Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ось (їй більше ніж 40)
    [​IMG]

    і ось
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Якби Ви написали не носити після 40 косички з бантиками, мене б це не зачепило.
    Ну я маю на увазі своє, і не планую його ховати після 40:girl_yes:, я його тут відрощуюлікую, доглядаю, стільки часу і грошей витрачаю на нього, а тут виявляється, що все для того, щоб потім обрізати його, бо вже вік похилий, 40 же.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і ще
    [​IMG]
     
  4. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Тепер дійшло до мене:girl_haha: Те,що Ви наводите як приклад, це вже давно не 40, і там проблема не в довжині волосся, а в його стані загалом, і в усьому іншому, так сказати, комплексно. Ну і аж в такому вигляді зустрічається рідко - довге сиве рідко хтось лишає не фарбованим, я навіть такого не зустрічала в реальному житті, і після 60 теж не бачила нижче пояса
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    0_ea35babcf6786027df04a1bf77693f9d.jpg
     
  6. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Ну так, бачу, в 60 відрощувати волосся трохи запізно, тим більше якщо воно сильно зіпсуте, виснажене, і страшно посічене. Але йшлося про те, що молода мама двох дітей дозволила собі йти з розпущеним волоссям, ну і про 40-45 років.
     
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Вчорашня розмова про довге волосся почалась зовсім не з тієї вікової категорії, що зараз показують на фото. Але ок. Мені подобаються жінки з красивим довгим волоссям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 6
  9. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    От і я до того, що справа в доглянутості, стані того волосся, його укладці, в образі загалом, а вік, тим більше, наявність дітей, тут не грають ніякої ролі. Можна і в 20 мати посічене і попалене, нижче попи, з відросшим корінням іншого кольору, як тут на фото в 60, і виглядатиме не краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені здається, що треба одразу уточнювати про яку довжину йдеться. Для мене до плечей +- то зовсім не довге волосся :) . Про вище зазначену маму двох дітей мені уявилося отак
    [​IMG]
    Коли воно для фотосесії розпущене - ок, а коли з дітьми і до церкви, на роботу і т.д то уже не сильно в"яжеться з непідлітковим віком
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Моніка Белуччі)
    особисто я собі з розпущеним перестала подобатись, коли трохи набрала лишніх кіло. якась така як копичка виглядаю) для мене має бути все органічно
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А як незручно почуваються ті, що поряд стоять). Мене то страшенно дратує.
    І відносно недоречності одягу в суботу в 9 ранку. Моя перша думка - а може вона на весілля-забаву зібралась? Якраз же субота))).
    І про себе. Дуже люблю прості речі. У всьому, і в гардеробі у тому числі. І напевно на забавах-урочистих подіях виглядаю недоречно, але комфортно. Ну але то не джинси-спортивний костюм))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    @KAPUCHINKA я з вами. Волосся до середини сідниць , але трикутничком.....вже думаю, що то з ним зробити....
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Отак і було. Образ "русалка". Насправді волосся було ще більше.

    Так, мова спочатку йшла не про ту вікову категорію. Але коли заходити в крайнощі легше показати абсурдність підходу "всім все можна в кожному віці". Та можна чого ж. Все мені можна, але не все мені корисно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я з дипкорпусу.

    В теорії сучасні тенденці до певної міри розмили границі.
    На практиці виконання "розмитих границь" в 70% випадків виглядає недоречно, а в декого і вульгарно.

    Порушувати правила треба вміти теж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Угу. Мені здається, для того щоб красиво порушувати правила треба:
    1. Досконально їх знати
    2. Знати себе, свою зовнішність і оцінювати обстановочку
    3. Точно прораховувати і розуміти для чого саме ти їх порушуєш
    А якщо оглянутися по сторонах, то те що пафосно величається "порушенням правил" виглядає дійсно зачасту як "чортішо і збоку бантик" :dntknw: Тему ж цю не даремно хтось почав :)
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну розумієте має бути гарно. От вам гарно, без перебільшення. А можна виглядати, до прикладу як Уляна Супрун, або була в нас викладачка, якій було за сорок, вона мала довге волосся до таліі і гривку і виглядала, м'яко кажучи, дуже смішно з тою зачіскою. Типу пристаріла тьотка прикинулася дівчинкою. В той же час як викладачка її віку з волоссям по плечі виглядала дуже елегентно. Я не кажу, що то у всіх так, але є певна категорія жінок і їх таки більшість, яким після сорока таки варто зібрати волосся, або вкоротити його.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А часом і набагато швидше за 40.нмсд


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Оце крута довжина, та , що під офтопом, але потребує укладки, а я лінива, та й волосчя густе, але тоненьке.
    В мене по довжині десь таке, як в тої сивої пані, завжди хотіла довге, а аж таке вдалося відростити аж в 38. Чесно кажучи трохи боюся виглядати смішно. І от думаю обрізати до плечей чи ні.
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я теж колись про це думала, але коли ось так дивишся по сторонах, то бачиш який різноманітний світ)))). І скільки в ньому дивних людей. А якщо все за правилами - не цікаво). Люблю розглядати цікавих людей).
    А ще згадались мені туристи з Китаю, яких зустрічали подорожуючи Європою. Та там дивитись-не роздивитись), там така свобода, що аж страшно. Ось там точно будь-які правила відсутні. Але просто мега-позитивно!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1