередником чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та тут ситуація така, що я і так печу. А ще мама моя завжди мені дає по такому доброму кавалку двох тортів. І тому мова йшла про те, що я маю з нею своїм поділитись. А в мене і так ідоків буде багато). Бо те, що я печу дуже швидко закінчується). А вона той торт теж дуже любить, і мамині теж. Тому хоче вже готове). І до слова, нам вона теж деколи солодке дає, але виключно для внуків. Ще й наголошує. І пече за власним смаком). Тобто, моі малі дуже люблять іі бисквітнмй рулет з фруктами. Але вона його не пече, бо вона не любить бисквіт. Зате пече медові, а діти іх не їдять. Я от цього теж не можу зрозуміти: ну невже так важко спекти щось, що потішить твоїх близьких?
    Я вже мовчу про те, що найдорожчі продукти на цю вечерю вона просить купити чоловіка. І то так вже роками. Минулі роки купували, ще й я готувала і своє приносила. Цього року принципово нічого не готую. Навіть своєї коронної грибноі підливи. Ой, щось мене понесло))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Купіть їй готовий торт чи тістечка і не псуйте собі нерви. По грошах на те саме вийде. Можна якось викрутити типу: "ось ми такий цікавий торт взяли на пробу" або "мені дуже рекомендували цю кондитерську" чи "подруга дуже нахвалює ці тістечка то я вирішила і нам взяти"...Бо нормальна жінка, яка сама є мамою, апріорі розуміє, що з малою дитиною не до того. А якщо не розуміє, то щось доказувати марна трата часу.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Не знала чи в хіхоньки чи сюди?:laugh1:Але думаю сюди більше пасує.
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Креативно Креативно x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    розкажу одну історію) одного разу свекруха попросила на забаву насмажити пиріжків до юшки на забаву, вони їй не сподобались (прямо не казала, але було зрозуміло), так от, за столом всім гостям разом і кожному окремо і всім хто доходив і приходив на наступний день, вона казала, що ТІ пиріжки я смажила “по якомусь новому рецепту” (щоб не дай бог хтось подумав, що то вона). З того часу я ніколи нічого їй не допомагаю, керуюсь принципом - чиї гості, того й проблеми
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    В моєї мами така мулька була свого часу. Тільки вона це так акуратно робила: ніби і похвалила "молоду господиню", але водночас і підкреслила, що вона ніпричому якшо шо. Я собі підсміювалася тихенько з того. Зараз вже пару років як перестала. Це очевидно визнання, що мене можна допустити до кухні.:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гаааааа:haha: ТО як моя мама, коли її питають "Дануся, ти знову щось таке цікаве приготувала" впевнено каже - та то я в інтернеті знайшла. :rock::haha: При тому, що вона не те що доступу до нету не має, вона поняття зеленого не має, як тим користуватися.
    Пи.Си. моя мама прекрасно готує, але "лаври" не відпустить.
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може, я як Грінч нині, але мене трохи дратують новорічно-різдвяні віршики і "передай дух Різдва", які перед святами поширюються усіма можливими джерелами... при чому без словечка "від себе".
    А групи в Вайбері з Владового садка і гуртка - то взагалі якийсь триндець. У кожній поза 20 чоловік і перед кожним святом починається якась дурнувата перекличка "бам-бам-бам" "веселих свят - картинка", "з наступаючим" - гіфка, "з наступившим" - картинка, "вітаю всіх" - картинка, "вже новий рік ступає на поріг... бла...бла" :girl_emo:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені тільки двоє людей таке прислали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina, я виключаю звук у всіх групах.. і маю чисту годину. Потім, "надосугє" видаляю усе потворне, залишаю лиш те, що мені подобається...
    От його і "пісилаю" людям, котрих би хотіла привітати...
    П,С. ..зайшла в вайбер---мамамія.... 21 повідомлення...:girl_crazy:..ой..вже 22
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1