Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    так воно і йшлося про образ загалом, який не відповідав ситуації, і роль грають всі нюанси, і вік, і діти, і церква. Волосся при тому може бути красивезне і розкішне. Це ще не 100% підстава всюди його демонструвати, як і гарні ноги, декольте і все решта.
    погоджуюсь з @Orman, що в реальності це проявляється або банальним несмаком (то ще пів-біди, якщо людина старається і сама отримує задоволення від того процесу і свого вигляду, іноді це просто миле дивацтво), або
    просто як протест заради протесту....це при тому, що зараз в будь-якому стилі можна одягатись і різноманітно, і з родзинкою, якщо душа прагне, але джинси замість вечірньої сукні - це ні разу не родзинка, як дехто думає. Якщо сказати відверто, то насправді стильно, вишукано, небанально одягнені люди, і при тому без напису на чолі "я порушую правила!!", з якоюсь такою енергетикою, коли цей одяг резонує з людиною, що хочеться дивитись і дивитись, очей не відвести - зустрічаються рідко....
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    от дивлячись на ці фото і фото пишних слов"янських пань з довгим волоссям, в даному питанні бачу чітку кореляцію довжина волосся-талія.

    Якщо ти колобок - довге волосся ще більше обаблює. Чисто на мій погляд.
    А на Акіниних фото ті жінки худі, красива укладка сивого волосся і створює благородний образ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я власне не до кінця розумію про який лук іде мова. Банальний несмак або вульгарність однаково псує жінку і джинсах і в вечірній сукні. Ілюструю
    IMG_3580.JPG
    Додайте червону помаду і шпильки . Здається недоречний образ для ранку. А припустити що вона директор модної галереї і все стає на свої місця.
    І у вас там теж революція - вже не всі поооловно жінки вдягають панчохи у спеку) а це грубезне порушення протоколу. І нічо всі живі )
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Зловила себе на думці, що от власне, побачила ефектну людину:чи то її власний стиль, чи волосся, чи тіло викликали в мене оце захопливе "вауу" і я побігла далі, не задумуючись,куди і в який час доби в неї прокладена місія. Тобто, зацікавив образ, але без бажання аналізувати доречно/недоречно.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    зашийте виріз ззаду до рівня лопаток, і можна з червоною помадою і шпильками в галерею з самого ранку. В дитсадок не можна.
    мене радує Ваше знання протоколу. Ті хто в джинсах ходять в оперу теж живі. Що це доказує?
    А насправді жарт спочатку був гарний, але як ходити його і препарувати, то стає такий собі.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Про волосся.
    Маю знайому, 65 років. Волосся до колін, вона носить його зібраним і той пучок з коси такий "внушитєльний" І важить вона поза 120 кг, і зросту вона не менше 170 см, і з тою зачіскою все це разом виглядає дуже монументально і гармонійно.
    А я волосся відрощую (дай Бог терпіння). Минулого разу до "довгого" відросло за 2 роки. За 2 роки мені буде 31, я буду мамою вже більше ніж 3 дітей (дай Бог) і, зрозуміла річ, далеко не підліткового вигляду. І я ходитиму з розпущеним волоссям (крім церкви), починаючи від 06.00 ранку коли мені заманется. І всіх дратуватиму, ляляля :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    бачила Вас лише на фото, але, думаю, якщо в 31 одягнете джинси і футболку, а на ноги - кеди, то будете виглядати як старша сестра чи подружка тих дітей)) Ну на крайній випадок - повнолітня няня))
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дякую! я радісно виглядаю на свій вік.
    Але в мене ніколи розпущене волосся не виглядало як виклик. Може, нема непристойної розкішності, ггг
    Ні, волосся в мене гарне. І тепле. Однозначно розпускатиму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та чого ж? ))))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це ключові слова
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2017 ---
    я плачу
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2017 ---
    а тепер серйозно.
    Недоречності (а вже разів сто написали, що це залежить від того коли, куди і як), не дратують. Вони неприємно дивують як неправильна орфографія - не смертельно і ми вас зрозуміли, але плечами знизали.

    До речі дуже цікава аналогія. Всі радісно нехтують правилами доречності і орфографією "бо границі розмиились" і "мені так зручно". Зручно. І не дуже красиво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну приміром. Розпущене волосся - це ж сексуальність. В часи, коли я була ревнива (а мене лічені місяці як попустило), зачіпала мимовільна увага мого мужчини до краси іншої жінки. А тут, глянь, русалка тусує. Ще і на підборах, звісно, для повноти образу. Тобто, власне, привабливість волосся - з тієї ж опери, що привабливість облягаючих суконь і декольте. Сексуальність. Розкішніше волосся - як глибше декольте :) Гарно, але дуже відволікаюче
    А я нікого ні від чого не відволікаю, доки мовчу. Тому й волосся у мене пристойне :)

    Та ну, яке там зручно. Потім виправляти з компа те, що налажав на телефоні-планшеті :)
    В дописах чи коментарях інших людей мене вже менше дратує "телефонний правопис", коли як не лапки загубились, так капслок велику букву зажлобарив. Але сама я навіть з телефона останнім часом волію писати менше, але нормальніше. То як брудний одяг. Одна річ, коли щойно хляпнув кавою на рукав, заправ будь-як і досиджуєш робочі години в такому вигляді. А інша річ - прийшов уже з засохлою плямою.
    @Orman , класна аналогія, дякую
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Після слова "монументально" одразу уявила собі Людмилу Зикіну)))
    Довге і гарне волосся люблю, без прив'язки до певного віку. Просто у нас жінка чим дорослішою стає, тим на більшій кількості фронтів вальсує(дім-город-робота-кава з подругою-йога-субсидія-презентація-школа-садок), а довге волосся любить стабільність і статичність. Тому так - коротке волосся таки з часом виграє. І справа не в недоречності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    трохи інший тип. Але уявити собі її підстриженою просто неможливо. Хоч під вагою того волосся голові і нелегко, але гарно воно, гарно!
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А поясніть, що не так з церквою? Є якісь неписані правила щодо заколювання волосся власне в храмі?
    Хоч в мене і коротке зараз, але на майбутнє вартує знати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю як в грекокатоликів, а в православній церкві досі сильно бажаним є взагалі покривання голови. Для мене то певний вияв поваги до місця, традицій і відповідність мому статусу (адже після шлюбу був навіть спеціальний обряд покривання голови), відповідно заміжній жінці не дуже пасує ходити в церкву з непокритою головою. Якщо вже церква таки дозволяє відсутність хустки, то зачіска все одно, як на мене, має бути "пристойною". Розпущене волосся - все одно асоціативно або дівчатковий і дещо викликаючий, провокативний варіант. Тут кожен, звичайно, вирішує на власний розсуд.
    В мене є ще один болючий мозоль на схожу тему - "баба ягодка опять" у віночку (навіть в блозі думаю на тут тему побурчати :) бо поки писала про вишиванки - знов не раз на ту "красу" натикалася), то теж невідповідність, нелогічність зовнішності і статусу людини. Але мене тут теж зараз тапками закидають що я проти "самовираження" людей:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дісно суперова аналогія! Можна піти і далі від безграмотності. Є ж люди, які говорять і пишуть, наприклад, діалектами. Вони особливі і в певних ситуаціях то навіть прикольно, оригінально, але дійсно не завжди доречно. Так і з одягом - іноді можна в деяких місцях декому порушувати правила, але правил то не відміняє :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я тут начиталася вас і згадала один випадок. На вулиці йшла попереду дівчина, коси до пояса, розпущені, досить доглянуті (акуратно фарбовані), акуратний некрикливий одяг. І раптом та дівчина обернулася, а обличчя все в зморшках, типових для дівчат добряче за 60. Перша моя несвідома реакція була - страх, в мене аж мороз по шкірі пішов. Може то мої проблеми і це нормально, тим більше, що ця жінка не виглядала ані як "городская сумасшедшая", ані як 16-річка переросток, але дисонанс між тим волоссям і обличчям був такий різкий, що викликав відразу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    В мене такий дисонанс буває і через фігуру і ходу, дивишся ззаду - іде дівчина, худенька, йде легко, повертається - а ні, вже давно не дівчинка:girl_crazy: І волосся не довге. Але це не означає, що в певному віці треба підстригтись, поправитись, і почати шкутильгати.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vinnytska все з тобою гаразд :) ти така органічна у всьому, що нема чого бентежитись :)
    Ще один момент, Оль, ти геть не виглядаєш на 40 ;) і навіть про 30 я б вагалась :)

    Я не люблю кальок і "стрижку" всіх під один гребінь. @Akina добре зауважила: от йде тобі на зустріч "відьма" (тобто архетипічно Маг переважає) і їй коротша зачіска просто протипоказана. Так само Естети/Любовники гарно виглядають з довгим волоссям. І вони вміють нахилятись так, що це виглядає дуже гарно і природно :)

    Я би радила знімати себе на відео з боку і дивитись як воно в русі. І тоді приймати рішення, не зважаючи на думку оточуючих людей. Кожному своє.
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2