Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Vinnytska Оля, я тут теж вклинюсь і скажу, що тебе з коротшим взагалі не уявляю. От все гармонійно. І ті сукенки, що я бачу в ІГ твоєму ідеальні, вони до кожної ниточки твої. І разом з твоїм довгим волоссям створюють цілісну картинку. І якби я не знала, то б в житті не сказала, що ти маєш доньку. Я би на всі 100% казала, що то менша сестричка. Немає тобі тих 30+, немає і все) я би ще посперечалася, чи не є ти моєю ровесницею, а той молодшою)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    От почала я тему про довжину волосся. Я теж на 40 не виглядаю ))) чесно. Але от боюся втратити ту межу коли вже таки пора трохи щось робити з тим волоссям. Воно то сам себе нормально не бачиш, мені і досі здається, що я зі школи майже не змінилася, правда, мене без проблем впізнають однокласники, навіть ті, які мене не бачили років двадцять. Ну але то не показник.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2017 ---
    Дівчата, а де ви на тих "магів" дивитеся?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Є куртка, але без коміру, хочу туди прилаштувати щось вязане типу капору, великого хомута (але має бути пришите). Порадьте, якого кольору. Зелене до лиця мені не пасує, мушу відділити чимось контрастним.
    P1060307.JPG
    Мені бачиться гнила вишня ближче до коричневого або щось попелясто джинсового кольору.